P. C. Roberts: Ukrajina hostila americké nelegální bioválečné laboratoře

Ruský ministr zahraničí v úterý potvrdil, že ukrajinské úřady v ilegálních amerických bioválečných laboratořích zničily zásoby moru, antraxu, tularémie, cholery a jiných smrtelných patogenů, které byly s finančním zajištěním amerického ministerstva obrany na Ukrajině vyvíjeny. Stalo se tak z obavy, že by tento materiál mohl během probíhajícího konfliktu padnout do ruských rukou. Náměstkyně amerického ministra zahraničí Nulandová tuto zprávu potvrdila. Uvedené laboratoře pracovaly v rozporu s článkem 1 Konvence OSN o biologických zbraních. Tímto porušením Konvence OSN se americká vláda dopustila válečného zločinu, za který je dle Norimberských zákonů, též americkou vládou v minulosti podepsaných, trest smrti.

Co se Washington chystal s těmito patogeny udělat? Která populace se měla stát příjemcem tohoto dárečku z Washingtonu? Rusko? Evropané s tím, že by ovšem vina za něj byla připsána Rusku? Mělo být vypuknutí nové nákazy využito ke zničení posledních zbytků občanských svobod v západním světě? Dnes, kdy se vláda USA spojila s ukrajinskými neonacisty, jak dlouho se bude ještě čekat na okamžik, kdy hákový kříž zavlaje nad celým západním světem?

Čínská vláda požádala Washington o sdělení, proč své ilegální a válečnicko-kriminální jednání na Ukrajině tajil. Čínský ministr zahraničí žádá Washington, aby uvolnil relevantní specifickou informaci o tom, jaké viry jsou v těchto laboratořích skladovány a jaký výzkum se v nich až dosud prováděl.

Hloupí Američané dodneška nepochopili, že jejich vláda je kriminálním spolkem, a celí zaobaleni do vlaky z hvězd a pruhů a a bez potuchy o tom, co se děje, půjdou na smrt.

Čínský vládní mluvčí Zhao Lijian řekl, že americké ministerstvo obrany řídí 336 biologických laboratoří, ukrytých ve 30 zemích světa, a že americké bioválečné aktivity na Ukrajině jsou jen „špičkou ledovce“.
Takže to, co ruská invaze na Ukrajině vynesla na denní světlo, je tvrdé svědectví o tom, že Washington porušil bioválečnou konvenci, kterou dříve podepsal, a dnes svoji nelegální angažovanost v bioválečném bádání skrývá nejen v USA, ale i v dalších 30 zemích.

Takového ďábla, jaký dnes sídlí ve Washingtonu, si historie lidstva zkrátka nepamatuje.

Zdroj: PCR

Překlad: Lubomír Man


Komentáře jen na vlastní nebezpečí, Stříž má oči ostříží…

4.6 16 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
15. 3. 2022 15:29

Joe Biden zabil dolar A já znovu opakuji, že se Američané pokusili zlomit páteř ruskému finančnímu systému, zopakovat rok 1992. Zařídit to tak, aby se napřed vaše mzda 10krát znehodnotila, a pak jste se ocitli na ulici kvůli krachu vašeho podniku. Jde o součást likvidační války, kterou proti nám Spojené státy vedou od roku 1946, a kterou na rozdíl od Ruska nikdy vést nepřestaly. Mimochodem, Jen Psaki právě prohlásila, že Spojené státy „rozdrtily ruskou ekonomiku“. Spěchám rozčarovat Psaki i domácí kolaboranty – nerozdrtily. Rozhodující byl první týden po zablokování zlatých rezerv, a protože rubl úspěšně přežil začátek března, znamená to,… Číst vice »