Pane premiére, umožněte azyl křesťanským rodinám s malými dětmi. Pomůžeme jim

Připojte se k prosbám adresovaným české vládě, aby umožnila azyl pronásledovaným křesťanským rodinám s malými dětmi, které nemají naději na návrat do svých domovů. Nabídněte pomoc s jejich integrací do naší společnosti. I malá pomoc je pomocí a bratr je více než bližní.

Situace lidí vyhnaných z domovů je tragická. Rodiny, které ze dne na den poté, co vládu nad jejich městy převzal Islámský stát, přišly o vše, jsou nyní v utečeneckých táborech, na pouštích, v horách, ve stanech, v provizoriích. Rodiny s dětmi, které musely utéci, aby si zachránily holý život, žijí v zimě a v naprosto nedostatečných podmínkách.

Křesťané opustili své domovy, aby utekli před popravou, která by jim hrozila v okamžiku, kdy by odmítli konverzi k islámu a nezapřeli by Krista. Ženy utíkaly před zotročením. Křesťané zejména v Iráku a Sýrii jsou na pokraji vyhubení.

Jak pomoci uprchlým rodinám s malými dětmi se dozvíte zde.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
PPK
PPK
25. 1. 2015 8:31

Je to zajímavé, jak určití lidé umí věnovat spoustu energie k prosazování cílů, které následně neovlivňují jen život jejich, ale i životy všech ostatních kolem nich. A přesto na to ohled vůbec neberou a těch druhých se na jejich souhlas neptají. Nadprůměrně typické to bývá zejména u lidí, věřící v nějakou iracionální ideologii, která nemá základ v přírodních nebo sociálních jevech, ale jen v nějakých jejich představách. Sebestřednost a její sestra domýšlivost jsou přitom vždy charakteristickými vlastnostmi těchto dominantních jedinců bez ohleduplnosti a proto bychom vždy měli být ve vlastním zájmu velmi opatrní při posuzování jejich veřejných aktivit. Demokracie pro… Číst vice »

Béda
25. 1. 2015 8:37

Já bych byl spíš pro petici v tom smyslu, aby ČR ukončila všechny altivity na podporu agresí v jiných zemích a nacismu. Kdyby nebylo těch špinavých zištných válek a konspirací, nebylo by ani běženců a neštěstí těch lidí. Nebylo by tudíž co řešit. ČR by se měla ústy své dočasné politické reprezentace obrátit na svého vrchního loutkovodiče v USA a jeho západoevropské vazaly aby namísto válek poskytly těm zemím které zničily, uvedly v nekončící násilí a chaos všestrannou NEZIŠTNOU podporu, vyčíslily škody a proplatily poškozeným státům a lidem odškodné.

Béda
25. 1. 2015 8:49

ČR by taky měla uvažovat o vystoupení z útočného válečného spolku NATO. S tím, že vstupovala do obranného spolku a byla podvedena.