Podporuju import sudanskych imigrantu

Ja vam nevim, všeci se rozčiluju, že jakysik kolaborant na prašskem uřadě podporuje přerozdělovani nekompatybilnich imigrantu do kralovstvi českeho. Myslim, že taka imigrace nam može přinest pozityvni vysledky, enem si musime mezi imigrantama velice dobře vybirat.

Z moji sukrome sbirky analyz a map KGB sem si dovolil vytahnut tři mapy, kere su duležite pro import odrbanych nevzdělanych divochu pro našu kotlinu.

Na prvni mapě se možete podivat, v jakem věku dochazi na světě k prvnim sexualnim stykum. Je jasne, že tady nepotřebujeme rasy, kere začinaju ze sexem po 23 roce věku. Naš narod vymira, takže mile Čiňanky, mate prostě smulu. Davame přednost nadhernym děvucham z Islandu.

 

sex.jpg


Mapa velikosti damskych přednosti naprosto jednoznačně ukazuje, že imigrantky z Afriky su pro našu zem naprosto nepoužitelne. Podle velikosti prsu patři všecky africke, všecky muslimske staty, zas ta hrozna Čina a dokonce aji Gronsko k zemim, odkud nemame žaden duvod importovat sem byť jen jednu jedinu robu! Naopak – Rusky a Skandynavky vpřed! Jen pojďte, děvuchy!

Prsa.jpg


No a na zavěr cosik pro naše feminystky. Podle delky penysu su Čiňani země, kera je naprosto ztracena. Jake divadlo tež chcete robit s delku 9,66cm? Tak, mili imigranti, a fčil hrr na nas! My už naše kryteryja mame jasna.

Penis.jpg


Ladislav Větvička, hlasatel Mlade Fronty iFčil, Sudanec

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Sio
Sio
30. 11. 2014 21:34

Podle Číny a Indie soudě, čím menší penis, tím vyšší plodnost. Nebo to souvisí s malou velikostí poprsí?

Velekněz Ratata
Velekněz Ratata
1. 12. 2014 9:54

Leonardo da Vinci: Dobrotivá příroda se postarala o to, abys všude nalezl něco, z čeho se můžeš poučit.

Já třeba dodnes neznal kauzální příčinu vyhlášeně nadprůměrné sebevražednosti v Maďarsku. Pohled na graf č. 3 sice může vyvolat kognitivní disonanci (brr!), ale fakta jsou fakta.

Obával bych se ale, že se toho horlivě ujme Česká televize a nějak už to dokáže využít při přemalovávání Miloše na Miloševiče.