P. C. Roberts: Země vytvořená našimi Otci zakladateli už neexistuje

John Whitehead je americký ústavní právník, jehož Ruthefordův institut má za úkol bránit občanské svobody Američanů. Ve čtrnáctiminutovém videu Whitehead vysvětluje, že „naše“ vláda znásilněním americké ústavy i všech našich zákonů vytvořila vojenský stát, který potlačuje veškerý americký disent a slouží výhradně jednomu procentu. Zbytek musí být tedy zdeptán, eliminován resp. na ulicích vysřílen. Doporučuji, abyste jeho slovům věnovali pozornost. Současní Američané jsou totiž nejnaivnější a nejméně informováni tvorové v historii lidstva. Netuší, jak je s nimi manipulováno. A někteří jsou dokonce tak patetičtí, že předem jásají nad svým předčasným skonem.

Zdroj: Paul Craig Roberts

***

ZDE jsou Whiteheadova slova na videu. Jejich zkrácený písemný obsah:

Plánuje americká amáda převzít Ameriku?

Americký vojenský sektor má v plánu převzít – a to do roku 2030 – Ameriku do svých rukou. To není další spiklenecká teorie, i když tak vypadá. Nejde ani o hollywoodský trhák, i když rysy trháku nese.

Nikoliv, jde o skutený plán. Podle pentagonského výcvikového videa s názvem „Megaměsta: budoucnost měst ve vynořující se složitosti“ a vytvořeného armádním oddělením pro speciální vojenské operace plánuje americká armáda k vyřešení budoucích politických a sociálních problémů použít vojenskou sílu. Čili stanné právo, veřejnosti předložené v úhledném balíčku dobře míněného zájmu o národní bezpečnost.

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
zart
zart
17. 4. 2017 7:30

Každá ústava je znásilěním. Ústava Starého zákona je znásilněním, její novelizace Nový zákon je znásilněním a všechny ostatní miliony jejich novelizací jsou znásilněním. Zvířata ve volné přírodě žádnou ústavu nepotřebují, a žijí mnohem lépe, kvalitněji a mravněji než ten deviantní dobytek, ústavou civilizovaný občan.

Bety
Bety
17. 4. 2017 10:48

zart- děkuji pěkně, být sežrána prvním predátorem, kterému se namanu do cesty.
Ústavy zajisté nejsou dokonalé, ale každodenní boj o život by byl horší. Jen kapitalismu, větším a menším žralokům s pořádně ostrými zuby jakýkoli řád ochraňující občany vadí, proto by nejraději zrušili stát jako takový – samozřejmě až na represivní, jim podřízené složky.

Béda
17. 4. 2017 17:44

Takhle Trump + CO přistupují k volebním slibům – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tvori-se-zde-historie-takovym-zpusobem-jak-tomu-uz-dlouho-nebylo-Muz-od-Donalda-Trumpa-promlouva-484077 “Nemyslím si, že by Trump učinil nějaký překvapivý zvrat ve své zahraniční politice. Prohlásil, že nehodlá použít vojenskou sílu k dosažení změny režimu v Sýrii, což naprosto odpovídá jeho dlouhodobé pozici. Trump přeci nikdy nevyloučil to, že by schválil nálet v nějaké zemi, pokud by to bylo v zájmu Spojených států,” vyvrátil Anton v úvodu rozhovoru pro deník Politico tvrzení o tom, že Trump fundamentálně změnil svou zahraničněpolitickou pozici. “Jediná věc, která je na Trumpově zahraniční politice předvídatelná, je ta, že je zcela nepředvídatelná. Sám Donald Trump toto několikráte zmínil.… Číst vice »