Paralelní epidemie

Doufejme, že se podařilo udržet na uzdě hrozivou koronavirovou epidemii. Alespoň tady v českých zemích. Nechci teď rozebírat otázku, proč se podařilo uchránit obyvatelstvo především ve státech „východní Evropy“ a nikoli ve státech „svobodných“ nazývaných často „vyspělé státy na západ od našich hranic“, ale je třeba neustále upozorňovat na fakt, že především v Praze vzrůstá mezi některými obecními politiky, diplomaticky řečeno, epidemie příklonu k extrémní pravici.

Odstraňují pamětní desky instalované po válce (za Beneše), přejmenovávají náměstí či uctívají spolubojovníci nacistické armády. Nemá smysl to omlouvat tím, že jsou s tím zatím spojovány především osoby hysterické, či v některých případech pravděpodobně duševně nemocné. Jde o to, že tyto skupiny mají mocné spojence, kteří je úkolují. Například vyjádření jednoho časopisu, který je placen z Bakalových peněz o tom, že už dorazil ruský agent, vyzbrojen taškou s jedem a špatnými úmysly, je sice naprosto absurdní a směšné, nicméně jej ihned odvysílala Česká televize. Tedy ta Česká televize, která dnes působí spíše jako další mocenské centrum než jako veřejnoprávní instituce. Česká televize s nesmyslně vysokým miliardovým rozpočtem z našich poplatků a dotací státu. Televize, která nepustí na obrazovku nikoho, kdo předtím nebyl schválen těmi, kteří ji skutečně ji skutečně řídí, tedy především ty, u kterých hrozí nezávislý způsob myšlení (prof. Keller, Dr. Zbořil a desítky dalších).

Suma sumárum, někdo pracuje usilovně na tom, aby naše republika ztratila zbytky nezávislosti a pomocí „páté kolony“ se ve zlém rozešla se státy, které bezvýhradně nepodléhají politice USA a Evropské unie. Nejde jen o Rusko, všimněme si, že ze zpráv, ale i z kulturního života, zmizelo Maďarsko a Srbsko. A už i o Slovensku jsme informováni výběrově – špatný Fico, vynikající Čaputová atd.

Tato epidemie nás může poškodit i ekonomicky, a to možné více než epidemie koronavirová. Je to nebezpečná hra, které z nepochopitelných důvodů v klidu přihlíží celá vláda i premiér.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
11 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
malymax
malymax
3. 5. 2020 10:23

Milý Žižko, podstatná část populace ČR denně hltá sračky, které produkuje zmíněná ČT. Důvodů je několik : A/ zvyk, …“v ČT to říkali..“ ,tak je to asi pravda, B/ jazyková vybavenost, nebo spíše nevybavenost konzumenta. Přes více, než šestiletou absenci sledování této vysílačky, která se jen česká jmenuje, nepociťuji, že bych byl něčím ochuzen, naopak. Uvědomte si, milí závisláci, že ČT je nejdůležitější firma v EUprotektorátu zvaném ČR, vyrábí totiž ŽÁDOUCÍ veřejné mínění. Kam se na ty spacákové revolucionáře hrabe Škoda auto…A blbé ovce jim to žerou, což se vůbec, ale vůbec, netýká jen roušek a přijatých opatření. Je už… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  malymax
3. 5. 2020 11:16

Kdo neviděl dnešní první hodinu OVM, tak je zde
https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-otazky-vaclava-moravce/220411030500503
Taková dávka manipulace, to se hned tak nevidí – informacemi Respektu se má zabývat vláda, Kolář, Hřib a Novotný jsou oběťmi.

koloděj
koloděj
Reply to  Patrik
3. 5. 2020 12:38

Byl bych raději, kdyby se informacemi z respekru zabýval senát. Trestní. nebo lépe vojenský soud. tady totiž nejde jen o dezinformaci, ale útok proti míru.

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
3. 5. 2020 17:56

„Situace je vážná, proto očekávám, že ze strany tzv. demokratické opozice brzo zazní požadavek, aby naše vláda aktivovala článek 5 Severoatlantické smlouvy. Světový mír ohrozil přílet muže z Moskvy, který měl kufřík a v kufříku ricin. O dalších proprietách se hned tři čeští tajní agenti, kteří informovali Respekt a redaktora Kundru, nezmínili. Ohrožení komunální politici dostali ochranku, a ten nejohroženější, O. Kolář se skrývá kdesi v podzemních prostorách, a svým vzhledem připomíná džihádistu z Idlíbu po ruském bombardování.“
https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/jaroslav-basta-prazsti-ricinovi-mucednici/

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 5. 2020 16:20

Kolář píše šéfce EK: „Žádám a vyzývám Vás, abyste se důrazně zasadila o to, aby Rusku bylo jasně řečeno, že takovéto chování je neakceptovatelné,“ v případě útoků na podstatu demokracie a svobody by měla Evropa dát najevo, že jakýkoli útok na členský stát unie a jeho občany považuje za útok na svou podstatu. https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/642662/chovani-jako-z-dob-sssr-unie-ho-musi-odsoudit-vyzyva-kolar-sefku-evropske-komise.html To už vyznívá pomalu jako aktivace článku 5 NATO (komentář výše)… On Kolář myslel, za jakého to bude hrdinu, místo aby mu došlo, že nejen EU, ale celý svět potřebuje Putina a Rusko, nikoliv nějakého Koláře z Prahy. A jestli si pan Kolář nevšiml, tak přípojka… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
4. 5. 2020 16:45

Ale Praha jede – nově přišla s obnovením kauzy „Nečas“ https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/necas-nagyova-kriva-vypoved-obvineni-zaloba-soud.A200504_110252_domaci_remy https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pru-er-pro-Necase-Lita-v-tom-znovu-622748 Už je to nějakých 8 let, co Nečas přišel se svým zásadním projevem o nebezpečí dalajlámismu a pussyriotismu https://ceskapozice.lidovky.cz/forum/o-nebezpeci-dalajlamismu-pussyriotismu-a-antinecasismu.A120914_212909_pozice_77173 ze kterého byl tehdy na infarkt především Schwarzenberg slovy „Stydím se za svého premiéra“ https://aeronet.cz/news/cim-se-provinil-zeman-skonci-jako-necas-o-nebezpeci-pussyriotismu-dalajlamismu-a-antizemanismu-to-je-parafraze-k-memu-staremu-clanku-o-padu-necase-predcasnych-volbach-2013-o-babisovi-u-moci-a-o/ a ono nestačilo, že Nečas padl a padla i celá vláda, ale Nečas doteď nemá klid. To ale nepřekvapuje, když Nečas doprovází prezidenta na cestách do Číny a s Čínou spolupracuje…. Aneb „Na Zemana alespoň naokolo, když je ta karanténa a Milion chvilek se nemůže angažovat“. A aneb „Praha se Spojenými státy na věčné… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  malymax
3. 5. 2020 13:41

ČT není nic jiného, než dobře zakonspirovaná cizí vlivová agentura, která vykonává ideový dohled nad českým kapitalismem. Dokonce bych řekl, že česká společnost slouží jako taková socio-psychologická laboratoř, pilotní projekt, kam až lze bez jakýchkoliv problémů zajít s primitivně průhlednou a nenávistnou propagandou při zpracovávání vlastního obyvatelstva. Tato propagandistická agentura vychází ze správného předpokladu, že naprostá většina lidí je líného ducha a před přemýšlením – myšlení přece bolí – dává přednost ukládání hotových prefabrikátů vypadlých z ČT do svých dutých palic, aby tam byla alespoň nějaká výplň a to tam nedunělo příliš nápadně. Kdo počínání cizí vlivové agentury ČT trochu… Číst vice »

Irena
3. 5. 2020 12:51

Na objednávku Ministerstva obrany RF vznikl nový dokumentární seriál
„Věčná Vlastenecká“, který bortí hodně mýtů.

Prozatím odvysílali 3 díly:

Вечная Отечественная / 1 / Hitler a jeho skromní přátelé
https://www.youtube.com/watch?v=4Zi_bSLnK20

Вечная Отечественная / 2 / Kanibalistický plán zachvácení Východu
https://www.youtube.com/watch?v=FYoBXIcLsaU

Вечная Отечественная / 3 / Evakuace jako superprojekt
https://www.youtube.com/watch?v=HBgtzOF_pHQ

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  Irena
3. 5. 2020 23:23

Д/Ф „НЕ ДОЖДЕТЕСЬ!“
https://www.youtube.com/watch?v=EKxwPCZsEI4

Tom1622
Tom1622
3. 5. 2020 13:14

Suverénním státem nejsme a neměli jsme šanci být . Byli jsme prodáni . A dědici těch co nás prodali se teď diví že patříme jiným . Celkem chucpe .

Irena
3. 5. 2020 13:54

http://www.vodaksb.eu/diskuse/video/comment-page-54/#comment-313103

Výborný film (s titulky) podľa skutočnej udalosti o finančnom experimente v rakúskom mestečku Wörgl.
Počas krízy v rokoch 1932-33 starosta začne vydávať lokálne neúročené peniaze kryté prácou. Z krízou spustnutého mestečka sa stane prosperujúci región. Do hry ale zasiahne rakúska národná banka, ktorá chce situáciu vrátiť späť do stavu krízy (tesne pred nástupom Hitlera, ako jediného predkladaného riešenia pre ľudí)

https://youtu.be/MakwsQAeyBI