P. C. Roberts: Země vytvořená našimi Otci zakladateli už neexistuje

John Whitehead je americký ústavní právník, jehož Ruthefordův institut má za úkol bránit občanské svobody Američanů. Ve čtrnáctiminutovém videu Whitehead vysvětluje, že „naše“ vláda znásilněním americké ústavy i všech našich zákonů vytvořila vojenský stát, který potlačuje veškerý americký disent a slouží výhradně jednomu procentu. Zbytek musí být tedy zdeptán, eliminován resp. na ulicích vysřílen. Doporučuji, abyste jeho slovům věnovali pozornost. Současní Američané jsou totiž nejnaivnější a nejméně informováni tvorové v historii lidstva. Netuší, jak je s nimi manipulováno. A někteří jsou dokonce tak patetičtí, že předem jásají nad svým předčasným skonem.

Zdroj: Paul Craig Roberts

***

ZDE jsou Whiteheadova slova na videu. Jejich zkrácený písemný obsah:

Plánuje americká amáda převzít Ameriku?

Americký vojenský sektor má v plánu převzít – a to do roku 2030 – Ameriku do svých rukou. To není další spiklenecká teorie, i když tak vypadá. Nejde ani o hollywoodský trhák, i když rysy trháku nese.

Nikoliv, jde o skutený plán. Podle pentagonského výcvikového videa s názvem „Megaměsta: budoucnost měst ve vynořující se složitosti“ a vytvořeného armádním oddělením pro speciální vojenské operace plánuje americká armáda k vyřešení budoucích politických a sociálních problémů použít vojenskou sílu. Čili stanné právo, veřejnosti předložené v úhledném balíčku dobře míněného zájmu o národní bezpečnost.

Překlad: Lubomír Man

3
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
BédaBetyzart Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zart
Člen
zart

Každá ústava je znásilěním. Ústava Starého zákona je znásilněním, její novelizace Nový zákon je znásilněním a všechny ostatní miliony jejich novelizací jsou znásilněním. Zvířata ve volné přírodě žádnou ústavu nepotřebují, a žijí mnohem lépe, kvalitněji a mravněji než ten deviantní dobytek, ústavou civilizovaný občan.

Bety
Člen
Bety

zart- děkuji pěkně, být sežrána prvním predátorem, kterému se namanu do cesty.
Ústavy zajisté nejsou dokonalé, ale každodenní boj o život by byl horší. Jen kapitalismu, větším a menším žralokům s pořádně ostrými zuby jakýkoli řád ochraňující občany vadí, proto by nejraději zrušili stát jako takový – samozřejmě až na represivní, jim podřízené složky.

Béda
Člen
Béda

Takhle Trump + CO přistupují k volebním slibům – http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Tvori-se-zde-historie-takovym-zpusobem-jak-tomu-uz-dlouho-nebylo-Muz-od-Donalda-Trumpa-promlouva-484077 “Nemyslím si, že by Trump učinil nějaký překvapivý zvrat ve své zahraniční politice. Prohlásil, že nehodlá použít vojenskou sílu k dosažení změny režimu v Sýrii, což naprosto odpovídá jeho dlouhodobé pozici. Trump přeci nikdy nevyloučil to, že by schválil nálet v nějaké zemi, pokud by to bylo v zájmu Spojených států,” vyvrátil Anton v úvodu rozhovoru pro deník Politico tvrzení o tom, že Trump fundamentálně změnil svou zahraničněpolitickou pozici. “Jediná věc, která je na Trumpově zahraniční politice předvídatelná, je ta, že je zcela nepředvídatelná. Sám Donald Trump toto několikráte zmínil.… Číst vice »