P. C. Roberts: Revoluce proti bílé Americe

Duševně vyšinutý soudce v Detroitu rozhodl, že policii není dovoleno zasahovat do černošských nepokojů. Soudce de facto takovouto pravomoc nemá, avšak revoluce už překročila všechny hranice práva. Tato revoluce proti „bílé Americe“ má zastání nejen ze strany demokratických starostů, demokratických městských rad a demokratických guvernérů, ze strany mluvčí sněmovny reprezentantů, ze strany Bidena a Kamaly Harrisové, ale též ze strany justice. Abych to řekl jasně: Revoluci, která právě probíhá, podporuje Demokratická strana. Jestliže jste běloch a volíte Demokraty, volíte sami proti sobě.
Revoluce je namířena proti „bílé Americe“.

Tuto revoluci proti bílé Americe podporuje Demokratická strana, média, globální korporace, nadace, běloši nenávidějící sami sebe, izraelská lobby a vojensko-bezpečnostní komplex. Trumpa pak podporují tzv. „Trumpovi chudáci (deplorables)“,jejichž jedinou mocí je jejich volební hlas, na kterém v současné Americe záleží stále méně.

Demokraté vědí, že nemají šanci volby vyhrát, a zamýšlejí proto, jak bylo nedávno odhaleno, vyvolat převrat. Demokraté navíc oznámili, že neuznají výsledek sčítání volebních hlasů. Demokracie nám zkrátka mizí před očima, protože demokracie podporuje bílý rasismus. Což (dle Demokratů), činí samu demokracii rasistickou.

Velká většina Američanů je politicky až nadmíru nonšalantních na to, aby věděla, či se starala o to, co se s nimi děje. Důsledkem toho pak ovšem je, že protibělošské revoluci nic nestojí v cestě.

Skutečně, Američané jsou si natolik nevědomi toho, jaká je skutečná situace, že budou toto mé varování považovat buď za vtip, či výkřiky konspiračního teoretika nebo rasisty. Prostě jednoho z těch ošklivých bělochů, kteří nevěří obžalobám bělochů za jejich „systematický rasismus“.

Situace v Americe došla až tak daleko, že není snad už ani možné informovat o tom, jak se situace vyvíjí a kam směřuje. Lidé mají vymyté mozky a jsou indoktrinování ke zničení sama sebe.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments