P. C. Roberts: Bombový útok na Bostonském maratonu po čtyřech letech

Včera, to je 15. dubna, uplynula čtyři léta od tzv. bombového útoku při doběhu maratonských závodníků v Bostonu. Podvodné události s herci pro kritické situace a s krví jasně červenou, aby udělala větší dojem. Sheila Casey odvedla dobrou práci, když do tohoto podvodu vrhla světlo využitím jak časové linie události, jak šly za sebou, tak i příslušných fotografií.

Sledujme tedy události v časové linii. Nejdřív se herci pro kritické situace na určitém místě shromáždí, pak se přikládají protézy a nakonec se objeví i krev.

Všimněme si fotografii muže, ležícího na boku a držícího si spodní část svého levého stehna. Opravdu těžké zranění. Člověk takto postižený by jistě nebyl při vědomí a nebyl by ani nepovšimnut zdravotními pracovníky, zabývajícími se současně zraněními mnohem lehčími.

Všimněme si na snímku též jasně červené krve. Mnoho chirurgů a zdravotních pracovníků už dosvědčilo, že krev, vytékající z poraněných míst těla, je spíš tmavě červená.

Sheila vás ale tímto podvodem provází dál…

Jsem přesvědčen, že jedinými obětmi bombového útoku v Bostonu byli zatčení bratři Carnajevovi. Starší byl zabit, když se ocitl v rukou policie, a zabit měl být při přestřelce s policií i mladší z bratrů – ale akce se jaksi nepovedla. A tak mladší Carnajev přežil, byl vzat do vazby a byla mu přidělena obhájkyně, která se o jeho usvědčení z největší části přičinila.

Nyní tento usvědčený čeká na popravu, když jeho žádosti o milost byly zamítnuty. Dnes tedy máme v rukou jeho domnělá přiznání, včetně jednoho psaného jeho vlastní krví a ve tmě. To když krvácející ležel pod člunem, kde byl objeven a obdařen další kulkou.

John Rewiaton předložil soudu důkazy o nevině mladšího z bratrů.

Člověk musí být zvlášť lehkověrný a nepozorný, aby oficiálnímu příběhu uvěřil. Ale to většina Američanů je.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Vybral a přeložil Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Dana
Dana
17. 4. 2017 21:44

No vidite, jak je to jednoduche. Nevsimejte se vypovedi stovek ocitych svedku. Vsechny tyto utoky jsou jen falesnou vlajkou, ktera ma podnitit nenavist proti islamske vire a jejim nasledovnikum. Islam je prece nabozenstvi miru, ze. :-)) A proto, mili ex-krajane, ignorujte zpravy o utocich, je to podvrh NWO – ukazte, ze nepodlehate americke propagande a prijimete miliony lidi z vybydlenych mist, kde se neda zit, podridte se islamskemu videni sveta, kde neni lichva ani Volstryt… Je to k vzteku, co. :-) Americti imperialiste nebudou mit nikdy dost, ted uz ovlivnili i Cinu, aby nekupovala uhli z Lidove demokraticke Koreje a… Číst vice »

zedd
zedd
18. 4. 2017 3:55

Sandy Hook bylo taky divadýlko. Tam jsou důkazy snad ještě přesvědčivější.

orinoko
18. 4. 2017 4:57

O bostonském atentátu jsem viděl porad v TV kraksne. Vypnul jsem to. Bylo to tak zjevně blbe, ze se na to nedalo koukat bez utrpení. Nové a nové otázky, kterými se nikdo nehodlal zabývat.

Ano vývoz uhlí. To je ta správná reprezentativní komodita. Dovazet elektroniku, vyvážet uhlí. Co k tomu ještě dodat?
Az Duck Donald vystřelí na Severní Koreu, tak bude po vývozu uhlí do Ciny NATO tata.

Bety
Bety
18. 4. 2017 8:31

NATOtata. Moc pěkné, Orinoko.

racek
racek
20. 4. 2017 1:47

No, tihle bráchové byli známí teroristé … po americku bojovníci za svobodu a lidská práva pronásledovaní ve své zemi. Rusko oficiálně informovalo USA o jejich činnosti a požádalo o vydání. Takže dostali asyl. Pěkně se jim odvděčili.
Nic bych v tom nehledal. Normální „Alláhové“.
Ovšem ten šílenej humbuk ještě po letech, to stojí zato. Nějak se přitom ovšem zapomíná, kdo za tohle může. Jo, seděl v Bílém domě.