P. C. Roberts: Ty protiamerické univerzity jsou pro nás mnohem větším nebezpečím než Putin a Čína

Ty protiamerické univerzity jsou pro nás mnohem větším nebezpečím než Putin a Čína.

Tak zní úvod dopisu černošského amerického profesora  Univerzity Kalifornie v Berkeley. Píše,  že tato univerzita už neslouží zájmu vědění a vzdělanosti, ale stala se slouhou Demokratické strany a hnutí Black Lives Matter. Píše dále, že tato univerzita si osvojila potlačovací režim, který likviduje skutečnou různorodost a svobodnou debatu ze svých poslucháren a pracovišť nemilosrdně vyhnal.

V závěru svého dopisu profesor kritizuje vedoucí činitele univerzity a zvlášť její katedru historie za velebení George Floyda, zpustlíka a na drogách závislého násilníka, který „ubližoval ženám a zvlášť pak černým ženám. Avšak společným úsilím Univerzity Kalifornie v Berkeley, korporátní Ameriky, mainstreamových médií a vůbec současných elit USA se Floyd stal kulturním hrdinou položeným do zlaté rakve a na jeho (urozenou) rodinu se snáší déšť darů a chvály. Společensky jsou Američané nuceni poklekat před tímto neurvalým misogynem a celé jedné generaci černých mužů se přikazuje, aby se s tímto absolutně nejhorším typem naší rasy ztotožnila. Je mi hanba za naší katedru a je mi též hanba před vámi všemi. Možná se mnou souhlasíte, ale máte strach, stejně jak jej mám teď i já, z trestu, který mě možná za napsání pravdy v tomto dopisu obsažené čeká. Je obtížné poklekat, když víte, co to znamená, a musíte poklekávat proto, abyste si udrželi své zaměstnání.

Zde tedy máme čestného a inteligentního amerického profesora prestižní státní Univerzity Kalifornie v Berkeley, který dobře rozumí tomu, že úpadek sebejistoty bílých Američanů zničil vědeckou úroveň a respekt pro pravdu. A který též dobře rozumí tomu, že tahle situace je hrozbou i pro něj, pro Američany bílé i černé, pro celou naši multikulturní společnost, pro Spojené státy a pro západní civilizaci vůbec. A je nešťastný z toho, že tento svůj názor nemůže z existenčních důvodů vyjádřit jinak než anonymně.

ZDE je předmětný dopis.

Přečtěte si jej a čtěte jej znovu a znovu. Pak pochopíte, co Saker míní, když říká, že USA vstoupily do posledního stádia svého úpadku. A jestliže chcete získat ještě přesnější obraz budoucnosti začtěte se do knihy Tábor svatých autora Jeana Raspaila, jestliže její exemplář ještě někde seženete. Ta kniha byla totiž z knihkupectví stažena a její distribuce zastavena.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

 

 

 

 

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
Botičky od DioraBetyzart Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zart
Člen
zart

Konečně se Američané naučili něčemu pořádnému od nás a po nás. Američané objevili Ameriku. U nás to tak perfektně funguje odjakživa. Výchova a selekce poslušných placených idiotů, vydávaných za vědce, odborníky a inteligenty, začíná doma v rodině u televize nebo PC, a pak pokračuje od mateřské školky, až na vysoká učení. Všichni se učí zpívat podle toho, koho chleba jí. Ještě, že se můžeme občas zcela neškodně vyžvanit na Internetu.

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Zatím…

Bety
Člen
Bety

Myslím, že zaměňujete příčinu a následek. Tohle se od nás učit nemuseli. Praktikují to už dlouho a mnoho z našich „elit“ prošlo jejich kurzy.
A jsem zvědavá, jak dlouho nám ještě ten internet vydrží.

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora
Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Krásné pokračování:
https://politikus.ru/video/129611-vot-oni.html
Právě v této době anglosasíky pověsili na svých ambasádách v Moskvě duhovou vlajku. Není co dodat.