P. C. Roberts: Hluboký stát likviduje novináře za to, že mluví pravdu

Odkaz na videodokument, který jsem poslal na Shadow Gate Documentary, byl stažen z YouTube. Naštěstí je však odkaz na tento dokument obsažen i v tomto článku.  O víkendu byla zatčena reportérka Millie Weawerová, a to krátce poté, co Shadow Gate Documentary zveřejnila její videodokument o tom, jak se sociální média zapojují do válečné propagandy.

Doporučuji, abyste tento dokument zhlédli a uchovali si jej.

Toho času se činí vše pro to, aby dokument zůstal veřejnosti utajen. YouTube lže, když říká, že dokument narušuje její politiku o nenávistných projevech. V dokumentu je totiž nenávist nemyslitelná. Takže pravda je taková, že pokud dokument opravdu cosi narušuje, pak je to jen a jen politika sociálních sítí snažící se zatajit před lidmi pravdu.

Dokument představuje dva whistleblowery, kteří byli účastni shromažďování a využití tzv. nedovoleně získaných informací. Šlo o typ informací, které byly použity při pokusu zbavit prezidenta Trumpa jeho úřadu.

Dokument dokazuje, že součástí Deep State jsou též soukromé bezpečnostní firmy, které mají přístup k informacím, které NSA (Národní bezpečnostní agentura) shromažďuje údajně v zájmu národní bezpečnosti, avšak ve skutečnosti v zájmu kontroly a řízení nejen našeho chování, ale i  toho, jak se má usměrňovat naše vnímání informací, jež  jsou nám z oficiálních pramenů  předkládány. Když předsedové generálního štábu a nejvýše postavení členové aparátů národní bezpečnosti opouštějí své dosavadní úřady, stávají se okamžitě vedoucími činiteli soukromých bezpečnostních firem, k nimž se tímto způsobem všechna fakta, údaje a čísla z NSA tzv. odklánějí. 

Dokument vám poskytne představu o skutečném rozsahu a významu Deep State a uvědomíte si detaily současného stavu věcí,, do kterého nás Matrix uvrhl.

Novinářka a její manžel, kteří společně toto video vytvořila, byli vzati do vazby na základě falešných informací. Na rozdíl od Juliana Assange nezveřejnili žádné utajené informace a oba oznamovatelé pravdy jsou jasně identifikováni.

Hluboký stát zkrátka a dobře nesnese žádné po něj nepříznivé informace.

Ať už jsou Spojené státy čímkoliv, pak určitě nejsou demokracií vedenou zodpovědnou vládou.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man 

 

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
24. 8. 2020 14:25

Tak , a myslím, že bychom to měli tak nějak pohromadě. Je tam všechno , a zároveň tam mnohé chybí, že Ovšem, jak komu. Mně osobně nic.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Analytik-Campbell-Utajene-reseni-Beloruska-Takto-se-dnes-zachazi-s-masami-prijdou-velke-zmeny-634579

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
Reply to  orinoko
24. 8. 2020 16:33

Ahoj, tebou odkazovaný článek Campbella i text P.C.R. jsou důležité a kvalitní. Davům bohužel jen obtížně a jen částečně srozumitelné, a ještě hůře pochopitelné. „Zvnitřnění“ informace- její převedení do nám myšlenkově srozumitelného světa často vyžaduje větší zkušenost s nejen sledováním videí, ale zejména s ĆTENÍM RŮZNÝCH TEXTŮ RŮZNÝCH KVALITNĚJŠÍCH AUTORŮ – s čtením VYBÍZEJÍCÍM K PŘEMÝŠLENÍ. Čtení znamená poněkud odlišnou práci s PŘEDSTAVIVOSTÍ a FANTAZIÍ – a to v osobní rovině nežli video, které MNOHEM ČASTĚJI DOSLOVA „VEDE ZA RUČIČKU“ – často k lynčujícím „soudům“ (ve skutečnosti k ODSOUZENÍM). Dav tohoto není schopen, dav je ve skutečnosti RYZE antidemokratický. A… Číst vice »

orinoko
orinoko
24. 8. 2020 15:00

Píše se nám z Janini: Lukašenko otrávil Navalného , aby odvedl pozornost od nového typu samopalu Kalašnikov. Ve Vltavě byly spatřeny Babákovy ponorky , kterak převáží zbytkové české zlato do Minsku, protože právě tam ho budou chránit neochvějně svaly pasáka krav Rumla, padáka Kalouska von Spacák, zrzavé Myrky halící se do roušky – pod svícnem bývá největší tma, a skútra Žandy nazývaného žertovně přátelsky – ušaté torpédo uhlířské víry kmene Halík.
Vysílání vtipů 24 hodin denně ve formě fóra vám děkuje za pozornost, a příště zase nashledanou.