P. C. Roberts: Trumpův „ukrajinský skandál“ je jen další podfuk

Přečetl jsem si přepis telefonického rozhovoru mezi prezidentem Trumpem a Zelenským a neobjevil jsem v něm žádné „porušení ústavy“ či cokoli, co by se mu podobalo. Takže jde jen o další žurnalistické falzum presstitutek a mrzkých politiků. A toto je ona část zmíněného telefonického rozhovoru vydávána protitrumpovským táborem demokratů za Trumpovo porušení americké Ústavy:

„Hodně se mluví o Bidenově synovi (na Ukrajině obchodně podnikal a údajně nešlo o podnikání čisté – pozn. překl). Že totiž Biden st. zastavil synovo trestní stíhání a lidé se o tom chtějí dovědět víc. Takže cokoliv v té věci můžete spolu s generálním prokurátorem učinit, bylo by ku prospěchu věci. Biden st. kudy chodí, tudy se chvástá, že vyšetřování syna zastavil, takže kdybyste se na to mohl podívat“.

To tedy má být onen Trumpův ústavní hřích, za který mu hrozí Impeachment, čili zbavení úřadu. Ale cožpak byli kdy za porušení Ustavy stíhání demokraté, když vyvolali vyšetřování neexistující aféry Russiagate?

Překlad: Lubomír Man

Zdroj: Paul Craig Roberts

Stanův komentář: Jediné, co z toho telefonátu plyne, je, že Ukrajina je pod přímým řízením USA. Ale nad tím se, jak se zdá, nikdo pohoršovat nebude.

0 0 hlas
Hodnocení článku
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
26. 9. 2019 7:09

Čtu v tom záznamu , že Trump přátelsky upozorňuje Zelenského, že Biden st. svým chvástáním fakticky znevažuje rozhodovací autoritu ukrajinské justice, tedy i pověst Ukrajiny – aby si udělal doma pořádek.

Dana
Dana
26. 9. 2019 16:29

Stane,nemyslim si, ze Ukrajina je pod vedenim USA, ale podle tohoto meritka by Ceska republika spadala pod vedeni Nemecka.
Ukrajina ma obrovsky problem s korupci, oligarchy a to samozrejme pritahuje dravce a priizivniky – ano, i ze Spojenych statu – kteri spolupracuji s domacimi korupcniky k osobnimu obohaceni. Na ukor obcanu. V kazdem pripade je v zajmu ceskeho naroda, aby se nenechal politicky rozvratit natolik, aby jakakoliv velmoc ci mafiani mela vliv na chod statu..

Ukrajinsky skandal je jen dalsi pokus vysinute opozice, jak se zbavit nenavideneho presidenta. Zoufaly pokus. Nove volby se blizi….

orinoko
orinoko
26. 9. 2019 16:50

Jj, je čím dál tím obtížnější něco emerickeho obhajovat. Když vysvětlování je už dávno vepsi. Jak Trumpa hodně nemusim, tak teď u me fakt boduje. Dokonce jsem ochoten jít tak daleko, že když se něco politického zrodí v ženské palici, tak je to opravdu skoro stoprocentní pru…kazny material. Já si neumím představit , že do role švédské skury v roli ditete, by se nechal angažovat kluk. Budu za misogina, ale my chlapi, pricemz předtím kluci, máme v tom věku nastaven svět úplně jinak. Zjistuju, že mám osobně velký problem. V životě jsem netusil, že ve slavném veskrnove Hadraku , mě… Číst vice »

Admirál
Admirál
27. 9. 2019 8:38

Dana – „Podle tohoto meritka by Ceska republika spadala pod vedeni Nemecka.“

To jste trefila hřebíček na hlavičku.