Oznámení redakce

V úterý 31. března 2020 proběhne slibovaný přechod na nový design našich stránek. Po tento den nebudou publikovány nové články a nemůžeme také zaručit, že budou zachovány všechny diskusní příspěvky. Doufáme, že se nám podaří odstranit všechny nedostatky a že budete s novým vzhledem a fungováním stránek spokojeni. Případné připomínky a upozornění na chyby a nedostatky, prosím, zasílejte na e-mail redakce.

Ještě jednou děkujeme Vám všem, kteří jste na redesign našich stránek přispěli a omlouváme se za dočasná omezení.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
30. 3. 2020 19:41

OM odhazuje roušku!

Ghis
Ghis
Reply to  orinoko
31. 3. 2020 8:38

U staré verze se po otevření článku v seznamu článků zesvětlil nadpis a tím se poznal zda už jsem měl článek otevřený. Bohužel nová veze toto neumí.

Patrik
Patrik
Reply to  Ghis
1. 4. 2020 7:01

Pokud si nepamatujete, který článek už jste četl, chyba není stránkách, které článek přinesly ….

Koloděj
Koloděj
31. 3. 2020 12:40

Řekl bych, že změny, které web prodělal jsou mírným pokrokem v mezích možností. Nový vzhled nijak nenarušuje zažité prostředí, je spíše konzervativní, prostředí je přehledné a srozumitelné. Mně se líbí.
Za sebe děkuji adminu za dobře investované prostředky.

Patrik
Patrik
Reply to  Koloděj
1. 4. 2020 6:42

Přidávám se k poděkování i k názoru, tedy k větě „Nový vzhled nijak nenarušuje zažité prostředí, je spíše konzervativní, prostředí je přehledné a srozumitelné.“ Po provedené změně totiž na člověka nadále nevyskočí hafo barevných obrázků, jak je to běžné už u většiny webů a nadále (konzervativně) je upřednostňován text s názvy článků, které jsou nadále (konzervativně) chronologicky řazené. Po kliknutí na sekci „Články“ je u nadpisu každého článku hned zjevné, kolik má článek komentářů, což souvisí m.j. s tím, že podoba diskuse se kvalitativně velmi posunula (není už nutné psát, na koho je diskusně reagováno, ale je možné reagovat přímo… Číst vice »

orinoko
orinoko
31. 3. 2020 16:17

No , ja nevim… Chtel jsem neco vlozit pod clanek, ktery nepatri k poslednim, ale nejak nemuzu najit , jak se k nemu dostat. Drive bylo mozno tuknout na Starsi clanky. Lajkovani mne osobne nic nerika, jestli to vubec nekdy pouziju, tak uplne vyjimecne. A to deleni na vlakna v odpovedich… nevim, zda to bude prehledne. Znam to odjinud. A zpetne tam neco najit , je pro me docela problem.

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
31. 3. 2020 18:00

Dobrý den,
nevypadá to špatně – naštěstí jen o trochu jiné. (Většina lidí o mne po 50-tce začala říkat že i názory začínám být „stará konzerva“)…
Buďme všichni pokud možno zdraví a ODOLNÍ !
:-)
Jen jeden dotaz: bude zas za čas fungovat i archiv starších článků (vč. min. let)?
Chápu že vše nejde hned, ale ten ARCHIV mi často vyhovoval.
Já si je (všechny co jsem chtěl) nezálohoval…

Tribun
Admin
Reply to  Stan
1. 4. 2020 8:02

Nezkusíme to nějak zautomatizovat? Dřina přece patří strojům.

hudryper
hudryper
Reply to  Stan
1. 4. 2020 11:55

K nové „architektuře“ OM snad jen poznámka . Chtělo by to Stane malý a stručný manuál.Zažité arogantní IT chování vůči uživatelům, u kterých se automaticky očekává stejně podivné pojmenovávání věcí a procesů jako v jejich hantýrce , by na OM nemuselo existovat.

racek
racek
31. 3. 2020 19:18

No jo, my konzervativci a geronti bychom chtěli, aby se nic neměnilo a nemuseli jsme se furt učit něco jiného. Ach jo. zase 5 minut námahy… :-) Ale jo, už to umím!!

idiotronic
1. 4. 2020 1:06

V redakčním textu čtu slova ,,Zítra, v úterý“ , ale pohledem na údaj na obrazovce zjišťuji, že je středa , 1.dubna. Zítra… a ono to znamená už včera! Něco mi to připomíná. Sakra, neměl bych to někam hlásit?

hudryper
hudryper
Reply to  idiotronic
1. 4. 2020 11:45

Idiotronicu pozor ! 1.dubna je přece April…