Pel-mel o Covid-19: (díl 25.)

Obchodní rejstřík: CovidPass s.r.o., IČO: 09283561

Datum vzniku a zápisu:

25. června 2020

Statutární orgán:

Ing. RICHARD FUXA – Jednatel
Praha – Nové Město, Na Moráni, PSČ 128 00
den vzniku funkce: 25. 6. 2020

Ing. MAREK PAVLAS – Jednatel
Praha – Zbraslav, Šulcova, PSČ 156 00
den vzniku funkce: 25. 6. 2020

Jednatelé jednají za společnost každý samostatně.

Společníci s vkladem:

BigBoard Praha, a.s., IČO: 24226491
Praha – Krč, Na strži, PSČ 140 00
Vklad: 200 000 Kč, splaceno 100 %. Obchodní podíl 100

Výpis z Obchodního rejstříku na Peníze.cz

***

MUDr. Malec: Epidémia má vlastné pravidlá, matematické modely sú veľmi nepresné

Vladimír Malec

22. 11.

Epidémia má vlastné pravidlá, takže matematické modely sú veľmi nepresné. Počet infikovaných nestúpa ani lineárne ani exponenciálne a k nakazeniu celej populácie nikdy nedochádza. Každoročná sezónna chrípka napríklad infikuje maximálne 10 % populácie, zvyčajne však oveľa nižšie percento. A celú populáciu neinfikoval ani stredoveký mor. Viera, že nejaké karanténne opatrenia zachránia populáciu pred šírením epidémie a významne znížia počet úmrtí, je obrovský omyl.

Celý článek najdete na webu Zem&Vek

***

A je to venku! Americká CDC poprvé oficiálně přiznala, že COVID-19 se poprvé objevil už v roce 2019 v amerických nemocnicích v krevních konzervách dávno předtím, než se objevily první případy v čínském Wuhanu!

VK

2. 12.

Redakce Aeronetu o tom informovala v předstihu již v březnu tohoto roku, když při kongresovém slyšení to připustil i šéf CDC a mluvčí čínského ministerstva zahraničí ukázal na americkou referenční laboratoř Fort Detrick v Marylandu!

Celý článek najdete na webu Aeronet

***

Běloruský důkaz

Michal Brand

3. 12.

Nejvíce lidí v „pandemií“ postižených zemích zabíjí nikoli Covid-19, ale nesmyslný teror vládních opatření a zákazů, nemoci z nošení roušek (které jsou vynikající kultivační místo pro všechny viry, baktérie, plísně – a to jak z okolního vzduchu, tak z rukou, tak z dechu nositele roušky) a uměle vyvolaný strach. Na základě jasných důkazů z Běloruska.

Celý článek najdete na webu Zvědavec

***

Údajné konšpiračné teórie si možno overiť na vlastnej koži

Vladislav Gurjanov

3. 12.

Ak sa pozriete na opatrenia, ktoré boli v Rusku zavedené na boj proti takzvanému Covid-19, sú podobné tým čínskym. Všetky tie QR kódy na opustenie domu či povinné registrácie. Pod zámienkou starostlivosti o vaše zdravie, ak ste sedeli v kaviarni s nakazeným, dozviete sa to a musíte sa izolovať. Hranice krajín na celom svete sa postupne otvárajú. Ale takmer všade je nevyhnutným predpokladom absolvovanie testu. Podľa niektorých vedcov je ale chybný v 40 až 90 % prípadoch. Preto nemá lekársky zmysel. Rúška tiež nemajú absolútne žiadny epidemiologický význam. Pred čím vás môže ochrániť „obrúsok“, ktorý sa teraz nachádza takmer v každom supermarkete pri vchode?

Celý článek najdete na webu Hlavný denník

***

98,5% úspěšnost: Pouze 273 z více než 20 000 dobrovolníků ruských testů vakcíny Sputnik V dostalo Covid-19

Jonny Tickle

4. 12.

Pouhých 273 lidí, kteří se dobrovolně přihlásili do třetí fáze pokusu s ruskou vakcínou Sputnik V, bylo po očkování infikováno koronavirem. To je 1,5% z více než 20 000 dobrovolníků, kteří se zúčastnili testování. V rozhovoru pro místní televizní kanál poslankyně Moskvy Anastasia Rakové řekla novinářům, že první registrovaná vakcína Covid-19 na světě funguje dobře a úspěšně naočkovala 98,5% příjemců, kteří dostali první i druhou část vakcíny.

Celý článek najdete na webu RT News

***

Organizátor covid-orgií: Na mé sexuální večírky chodili zákonodárci z devíti zemí

Barbie Latza Nadeau

4. 12.

David Manzheley, jehož páteční noční sexuální večírek v jeho bruselském bytě vedl k rezignaci proti LGBTQ europoslance Jozsefa Szajera, řekl v rozsáhlém rozhovoru pro polské zpravodajství Onet, že častými hosty jeho sexuálních večírků byli zákonodárci z devíti zemí.

Celý článek najdete na webu The Daily Beast

***

Vakcína, etika a konspirace

Petr Jan Vinš

6. 12.

Ani oxfordská, ani žádná jiná ze západních vakcín neobsahuje embrionální kmenové buňky, ani tyto nejsou používány při jejich výrobě. Jediné spojení buněčné kultury MRC-5 s vakcínou je takové, že v rámci testování a ověřování bezpečnosti a funkčnosti nové vakcíny byla tato testována nejprve na kmenových buňkách dřív, než byla v další fázi aplikována lidským dobrovolníkům (kterých mimochodem musely být desetitisíce, aby byly naplněny přísné podmínky certifikace léku.)

Celý článek najdete na webu Manipulátoři.cz

***

Práce z domova jako riziko. Jak vás může firma sledovat a čím nezpůsobit katastrofu

Kuni Nguyenová

6. 12.

Někteří zaměstnavatelé hodnotí aktivitu svých pracovníků i jinak než na základě odvedeného výkonu. Například Česká spořitelna sleduje vytížení aplikací, jako je e-mail, kalendář či úložiště dat Google drive. „Pochopitelně nemonitorujeme obsah komunikace, nicméně vzhledem k snadnému monitoringu poměrně velkého množství interních Google aplikací jsme schopni s vysokou mírou přesnosti odhadnout míru pracovního zapojení lidí na home officu,“ říká tiskový mluvčí České spořitelny Filip Hrubý.

Celý článek najdete na webu Aktuálně.cz

***

Vláda svým hlasováním prokázala, že hodlá omezit práva a svobody nenaočkovaných

Slovanka

7.12.

Pominu-li vedlejší účinky, pak je zcela jasné, že někdo bude na očkování velmi slušně “rýžovat”. A aby to nedopadlo jako třeba s vakcínou na prasečí chřipku, kterou nikdo nechtěl, chystá se monstrózní kampaň, která vám má očkování vykreslit v těch nejlíbivějších barvách. A to až tak, že se velmi dychtivě a s radostí postavíte do fronty na “včeličku”. A to hned dvakrát, neboť vakcíny jsou dvoufázové.

Celý článek najdete na webu Pravý prostor

***

Dva nesmyslné narativy o očkování

Jan Cemper

7. 12.

Sociální sítí se šíří dva úplně nesmyslné narativy. Autoři, kteří texty šíří, vlastně dokazují, že absolutně nechápou smysl očkování. Možná jste je už v diskusích zahlédli.

1. narativ:

„Je nesmysl se očkovat proti něčemu co odezní samo po deseti dnech.“

2. narativ:

„Vědci a lékaři po roce nevědí čím a jak léčit nemocné, ale přesně ví, čím očkovat zdravé. Vážení přátelé, něco tady je špatně.“

Celý článek najdete na webu Manipulátoři.cz

***

Němci kvůli odpůrcům vakcíny mobilizují i policii

vpl, Právo

7. 12.

Očkování proti covidu-19 se ve Spolkové republice blíží – a spolu s ním sílí protesty odpůrců. Spolkový kriminální úřad (BKA) varuje před nebezpečím pro výrobce a distributory, policie posiluje své síly.

Celý článek najdete na webu Novinky

***

Čaputová proti Matovičovi: Koronakrizi by měl řešit někdo jiný

Filip Harzer

7. 12.

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zkrizovala premiéra Igora Matoviče. Šéf vlády by podle ní měl zvážit odevzdání řešení koronakrize jinému členovi vlády.

Celý článek najdete na webu Seznam Zprávy

***

Alles Schall und Rauch: Nemůžeme žít bez virů

Freeman

7. 12.

Lidstvo se s viry za poslední stovky tisíc let velmi dobře vyrovnalo, jinak bychom neexistovali. Pokusit se je zabít je nemožné a zabilo by to i nás. Pokud máte dobrý imunitní systém, nemusíte si dělat starosti s viry, protože tělo je normálně trénováno, aby s nimi bojovalo. Tento obranný program se přenáší na novorozence v mateřském mléce. A tam začíná problém. Která matka na Západě stále kojí? Kde jinde můžete vidět dítě kojené na veřejnosti? Korporace jako Nestlé masivní propagandou přesvědčovaly matky, aby dávaly dětem drahé umělé jídlo z lahví, což je obrovský obchod. Matčiny protilátky však chybí.

Celý článek najdete na webu První zprávy

4.6 8 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
21 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Kristek
Jan Kristek
7. 12. 2020 19:05

Když vás zavraždí virem, nenesete za to odpovědnost.
Když se necháte zavraždit vakcínou, nesete spoluvinu.

idiotronic
Reply to  Jan Kristek
10. 12. 2020 6:15

V případě BAXTER VAKCÍNA FRETKA 2009 hrozilo , že bude platit obojí. Pohromy se navzájem nevylučují.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
8. 12. 2020 11:50

https://www.kla.tv/_files/video.kla.tv/2020/11/17558/NaliehaveVarovanieNVakcinaProt_480p.mp4

Pokud se ministerstvu zdravotnictví podaří prosadit novelu zákona o ochraně veřejného zdraví, mimořádná opatření podobná postupům stanného práva skutečně hrozí.

Last edited 2 let před by Botičky od Diora
orinoko
orinoko
9. 12. 2020 13:19

Tak jsem viděl zajímavé video z Brazílie. V nějakém tamním státě-governorátu začala nějaká nemocnice bombardovat centrální orgány žádostmi o peníze, neb tam mohurně řádí korona. Centru se něco nezdálo a tam poslali někoho na kukačku. A ejhle: nemocnice nejenže nebyla v provozu, ale zčásti ještě nebyla dokonce ani dostavěná. Ale v místě už se také mohutně pohřbívalo na covid. A ve videu bylo vidět, jak komise dorazila na hřbitov, a vedle otevřených hrobů – jam už byly rakve připravené ke spuštění od nevidím do nevidím. Ty nahoře nechala komise otevřít a ejhle – byly prázdné. Nakonec komplet úplně všechny, které… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
9. 12. 2020 15:18

Zkusím to dohledat. Ale jednak jsem vedl spanilou jízdu po štacích, a nejsem už nejmladší, a jednak jsem si pořídil sluneční koronu jako další zálohované internetové připojení. Už mám 4 různá webová připojení , když to poslední jsem si dokázal nainstalovat sám. Možná zvládnu i nabourání se do cizích připojení. tady v okolí. Kde jsem jenom tu Brazilii viděl? Tři tablety , dva mobily, stolní PC , notebook, DTube, Youtube, Bitchute, Metacafé, Fastshare … začíná to být náročný.

orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
9. 12. 2020 15:33

Viděl jsem ruské kamize drony zn. Kalašnikov, letadlovou loď Malé Kreténie , kterak do ní natekla voda /na další půlrok je vyřazená/, humor mladých Asiatů, který vůbec není blbý, botoxové držky emerických kujebáků, převrácenou cikánskou maringotku, čerta v luftu tvořit covida, hada svíjet se na tyči, papouška Aru přednášet na HARDWARDU i covida prohlížet popelnice.
Být gurmet je náročné … ale někdo dělat musí. Stejně jako role rolníků.

Bety
Bety
Reply to  orinoko
10. 12. 2020 20:20

Zdá se, že v Brazílii přišli na ten starý a jedině účinný způsob jak ověřit informace.
V Evropě tak daleko nejsme. Ověřit něco NA KUKAČKU, NO DOVOLTE!!!

orinoko
orinoko
9. 12. 2020 15:05

Občanu Babákovi bych velmi důrazně radil, ať už se ani slovem nes@re do Běloruska. Jako docela nadějný vidlák si nabíhá na svoje vlastní vidle. Židovská tichopopěšině hodlá zasahující mocenské složky podrobit hromadnému poklekání před izraelsko-saudskou obřízkou.
Má plnou držku svobody, ale rozhodují za něj Eichman a Mengele.
Ani slavná Viagra takhle netopoří lež jako šváb Babák.

orinoko
orinoko
9. 12. 2020 17:01

Čecha můžeš donutit:
Rouškou hajlovat,
a zavřenou hospodou ponížit.
Smekám před českými komunisty, že nás naučili myslet /mnohdy i proti sobě/ , ale nikdy nám do palice netlačili obdiv ke svastice.
Jsem na další spanilé jízdě a žasnu.
Skoro doslova cituji jednoho: Znáš mě, já Rusáky nikdy nemiloval, ale, ty vole, pokud oni tohle nezvládnou, tak je konec. Jsem rád, že jsem starej, a že jsme si užili. Na dětech mojí dcery vidím, jak jsou v řiti. 18 hodin se válí na kanapi u notebooku a živou ženskou nikdy asi mít nebude.

orinoko
orinoko
9. 12. 2020 18:36

Mám těžce u prd@le lajky.
Tisíckrát více jsou zajímavé ruské BALALAJKY:
Kriste Pane, ty víš. Už chápu, proč jsi tolik trpěl.
I Ty jsi byl na svojí poslední cestě podroben lajkům. A Když Ti Šimon pomohl, tak hned dostal milion mínusů. Taky lajků.
Kolik lajků by dneska dostal Véna Bon Paris za pět pade?

orinoko
orinoko
9. 12. 2020 19:06

Je konec. Každé kovidové svině se zeptejte, jak bude vypadat kapík zítra?
Oni to nespojují – systém a výskyt. Blbouni nejapní se domnívají, že jde o dvě různé nádoby. Je to jako – mám mít dvě kulky, a přitom ani tu jednu nemám sešoupnutou.
Příčina – následek, covid – zvýšená teplota poté, co se ženská ohne před chlapem… musím připustit, že v rámci něčeho takového jsem řízen Atamanem na orbitu Země.

orinoko
orinoko
9. 12. 2020 19:22

Vstoupil mezi haraburdí. Ale hlásil veřejně – mířím do Kongresu. Lajkujte cestu, blbci.

orinoko
orinoko
10. 12. 2020 14:13

Vůbec se nedivím. Mengele ji potřeboval také.

ww.wnovinky.cz/domaci/clanek/ministr-blatny-dostal-ochranku-40344748#seq_no=4&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop

Točmistr
Točmistr
Reply to  orinoko
11. 12. 2020 7:32

Nebylo dotyku 
Jen usta ktera krici 
Lahvicku od injekce 
Nekdo odhodil 
Lehatko z plastiku 
A ocelovych tyci 
A vune dezinfekce 
– Tak ses narodil 

orinoko
orinoko
11. 12. 2020 12:46

Tumáš , čerte, kropáč …
A v Rusku jsou podniky normálně otevřené. I ty s alkoholem.

6711412_pes-koronavirus-hospody-restaurace-v0.jpg
orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
11. 12. 2020 13:55

Jsi blbej/bá jak tágo. Přesně tohle je problém sr@ček zvaných lajky. Blbé je co? Já? Blbý je obrázek? Blbý je jeho bublinový obsah? Je blbé, že tohle lidi vůbec napadá. Je blbé, že obludé mají smysl pro humor? Jsou tam dvě hnusoty jakože olala MerkHELL a Micron? Atd., atp… Že je svět v řiti dokladuje odpověď NR na moje pojednání o finanční podpoře za podmínky A. Odpověď zněla – Děkujeme za Váš zájem a odkaz na na fejsbůůůůček. Dostanou h@vno. Nehodlám se finančně podílet na vytváření algoritmů pro potřeby korporátek. Lajky vlastně prakticky vůbec nesouvisí s obsahem. Jde jen o… Číst vice »

orinoko
orinoko
11. 12. 2020 14:17

Jsem teď zase kdesi. Dvakrát jak po vymření. A to byly lidojemy zvané hospody. Zakotvil jsem ve třetí. Přicházejí ženské a hned je větší sranda. Všichni se zdravíme po covidovsku. Ptám se ženských, jak dneska fungují tzv. priváty: Okamžitě kapírovaly. – Hele , jedině s rukavicí a pesarem. A na hubě rouška. Žádné mluvení, a pokud budeš chtít Dominu, tak se budeš muset hlásit jako covid. Jj, sweinhund. Dávám PSOVI … no ať nežeru … květen. To budou nové volby. A nenechme se mýlit. V Česku každý režim na palici kálel mocenským složkám tak okázale / a teď běží to… Číst vice »