Pohadka o pokaženych netopyrach, keři zničili svět

Dnešni medyjalni svět nas zaměrně přehlcuje informacema, abyzme z teho byli zblbnuti. Děla to proto, že mu to kdosik takto naplanoval, nemožete se na něho za to zlobit.

Když se věci poskladaju do jednoduche časove poslupnosti, pak su všecky procesy tak nějak přehlednějši.

Leden 2019: V Asii se narodili dva netopyři. Jeden velky a silny, druhy menši a slabši.

Unor 2019: V Česku je v běhu každoročni chřipkova epidemie. 170.000 nakaženych, zatim 31 mrtvych… V sezoně 2017/2018 s vážným průběhem chřipky skončilo v nemocnici přes 660 lidí, z toho zhruba 260 v souvislosti s chřipkou zemřelo. To ovšem netopyry netrapi.

Březen 2019: Italia se dohodla s Čiňanama a jako jedina země G7 podpořila projekt Hedvabne stezky.

Květen 2019: Zla čarodějka Madonna se střibrnu koronu na hlavě v černych hadrach se zkřiženyma hnatama symbolizujici Nemoc X ukazuje na lidi a na pozadi symbolu koronaviru jim zpiva: „…not everyone is coming to the future, not everyone thats here is coming last“. Pak pote, co skonči motyv Vanoc (Čajkovskeho Louskaček, což každy chytry netopyr zna), se otoči na synky a děvuchy v maskach přes pysk, fukne na ně a oni všeci poscypaju. Ja teda nevim, kdo take scenaře vymyšla… A ještě tych 20 mnichu vlevo a 20 vpravo, odkazujicich na rok 2020, to su teda blbe vtipy. Performance se sklada ze třech časti – hezka minulost, vanočni ticho v oku uraganu a buducnost „not everyone is coming to the future“. Jini ovšem řikaju, že to je hodna čarodějka, bo varuje lidi před tym, co se chysta, včetně posledniho tytulku v klipu: „Wake up!“

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
31. 3. 2020 17:49

Jo, to odpovida. Pod jednim clankem tady uz jsem psal, ze udalosti 911 emerika cvicila uz pred koncem predchoziho tisicileti. A nektere vjeci umi fakt dotahnout do konce. Jen verohodne vysveTLENI nema poradne nacviceno.

Petrpavel
Petrpavel
31. 3. 2020 19:11

Je to dlouhé – dva díly zhruba á 1 hodina. V českém překladu. Ale stojí to za to, to mi věřte. O hysterii zvaní koronavir (a o jiném) vám řekne víc než tisíce článků mainstreamu a hodin poslechu ČT :
https://www.youtube.com/watch?v=n4a29QYgXCo
https://www.youtube.com/watch?v=aJNcW7EHw5E

orinoko
orinoko
Reply to  Petrpavel
31. 3. 2020 20:01

Jo, to je dobry. Ale musim to vzit na nekolikrat. Docela narez. A ani jsem se moc nepobavil, kdyz jsem si uvedomil, ze jsem uz i ja poprve platil kartou. A ano, umela inteligence, ta mi opravdu konvenuje. Jak muze v koncovce asi tak vypadat? Ja myslim, ze to bude neco jako naFUCKovaci Andula. Tu jsem v zivote nemel ani v lekraci. S umelou inteligenci to bude podobne. Abyste zjistli jeji podstatu, bude vam stacit horici cigareta. Jenom tak trochu polechtat.

orinoko
orinoko
1. 4. 2020 5:09

Tak jsem si prosel jen malou cast zprav z domova i zpoza hymen. Pardon humen. . A hned me napadlo jedine: Krome znameho zdravotniho problemu typu pneumonie se uz ted musi nutne kumulovat dalsi zdravotni zadrhel: Cvokarsky. Pro slabsi povahy to musi byt tezky zahul. Byl jsem svedkem, kdy se jeden labilnejsi jedinec, jeste za Premysla Totace, v praci pri cteni denni tlace zhroutil na podlahu, a vykrikoval , ze bude valka , vsechno skonci, a do toho vseho jeste ta neutronova bomba… A to byl vzdelany clovek. Ovsem psychicky zranitelny. Coz jsme ale v ruzne mire nakonec vsichni. New… Číst vice »

orinoko
orinoko
1. 4. 2020 5:28

Jeste me tak napadlo: Clovek stvoril atomovou bombu, vodikovou, pulzni delo, laserove zamerovace, drony velikosti cmelaka, prezervatif, jednicku a nulu, Ceskou televizi , sleeping bag Kharla z Orliku, vibrosejbr, umelou inteligenci, a ja nevim co fsechno jeste …. aby nakonec kapituloval pred previtem, ktereho nikdo bezne nevidi.
Kosa narazila na kamen.
No to si snad delate kozy!!

Patrik
Patrik
2. 4. 2020 8:59

Na to video Madonny si vzpomínám, tehdy mě ale zaujala jiná věc – v závěru ty dvě postavy, které jdou po schodech nahoru jako poslední, mají na zádech izraelskou a palestinskou vlajku. A jestliže v závěru článku je zmínka o válce na křesťansko-muslimské hranici, tak ty dvě vlajky jsou nejlepším symbolem té války. Za Palestinu si totiž můžeme dosadit Sýrii a Írán, čímž jsme u války „Izrael-Írán“ (která má být armagedonem). Palestina je nástroj k likvidaci Izraele (Bible) a k vytvoření Jeruzaléma co by hlavního města islámu. Erdogan v tom plní roli užitečného idiota, protože o turecký islám (osmanský, druhý… Číst vice »

Patrik
Patrik
Reply to  Patrik
2. 4. 2020 9:37

PS: První a druhý džihád – pár minut od času 5:30 odkazovaného videa „Třetí džihád“ . A není vůbec podstatné, že v něm jde o americký pohled.

Související: čas od 4.35 zde
https://www.youtube.com/watch?v=WEINJQ6wd0Q