P. C. Roberts: Země, ve kterých byla povolena léčba Covidu-19 hydroxychlorochinem, mají o 77 procent nižší úmrtnost

 

Jak jsem psal už dříve, léčba hydroxychlorochinem (HCQ) používaným společně se zinkem a azithromycinem dokáže Covid léčit a prohlásil to i prezident Trump. Avšak Big Pharma chtěla prodávat vakcínu. Její agent Dr. Fauci a presstitutky, které bažily po další zbrani proti Trumpovi, prohlásily HCQ za škodlivý, a světlo světa pohotově spatřilo i několik studií, které promluvily ve stejném duchu. Následkem čehož zemřelo mnoho lidí. A to vše jen proto, aby se prokázalo, že Trump hlásá bludy.

Sociální média, jako např. Facebook, všechna svědectví o účinnosti HCQ zcenzurovala. Nu a nyní American Journal of Medicine připustil, že existují důkazy jak o bezpečnosti, tak i o účinnosti HCQ. A Facebook připouští, že se dopustil chyby. Chyby, která statisícům lidí vzala život. Poučí to kretény z Facebooku o tom, že cenzura může být i smrtelná?

K tématu web Gateway Pundit uvádí: Poté, co 440 000 Američanů zemřelo, Facebook a American Journal of Medicine připouštějí, že jejich názor na HCQ byl chybný. Byla to ovšem chyba, za kterou by všichni, kteří se jí dopustili, měli též platit.

Celý příběh najdete ZDE.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

5 7 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments