P. C. Roberts: Teď je to na nás!

Vyhrál Ronald Trump volby proto, že je rasista a mysogin, čili nepřitel žen, jakými jsou většinoví Američané?

Nikoliv. Tak vysvětlují jeho úspěch jen dobře placené děvky oligarchů v médiích, liberálové, think tanky a univerzity.

Vyhrál Trump volby proto, protože je ukradl?

Další nesmysl. Volební přístroje ovládali oligarchové, kterým se volby nepodařilo ukrást, protože je voliči přechytračili. Sčítačům volebních hlasů, pracujícím pro organizace výzkumu veřejného mínění, totiž po opuštění volebních místností hlásili, že volili Hillary. To svedlo prostitující se propagandu establishmentu k přesvědčení, že Hillary už má vítězství v kapse, ta propaganda to takto po USA také rozhlásila, čímž se stalo, že oligarchové, kteří své propagandě uvěřili, svoje „nápravné kroky“ už nepovažovali za nutné nasadit.

Trump vyhrál prezidenství, protože mluvil k Američanům bez servítků a pravdivě jim řekl to, o čem oni sami věděli, že je pravda, a co od žádného jiného politika ještě nikdy neslyšeli:

„Naše hnutí se chystá nahradit dnešní neúspěšný a korupční politický establishment novou vládou řízenou a kontrolovanou vámi, americkým lidem. Establishment v těchto volbách bojuje o biliony dolarů. Ovládá ve Washingtonu všechny páky moci, sleduje jen své vlastní globální cíle a nemyslí jen na jedinou věc  – a to na vaše dobro. Tento politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je stejná parta, jež je zodpovědná za naše katastrofální obchodní dohody, za masívní a nezákonnou imigraci cizinců k nám a za ekonomickou a zahraniční politiku, z nichž Amerika téměř vykrvácela.

Je to globální mocenská struktura, jež je zodpovědna za ekonomická rozhodnutí, která ožebračila naše pracující, okradla naši zemi o její bohatství, a strčila peníze do kapes hrstky velkých korporací a politických elit. Jediný element, který může tento korupční systém zastavit, jste vy! A jedinou silou, dostatečně mocnou k tomu, aby nás zachránila, jsme my! A jedinou silou, která je sdostatek odvážná, aby ve volbách tento korporátní establishment odmítla, jste vy, lidé v Americe!“

Trump nesliboval voličům žádné dárečky, neřekl jim, že spraví to či ono, ale řekl jim, že spravit svoji narušenou zemi by mohli oni, američtí lidé, se kterými se samozřejmě ztotožnil.

Ti lidé tedy volby vyhráli, ale oligarchie, stejně mocná jako dřív, zde zůstala. A svůj útok proti Trumpovi s pomocí prodejných děvek v médiích a liberálů už také zahájila.

A jaký je cíl toho hnutí? Nepravdivými a falešnými zprávami, protesty a peticemi se pokusit Trumpovo vítězství delegitimizovat, čili učinit je právně neplatným. George Soros, s využitím peněz nahrabaných svým útokem na britskou měnu platí dnes tisícům lidí za pokus Trumpovu prezidentskou inauguraci narušit či vůbec znemožnit.

Oligrachie činí zkrátka všechny pokusy zdiskreditovat Trumpovo prezidenství ještě předtím, než začalo. A řekl bych, že jediné, co proti těmto snahám stojí, je skutečnost, že ekonomické postavení většiny Amričanů až dodneška upadalo a že Američané jsou patnácti lety válek, které je ochudily a šly k duhu jen neokonzervativcům a ziskům i moci vojensko-bezpečnostního komplexu, už unaveni.

Putin prý ruské tzv. atlantisty začal od vlivu odstavovat. Uvidíme, zda Trump odstaví od vlivu též naši pátou kolonu, kterou představují neokonzervativci a neoliberální ekonomové. Ti, kteří vyprodali jak americký lid, tak americkou pověst a integritu.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
24. 11. 2016 20:20
peter.
25. 11. 2016 6:39

Slovenskí novinári a slniečkárska Európa je hlboko rozhorčená a pobúrená vyjadrením sa R.Fica na adresu slovenských novinárov.Nie že by namal pravdu,ale ohúrila ich tá Ficova politická nekorektnosť a opovážlivosť.Čo si to dovoľuje?! Ako si mohol dovoliť nazvať novinárov „špinavými prostitútkami“?Ukameňovať ho!Upáliť!Exemplárne potrestať!
http://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Ak-si-myslite-ze-vsetci-Fica-za-jeho-prostitutky-lyncuju-ste-na-omyle-Ukazeme-vam-co-ma-spolocne-s-Trumpom-a-kto-sa-ho-zastal-280890

peter.
25. 11. 2016 6:51

peter. napsal
dovoliť nazvať novinárov „špinavými prostitútkami“?Ukameňovať h

http://www.nadhlad.com/sites/default/files/todova.jpg

peter.
25. 11. 2016 9:20

Tak 6 voliteľov už prešlo na stranu Clintonky.Na voliteľov je vyvíjaný obrovský tlak na to,aby nedodržali tradíciu,že voliteľ musí hlasovať tak že svoj hlas musí dať víťazovi volieb v štáte,ktorý zastupuje.
Bude ešte veselo.
http://ktovkurse.com/politika/vyborshhiki-trampa-nachali-perehodit-na-storonu-hillari

Martin (už bez taky m)
25. 11. 2016 10:03

peter. napsal Tak 6 voliteľov už prešlo na stranu Clintonky.Na voliteľov je vyvíjaný obrovský tlak na to,aby nedodržali tradíciu,že voliteľ musí hlasovať tak že svoj hlas musí dať víťazovi volieb v štáte,ktorý zastupuje. Bude ešte veselo. http://ktovkurse.com/politika/vyborshhiki-trampa-nachali-perehodit-na-storonu-hillari pokud k přechodu většiny volitelů na stranu HC dojde, jsou USA na pokraji občanské války… Po tom co média a „analytici“ a „nezávislé“ úřady (vč. Obamy) předváděly v kampani, je tvrzení o falšování ve velkém v prospěch D. Trumpa výsměch. Pokud přesto dojde k zablokování jeho volby, USA se rozpadnou nejprve díky nespokojeným lidem, následně díky nahromaděným neřešeným obrovským problémům. Nemusím snad ani… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
25. 11. 2016 10:23

USA v případě odmítnutí volitelů hlasovat pro D. Trumpa čeká zrychlený rozvrat a anarchie, naprostý úpadek vlivu v zahraničí, pravděpodobně ještě výraznější ohrožení další existence NATO. Ona skutečnými analytiky prezentovaná „méně civilizovaná forma americké perestrojky“ může mít velmi bouřlivý průběh a dospět i k nečekaně rychlému dalšímu prohloubení problémů, včetně jejich „provalení ven“ (chci li úmyslně užit diplomatický slovník). USA již nemohou mít zvolenou „p-rezidentku“ HC. USA se jen mohou propadnout do chaosu, kdy nejen že nebudou mít žádného prezidenta, ale reálně tak hrozí, že u vlády zatím zůstane zkorumpovaná garnitura obama-clinton, kdy fakticky vládne Soroš a podobní lumpové již… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
25. 11. 2016 10:44

Pro další průběh myslím bude důležité, že zatímco již všichni prakticky ví, koho ve skutečnosti prezentuje zkorumpovaná Hillary která měla víc jak 2 desetiletí na prosazení svých názorů ve vrcholné politice, tak naproti tomu ať je lidsky jaký je, je Donald Trump v tomto nezkorumpovaným a relativně velmi úspěšným podnikatelem s mocí neušpiněnýma rukama. Jeho vize a projevy vůle mu přisoudily hlasy znepokojených a nespokojených, okradených a utlačovaných. Ač bezesporu není Robin Hood ani Jánošík, šlo nepochybně o lepší volbu než prodlužování agonie neocons mafie prezentované pančovanou figurkou Hitlary. Po unfair a podvodném vyřazení B. Sanderse v primárkách demokraté rozhodli… Číst vice »

fajt
25. 11. 2016 17:12

comment image?oh=5ee28265d05e3ab7544831ff3685f229&oe=58FCAAE9

Aleš
Aleš
25. 11. 2016 21:34

peter: Doufám, že jste shlédl ten film, co inzeroval Martin. Nejsme úplně bezbranní.

peter.
26. 11. 2016 9:18

Aleš napsal

peter: Doufám, že jste shlédl ten film, co inzeroval Martin. Nejsme úplně bezbranní.

Aleš:
Ja osobne sa cítim byť úplne bezbranným pred takými hovadani a kravami aké si zvolili slovenskí voliči.Odporúčam diskusiu pod článkom.
http://www.hlavnespravy.sk/janka-ciganikova-sas-malo-zarabajuci-ludia-su-tutmaci-my-poslanci-si-zasluzime-vyssie-platy/863843