Podporuju import sudanskych imigrantu

Ja vam nevim, všeci se rozčiluju, že jakysik kolaborant na prašskem uřadě podporuje přerozdělovani nekompatybilnich imigrantu do kralovstvi českeho. Myslim, že taka imigrace nam može přinest pozityvni vysledky, enem si musime mezi imigrantama velice dobře vybirat.

Z moji sukrome sbirky analyz a map KGB sem si dovolil vytahnut tři mapy, kere su duležite pro import odrbanych nevzdělanych divochu pro našu kotlinu.

Na prvni mapě se možete podivat, v jakem věku dochazi na světě k prvnim sexualnim stykum. Je jasne, že tady nepotřebujeme rasy, kere začinaju ze sexem po 23 roce věku. Naš narod vymira, takže mile Čiňanky, mate prostě smulu. Davame přednost nadhernym děvucham z Islandu.

 

sex.jpg


Mapa velikosti damskych přednosti naprosto jednoznačně ukazuje, že imigrantky z Afriky su pro našu zem naprosto nepoužitelne. Podle velikosti prsu patři všecky africke, všecky muslimske staty, zas ta hrozna Čina a dokonce aji Gronsko k zemim, odkud nemame žaden duvod importovat sem byť jen jednu jedinu robu! Naopak – Rusky a Skandynavky vpřed! Jen pojďte, děvuchy!

Prsa.jpg


No a na zavěr cosik pro naše feminystky. Podle delky penysu su Čiňani země, kera je naprosto ztracena. Jake divadlo tež chcete robit s delku 9,66cm? Tak, mili imigranti, a fčil hrr na nas! My už naše kryteryja mame jasna.

Penis.jpg


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty iFčil, Sudanec

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

Přejít do diskuze k článku 3 komentáře