P. C. Roberts: Stalinistická čistka v Americe?

Tento rok by se pro USA mohl stát rokem rokem rozhodujícím. Zdá se být totiž jasné, že vojensko-bezpečnostní komplex a Demokratická strana s dopomocí svých mediálních vazalů zcela vážně zamýšlí zbavit Donalda Trumpa jeho úřadu. Jeden z otevřených strůjců na tomto díle nedávno prohlásil: „Musíme se ho zbavit už teď, dřív než bude téměř aklamací zvolen prezidentem podruhé“. Všeobecně už vešlo ve známost, že Russiagate není ve skutečnosti ničím jiným než spiknutím vojenskobezpečnostního komplexu, Obamova režimu, DNC a presstitutek cíleným k likvidaci prezidenta Trumpa, což je ovšem fakt, který americké presstitutky ještě nikdy veřejnosti neprozradily. Stejně jako je faktem, že tato veřejnost nevěří tvrzení demokratů a presstitutek o tom, že Trump spolupracoval s Putinem na krádeži amerických voleb.

Takže zde máme následující otázku: uspějí Mueller a demokraté s čistkou na odstranění Trumpa, jak Josef Stalin uspěl s čistkou na odstranění Leninových bolševiků včetně Nikolaje Bucharina, kterého Lenin nazýval „zlatým hochem revoluce?“ Anebo se Demokratická strana i presstitutky znemožní časem až tak, že se země obrátí ještě více doprava?

Stalin nepotřeboval žádná fakta k tomu, aby učinil cokoliv, protože měl absolutní moc. Ani presstitutky se sháněním faktů příliš neobtěžují, ale absolutní moc přece jen nemají. A kromě toho jim lidé nevěří – a ještě méně věří Muellerovi.

Mnohým se zdá podivné, že Trump v situaci, kdy jeho nepřátelé pro své útoky na něj nemají v ruce žádné důkazy, proti nim ještě nevystoupil. Muellerovy výpady žádnou Russigate totiž nepotvrzují, takže proč nebyli Mueller, Rosenstein a další z party za své zločiny dosud obviněni?

Budoucnost Ameriky napjatě čeká právě na zodpovězení této otázky. Mlčí snad Trumpův režim proto, aby nechal presstitutky a demokraty ničit si dál svoji důvěryhodnost, anebo je Trump prostě jen natolik slabý či zmatený, že neví, jak se zbavit těch, kteří se snaží zbavit jeho?

Jestliže platí možnost první, pak se Amerika pohne doprava až přiliš.A platí-li možnost druhá, bude mít svoji vlastní čistku i Amerika. A bude to čístka, která půjde ve stopě stalinského modelu, včetně toho, že zasáhne i ty, kteří Trumpa jen volili.

Tohle ovšem není jediná věc, která by v roce 2018 mohla vyřešena. Další je zejména situace vojenská.

Už od dob 2. světové války se Washington spoléhal na svou vojenskou převahu. Avšak nyní oznámil prezident Ruska vlastnictví čehosi, což nejsou z pohledu USA jen superzbraně, které – jak někteří říkají – vyrovnávají americký náskok, ale daleko tento náskok předstihují a představují revolučně novou situaci nejen pro USA, ale pro celou západní alianci.

Tento předstih, který nejsou USA schopny v dohledné době vyrovnat, ovšem znamená, že washingtonská politika zastrašování už prostě Rusko zastrašit nedokáže.

Jestliže se tedy politika Washingtonu vůči Rusku bude i nadále opírat o chování nepřátelské, může se dočkat čehosi velmi nepříjemného. Tygr je prostě dnes už jen papírový. Jde o druhořadou mocnost, jehož arogance se s tím bude muset vypořádat.

Dojde k tomuto vypořádání v roce 2018?

Tento web, milí přátelé, je alternativou k Matrixu. Jestliže zmizí, zmizí i pravda a presstitutky najdou volnou cestu ke službě jednomu procentu a válce.

Postavte se za pravdu. Zde je návod, jak našemu webu můžete pomoci.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
8. 3. 2018 20:04

Deda Roberts zase mudruje.. Stalinisticka cistka. Zbavit se Mullera. No to jsou mi pekne uvahy „demokrata“. Nevim, proc by mel D.Trump persekuovat Mullera a jeho komisi, ktera stale hleda nejakou velezradu Trumpa. Kdyby se President Trump snazil Mullera a Rosensteina nejak trestat, pak by to bylo brano, ze nema ciste svedomi. Proto se to vysetrovani tahne a stoji nas obcany miliony, holt antitrumpovci stale hledaji a hledaji. Ted hledaji i v case, kdy Trump vubec neuvazoval o presidentstvi. Uz to verejnost otravuje. Asi to pujde az tak daleko, jak Trump v prvni tride tahal holcicky za copanky, coz je silny… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
9. 3. 2018 14:08

Ano. USA jsou mezera v rozumu, pravil klasik. A jsou tisíce důvodů klasikovi věřit.
Právě jsem poslal 80 usd p. Paulovi Craigovi Robertsovi a udělala si „osobní plán pravidelných příspěvků“.Mám z toho velmi dobrý pocit.

Dana
Dana
9. 3. 2018 18:37

Ale jiste, Boticko, verte mu a posilejte dolarky. Doufam, ze jste vlastenec a take poslal OM-Stanovi-aspon sto dolaru. K Robertsovi. Takovi jako vy jsou potreba, vzdyt nekdo ho zivit musi, abysme my kapitalisti meli co cist zadarm0. I kdyz ma PCRoberts jiste slusnou statni penzi, kdyz pracoval pro kapitalistu R.Reagana, ze . Sice podrztaska, ale byl ve Washingtonu v te aktivni dobe s Reaganem, kdyz se boural Sovetsky Svaz, dle presidenta RR ‚ imperium zla‘. . Takze i Roberts ma podil na rozkladu RVHP, ( Rade vzajemne hospodarske pomoci), i na zvoleni Jelcina, ha ha…/ Spoluprace na zniceni SSSR je… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
10. 3. 2018 18:05

Paní Johnsonová potká paní Smithovou a ptá se ji, jak se má.
„A co děti?“
„Moji kluci jsou v pohodě,“ odpovídá dáma.
„Nejstarší Jack je vojenský poradce na Ukrajině, Willy je v Iráku, Raul slouží na lodi u Gibraltatu, Malwin pracuje ve Free Europe v Praze, Johny je v sudánském Darfouru a nejmladší Tod je zrovna v Afganistánu.“
„A co DANA?“ Ptá se paní Johnsonová.
„Ten jezdí po Evropě v rámci přednáškového turné, v němž vysvětluji Evropanům, jak nebezpečně rozpínavý je Putinův režim….“