P. C. Roberts: Vzkříšení Armageddonu

Kampaň amerických zpravodajských služeb bombardujících veřejnost vymyšlenými informacemi o kontaktech týmu prezidenta Trumpa s Ruskem cílí k zajištění lukrativní studené války a k zablokování procesu uvolnění napětí.

(Gareth Porten)

„Hlubokému státu“ stačilo 24 dní k vykastrování prezidenta Donalda Trumpa a ke znevěrohodnění jeho slibu, že skončí s napětím mezi USA a Ruskem, vytvořeném během vlád Clintona, Bushe ml. a Obamy.

Jak Gareth Porten dokazuje, byla kauza proti generálu Flynnovi, 24dennímu Trumpově poradci Národní bezpečnosti, výplodem založeným na nepravdivé informaci.

Obamův ředitel CIA John Brennan dal do oběhu vymyšlené zprávy, z nichž ani jediná neobsahovala zrnko pravdy či důkazu. Mediální prostitutky CIA věděly, že tyto zprávy nejsou ničím než odpovědí CIA na hrozbu, že roční rozpočet vojensko-bezpečnostního komplexu zoufale potřebujícího „ruskou hrozbu“ by právě o tuto hrozbu mohl pod novým prezidentem přijít. A tak se mediální prostitutky, především pak New York Times, CNN, MSNBC a všechny další, které oddaně posluhují svému pánu CIA víc než věci míru mezi nukleárními mocnostmi, daly do práce.

Vidíme tedy, že americká a vůbec všechna západní média dávají přednost konfliktu s Ruskem před mírem, a to zcela bez ohledu na brutální skutečnost, že pouhých 10 procent nukleárního arzenálu, ať už amerického či ruského, stačí na eliminaci veškerého života na Zemi.

Jak píše Patrick Lawrence: „Světla nad námi pomalu zhasínají. Tisk nás opustil a prokázal, že nás nedokáže v ničem podstatném informovat. Vše, co nám zbylo, jsou alternativní média.“

Alternativní média jsou média internetová, weby jako Intercept, USA Watchdog, Alex Jones, Information Clearing House, Global Research, UNZ Review atd.

Je pochopitelné, že všechny tyto weby jsou cílem neustálých útoků. Vzpomeňme např. na seznam 200 tzv. „ruských agentů“. Zkrátka každý zdroj nehlásící se k „hlubokému státu“ je určen k umlčení. Alex Jones má např. už dnes problémy s vyhledávačem Google.

Jak říkali nacisté: Stačí nastolit strach a lidé uhnou.

Trumpovo prezidentství je de facto u konce – a to i když mu bude umožněno setrvat u moci. Už se srovnal s linií vojensko-bezpečnostního komplexu. Řekl, že Rusko musí vrátit Krym Ukrajině, zatímco Krym vrátil sám sebe do Ruska. Odmítl novou smlouvu o omezení strategických zbraní (START) s tím, že chce v nukleárním zbrojení pro USA převahu a nikoliv paritu. Obamovo bilionové zvýšení amerického nukleárního arzenálu se tedy pravděpodobně Trumpovy podpory dočká.

Čímž vším se po jednom měsíci Trumpa v úřadu změnil cíl od napětí sníženého k napětí zvýšenému. A další rozpory jsou za rohem. Existuje plán na okupaci části Sýrie americkým vojskem, aby se tak znemožnilo znovusjednocení celé země. Část Sýrie má být připojena k Turecku, část má být předána Kurdům a kus Sýrie připadne Washingtonu.

A tak bude chaos na Středním východě zachován na věčné časy. A pokračující provokace Washingtonu jak proti Rusku, tak proti Číně, budou okusovat stále ještě přetrvávající ruské naděje na zlepšení jeho vztahů s Washingtonem.

Jedinou příčinou, proč život na Zemi po více než půl století existence nukleárních zbraní stále ještě přetrvává, bylo to, že američtí prezidenti a sovětští vůdci pracovali společně na snižování vzájemného napětí.

Dnes je však situace odlišná. Poslední tři američtí prezidenti – a dnes už tedy i Trump – dřeli i v přesčasech, aby naopak toto napětí zvyšovali. Nejvyšší američtí generálové charakterizují Rusko jako „hlavní hrozbu pro Spojené státy“. A velitelé NATO ujišťují svět, že Rusko může okupovat baltské země či Polsko v kterémkoli okamžiku.

Tato nesmyslná obviňování a předpovědi dávají Rusům na vědomí, že Západ své obyvatelstvo na útok proti Rusku už co nejnaléhavěji připravuje.

Což představuje extrémní riziko, do něhož choromyslní neokonzervativci, idiotská liberálně-progresívní levice, nenasytný vojenskobezpečnostní komplex a agresívní generálové vystavují život na Zemi.

A těch několik lidí, které před tímto rizikem hlasitě varují, je nemilosrdně zahnáno do kouta s nálepkou „ruští agenti“.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Béda
28. 2. 2017 20:01

OKNO DO SVĚTA TEREZY SPENCEROVÉ Kdo to vlastně vládne ve Washingtonu? Editorka Literárních novin a analytička Tereza Spencerová si všímá toho, jak nejednoznačně Amerika mluví, a varuje, že ve světě se mohou „uvolnit síly, které by se jinak ‚držely zpátky‘, nebo by jen poslušně čekaly na další americké příkazy“. Varuje také, že za námi v žádném případě není ani problém migrační krize: Na vstup do Evropy dle ní čeká na severu Afriky šest milionů lidí, další miliony v Turecku. „Možná je na jeho skutečné racionální řešení dokonce už pozdě,“ sděluje Spencerová čtenářům ParlamentníchListů.cz v rámci svého pravidelného shrnutí týdenních událostí.… Číst vice »

mm
mm
28. 2. 2017 20:44

http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/stealth-killer-how-russia-or-china-could-crush-americas-f-35-19511 samozřejmě,—–ovšem, pokud Američané potřebují půl miliardy na výcvik pěti kombatantských velitelů v Sýrii, náklady nejsou tak vysoké. Nákupčím v armádě jde přeci o provize. Nerozhodují vojáci, ale civilní velké kapsy.

hudryper
hudryper
28. 2. 2017 22:30

Nemyslím si, že by globalisté stojící za Trumpem odpískali svou závažnou politickou kampaň v USA jako pan Roberts. Možná teď působím dojmem naivního optimisty,ale nikde není řečeno,že při správné a dobře připraveném informačním poli se nenadále neobjeví v Trumpových ústech slova,která způsobí velký obrat celkové situace. A nemám pochyb (jeho protivníci tím spíše ne), že má v rukávě nejednu třaskavou informaci. Taky se připravuje setkání Trump – Putin ,z něhož se sice toho nedovíme mnoho,ale uvidíme věci okolo a možná i lecos navíc. Soudím tak proto,že Putin dodržuje i po ztrátě takové figury,jako byl Čurkin,nervy na svých místech,až z toho… Číst vice »

hudryper
hudryper
1. 3. 2017 13:05

A jak se zdá, nebudeme muset čekat tak dlouho . Jestliže stačilo,aby Trump včera v kongresu sehrál pětiminutovou citovku na téma padlý vojín v dalekém arabsku za „životní zájmy USA“, aby ho politicky resuscitoval CNN a prohlásil konečně za „amerického prezidenta“,je jasné,že to neudělali ze samé lítosti v slzách,nýbrž proto,že se vhodným způsobem dověděli co půjde ven na veřejnost, nebudou-li se chovat s vlasteneckým pathosem při projevu Trumpa. Tohle jsou zřejmě hrátky,na které pan Roberts nebyl v Reganových dobách zvyklý.Bude jen dobře, jestliže se ukáže,že se zmýlil. Takže mají Američané jasný důkaz,že všechny ty hrátky proti“ fašistovi,usurpátorovi a kamarádovi Putina“… Číst vice »

peter.
1. 3. 2017 13:25

hudryper napsal
jako jeden muž!“ Takovou politiua,pokud se ukáže,že funguje,ocení určitě i orgánové EU. Amen.

A ešte navýšil rozpočet na obranu a zbrojenie o približne rovnakú sumu akú vydala na rovnaký účel v r.2015 RF.Tým získal na svoju stranu žralokov z amerického vojensko-priemyselného komplexu.Problém vidím v tom,že keď niekto vyrába zbrane za také šialené peniaze,tak ich bude musieť aj použiť.
https://www.etrend.sk/ekonomika/trump-da-na-obranu-a-zbrojenie-dalsich-54-miliard-dolarov-ine-rezorty-cakaju-skrty.html

peter.
1. 3. 2017 18:29

Fotografie,ktoré by D.Trump najradšej spálil.
https://cont.ws/@artemon/541643
Tíško závidím.

peter.
1. 3. 2017 18:31

peter. napsal
Tíško závidím.

Preboha!Ten KKK nie!!!

peter.
2. 3. 2017 5:42

Stan napsal

To není satira, ale Fake News. Proč to šíříte?

Máte pravdu,ospravedlňujem sa.Obľúbil som si ten portál,no toto je už za dva dni druhý hoax,takže …..

hudryper
hudryper
2. 3. 2017 6:31

Stane,v článku k fotografiím je jasně napsáno,že byly vyrobeny Elisnem Jacksonem z Velké Británie ve snaze dehonestovat Trumpa. A že Trump není jediný podobně postiženým. Končí
otázkou: “ Co by se asi dělo u nás (v Rusku),kdyby někdo tohle udělal Putinovi ?“ Takovému
článku bych neříkal Fake News a samozřejmě také nikoliv satira. Jde o ukázku co vše jsou lidé
vybavení příslušnou videotechnikou a nenávistí k objektu své „pozornosti“ udělat a přitom
„kupodivu“ nemít starosti se státním návladním. Copak se us.tajné služby zachovaly jinak ?

fajt
2. 3. 2017 6:55

americká korporace je svými skrytými vůdci postavena na okraj propasti třetí světové a Trump do finálního pekla nakonec může být dostrkán zdivočelým davem – zatím jenom marně oponuje něčemu, čemu by měl pevně vládnout a podstatné věci si jedou dále svým obamovsky nastaveným životem. ..)

hudryper
hudryper
2. 3. 2017 17:27

Nesouhlasím fajte. Obamovský život skutečně skončil,jen máme od toho zlomu příliš malý odstup. Pod finálním peklem si může každý představit lecos. V dnešních hlavnychspravach je nenápadný článeček o událostech,kterými se jedno takové peklo v USA nesporně otevírá. Trump byl potvrzen a tak bylo už možné zveřejnit,že první dva penzijní fondy řidičů kamionů zkrachovaly. V poslední době vyplácely svým důchodcům o třetinu méně,než podle stále platných podmínek tohoto typu starobního pojištění měly zaplatit. Penzijní fondy se financují z výnosů cenných papírů,jež mají ve svých portfoliích. V posledních 10 létech v důsledku téměř nulové diskontní sazby jsou sice úvěry úžasně levné (pro… Číst vice »

fajt
3. 3. 2017 7:41

Béda napsal Nesouhlasím fajte. Obamovský život skutečně skončil,jen máme od toho zlomu příliš malý odstup. mám za to, že v podstatě jsme naprosto neinformovaní, co se doopravdy odehrává za změny v současném americkém government, na fake media nelze spoléhat, ty si jedou svou válku a jejich zbraní je dezinformace, spin, manipulace a lež jako vrata, takže si dneska můžeme každé ráno radostně říci, že je pěkně a super, protože nemáme válku. ..) že je ekonomika americké korporace prohnilá a že jede nad své reálné limity je všeobecné známo – ale dnešní světovou ekonomiku netvrdí skutečná, reálná ekonomika, ale jakési tajné… Číst vice »