P. C. Roberts: Sněmovna reprezentantů a Senát státu Arizona vyzvaly k okamžitému forenznímu vyšetření volebních strojů systému Dominion

Vzpomenete si, jak se CNN, NPR, New York Times a vůbec všechny prostitující se továrny na lži dušovaly, že ve volbách o žádný podvod nešlo?

Arizonský zákonodárný sbor však do očí bijící volební podvod nepřehlédl a vyzval k okamžitému forenznímu vyšetření volebních strojů Dominion.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

4.9 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Botičky od Diora
Botičky od Diora
6. 12. 2020 15:20

„Trumpův bývalý poradce pro národní bezpečnost Michael Flynn, jemuž prezident nedávno udělil milost v kauze Russiagate, vyzval prezidenta, aby v zemi vyhlásil stanné právo a uspořádal nové prezidentské volby. Tentokrát však pod dohledem us-army – žádný Dominion… Podle generála ve výslužbě je toto opatření nezbytné, aby se zabránilo nové občanské válce. Flynn šíří svoji výzvu na internetu pod heslem „Svoboda nikdy nepadne na kolena, jedině před Bohem“ a jménem organizace We The People Convention – „Lidová fronta“. Nechápu proč někdo může mít něco proti nějaké nové občanské válce – vždyť i ta je příznakem demokracie nebo jak pro koho a jak kde?… Číst vice »