ParlamentníListy.cz na žádném seznamu dezinformačních webů nejsou, potvrdilo Ministerstvo vnitra

V posledních týdnech se pravidelně skloňuje téma takzvaných dezinformačních webů. Ať už jde o prezidentské kandidáty Horáčka či Drahoše, nebo o komentáře či zpravodajské materiály. Velmi často se v těchto článcích objevují také ParlamentníListy.cz.Právě server ParlamentníListy.cz, který v uplynulém roce zaznamenal svou doposud nejvyšší návštěvnost (více jak 82 milionů návštěv za rok), se s dotazem obrátil na resort vnitra. Ten se pravidelně objevuje v souvislosti s takzvanými dezinformačními weby jako „nástroj“, který má údajně vytvářet jejich seznamy a analyzovat jejich činnost. Tak to však není. Jak ParlamentnímListům.cz sdělila Hana Malá z odboru PR: „Ministerstvo vnitra neposuzuje konkrétní weby, ale konkrétní informace. Žádné seznamy tedy resort vnitra nevytváří,“ řekla naší redakci…

Celý článek najdete na Parlamentních listech

Více k tématu najdete na webu Eurozprávy.cz

Stanův komentář: Myslíte si, že s tím teď Drahoš, Horáček, zaměstnanci Bakalovy společnosti Economia a další snaživí sestavovatelé seznamů a šiřitelé nesmyslů o „dezinformačních“ webech, které ovlivňují volby ve prospěch Ruska, Číny a dalších „nepřátel svobody a demokracie“, přestanou? A možná je dobře, že nepřestanou, protože tím ukazují jen svoji malost a nedostatek pozitivních argumentů.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
5. 1. 2018 14:02

Všechno je otázka úhlu pohledu. Parlamentní listy jsou BULVAR alternativnich informaci. Podle toho s nimi já osobně nákladam. Neresim lejna pravdy a lasky, mám je u výfuku.
Sorose mám ve sveraci jak Sveraci samet ve výbavě.
Rozhodl jsem se otestovat systém.
A nestačim zirat.
Takové hluboké mlčení postihuje všechny zdroje informaci, ze nebýt lidové tvořivosti, tak se obecně ví úplně noV.noviny.

orinoko
orinoko
5. 1. 2018 14:18

Tak jak , hoši a dámy?
Co se bude dit, az skončí volby v Rusku, olympiáda v Jižní Koreji a cutana v Soči. Či kde?
Kde jsou místní černokněžníci spodních proudu, analytici politických siločar, vedmy zdrojů ovladani a vykladači krivych zrcadel?

orinoko
orinoko
5. 1. 2018 14:58

Léto 2018 bude obzvlášť horké. Bez ohledu na Aladina jsem se k tomu rozhodl svobodné a jako capek , co porad ještě není v důchodu.
Break out!

racek
racek
5. 1. 2018 15:07

Bulvár PL tedy rozhodně nejsou, oni jediné uveřejňují názory obou stran. Ovšem obávám se, že díky majiteli jim brzy přistřihnou křídla, Tedy myslím on sám.

Petrpavel
Petrpavel
5. 1. 2018 15:56

Taky se ohrazuji proti označení PL.cz bulvárem. Nejde ani o alternativní informace, jde o závislé, stranické, názorově vyhraněné, a proto různé pohledy na jednu a tutéž skutečnost, jev, politickou situaci. Nenahraditelné pro člověka který hledá. Nenahraditelné pro skutečnou pluralitu, demokracii.

orinoko
orinoko
5. 1. 2018 16:15

No zaplatpambu.
Ale je to ještě horší.
PL je kompilační sracka , již není nic cizí. Kdysi existovala kapela Spirit.
Jejim významným počinem byla skladba Mechanical World.
A v ni se popisují parlamentni listy a podobne existence.

hudryper
hudryper
5. 1. 2018 17:45

Já bych tak jednoznačný jako orinoko nebyl. PL nejsou bulvárem,mají ale blízko
k politickému bulváru. Jsou tím podstatně méně serioznější než jiné politické weby,o to však zábavnější a tím pádem masívně navštěvovanější,než weby s podobným zaměřením. Z čehož lze logicky vyvodit,že jsou pro dnešní režim přijatelnější než třeba Nová republika,Zvedavec či Aeronet .neb jsou jakýmsi ventilem upouštějícím vnitropolitické napětí. Chápu,že se distancovaly od Hájko-Klausova protiproudu a přerušily nejen vzájemnou spolupráci.Kdyby se tak nestalo,jistě by na seznamech proruských webu byly trvalkou.

peter.
6. 1. 2018 8:11

Je zábavné sledovať,ako weby poskytujúce „alternatívu“pociťujú nezaradenie medzi tzv.“dezinfomačné weby “ ako negatívum.

fajt
fajt
6. 1. 2018 10:25

https://www.novinky.cz/zahranicni/459675-fbi-vysetruje-nadaci-clintonovych-kvuli-podezreni-z-korupce.html – když jsem před nedávnem potkal jednoho mlaďocha, který se naparoval svým studiem na jakési soukromé žurnalistice a svým pohledem na budoucí kariéru, tak mi to nedalo a veřejně jsem si plivnul, blbcovi se to nelíbilo a tak pod vlivem svého zkaženého sebevědomí a alkoholu se začal ohánět dutými frázemi, které v něm hluboce zakořenily, tím odradil i ty, kteří ho měli do té chvíle za kasičku, která platí jejich zábavu, pak se nestačil divit , i slovně to byl docela tanec. ..)

fajt
fajt
6. 1. 2018 10:42

https://www.novinky.cz/zahranicni/459675-fbi-vysetruje-nadaci-clintonovych-kvuli-podezreni-z-korupce.html – kampaň jede :-) fake media zase zveřejňují údajné bohatství Mynáře, ke kterému se měl dopracovat spolu se Zemanem … v každém případě ani jeden kandidát a jeden prezident neřeší kauzality , ale blbosti, které jim podstrkuje bulvár , jenom Zeman je nejvíce ignoruje . ..)

fajt
fajt
6. 1. 2018 10:43

ups, chybička se vloudila –comment image?oh=36bf2e71a33d3ffef6f0dc3ef2f9de80&oe=5AF66B2E

Vaska
Vaska
6. 1. 2018 15:47
peter.
6. 1. 2018 18:48

Poľsko,Maďarsko,Česko,Rakúsko a teraz už aj Dánsko :
https://stredoevropan.cz/2018/01/05/dansko-zcela-zastavilo-prijimani-uprchliku/

peter.
7. 1. 2018 7:11

peter. napsal

Je zábavné sledovať,ako weby poskytujúce „alternatívu“pociťujú nezaradenie medzi tzv.“dezinfomačné weby “ ako negatívum.

česká internetová stránka “ politiq „… !?
https://www.hlavnespravy.sk/novy-manual-14-veci-ktorymi-mozete-zastavit-putina/1266696

racek
racek
8. 1. 2018 0:30

Milý Orinoko, myslet si můžeš co chceš. A to je asi tak vše, co s tím můžeš dělat :-))

Aleš
Aleš
10. 1. 2018 7:24

Stane: Přidávám se k Tobě a dodávám, že ti osnovatelé seznamů prokremelských webů a jejich papoušci především nenávidí demokracii a za demokracii pokládají jen ten stav, kdy mají bohatství, moc a monopol na hlásání pravdy.