P. C. Roberts: Specialita amerických médií – vylhané zprávy

Americká média mají na vylhané zprávy patent. Skutečně – od Clintonova režimu neprodukují už nic jiného než lži. Vzpomínáte si na nelegální americké bombardování a pustošení Jugoslávie? Pamatujete si na „válečného zločince“ Slobodana Miloševiče, srbského prezidenta, onálepkovaného jako „balkánský řezník“ a srovnávaného s Hitlerem, dokud Hillary Clintonová nepřenesla tento titul na prezidenta Ruska? A právě tohoto Miloševiče a nikoliv Billa Clintona, vsadili do vězení, kde tento srbský politik zemřel – a dle některých pozorovatelů byl spíš zavražděn – dříve, než se před Mezinárodním soudním tribunálem mohl ze svých křivých obvinění očistit.

Vzpomínáte si na zničení Iráku, ospravedlňované zharmonizovanou propagandou, o níž kriminální režim Bushe ml. dobře věděl, že je lživá od začátku až do konce? Vzpomínáte na Husajnovy „zbraně hromadného ničení“, o nichž inspektoři OSN dosvědčili, že nikdy neexistovaly? Ale vzdor tomu byl Irák zpustošen, miliony Iráčanů byly zabity či vyhnány ze svých domovů, a Husajn sám byl předveden k soudu, svým zadáním ještě průhlednějšímu, než byl Stalinův soud s Bucharinem. Načež byl, a to pod záminkou právního úkonu, zavražděn.

Vzpomínáte na rozkotání Libye založeném výhradně na washingtonských lžích i na zločinném zneužití rezoluce OSN o bezletovém provozu nad Libyí, kterou Američané obrátili v bombardování libyjských ozbrojených sil, během něhož CIA vyzbrojení a spunktovaní džihádisté svrhli a poté i zavraždili Muamára Kaddáfího? A vzpomínáte, s jakým gustem tehdy vyřkla vražednice Hillary své památné: „Přišli jsme, viděli jsme, zemřel?“

Vzpomínáte na lži, jež zločinný Obamův režim šířil o prezidentu Sýrie Asadovi? I o tom, jak USA plánovaly napadení Sýrie, které bylo v nejposlednějším okamžiku zablokováno jak britským parlamentem, tak ruskou vládou? A jak poté Obama, rukou společnou s Hillary, vyslali do Sýrie ozbrojené bandy Islamského státu, aby práci, o kterou američtí vojáci takto přišli, vykonaly místo nich?

Vzpomínáte si, jak generál Flynn v televizním vystoupení prohlásil, že vyslání ozbrojenců Islamského státu do Sýrie bylo „zlovolným činem“ Obamova režimu, který byl uskutečněn vzdor jeho protestům coby ředitele Obranné zpravodajské agentury? Či na to, jak byl za tuhle špetku své pravdy pak za prezidentování Trumpa vyhozen z funkce jeho poradce pro národní bezpečnost?

Vzpomínáte si na americký převrat na Ukrajině proti demokraticky zvolené vládě a na to, jak ji nahradil neonacistický režim? Či na to, jak byl a je tento washingtonský zločin proti ukrajinskému lidu překrýván falešnými obviněními z ruské invaze?

ANEBO SI SNAD VZPOMENETE ASPOŇ NA JEDINOU AMERICKOU ZPRÁVU Z POSLEDNÍHO DVACETILETÍ, KTERÁ BY BYLA PRAVDIVÁ?

A přitom všechny ty lži, vyprávěné režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy a vedoucí k smrti milionu lidí, byly tak jasně průhledné, že je americká média mohla pohodlně odkrýt a miliony lidských životů tak zachránit.

Ale neučinila to. Naopak presstitutky nad zločinným ničením zemí a národů jásaly. A každá z nich se tím, dle standartů ustavených při poválečném norimberském procesu stala válečným zločincem.

A sedm muslimských zemí tak zničily nejen letecké bomby a dělostřelecké granáty, ale i lži presstitutek.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
J. W.
J. W.
11. 8. 2017 5:36

Co bychom si počali, kdyby nám druzí nelhali? Museli bychom lhát sami, jako že si stále něco nalháváme….