Polští motorkáři: Noční vlci projedou přes Polsko bezpečně!

Tisíce polských antikomunistických motorkářů vzkazují Nočním vlkům, že je v Polsku ochrání a poskytnou bratrskou pohostinnost:

My, polští motocyklisté shromáždění na 12. Motocyklovém sletu kněze hulána Zdzisława Jastrzębiec Peszkowského na Jasné Hoře 2015, potvrzujeme naši solidaritu se všemi motocyklisty světa, zaručujeme jim na území Polska bezpečnost a pohostinnost.

Dnes, kdy funkcionáři polskojazyčných novin a televizí za pomocí lží prosazují protipolské cíle a rozpoutávají v polské tradici, polské kultuře dosud neznámou štvanici na naše hosty, ruské motocyklisty, vyzývajíce přímo k fyzickému násilí vůči nim, prohlašujeme: ruští motocyklisté projedou přes Polsko bezpečně.

Nepřipustíme žádné výtržnosti, zaručujeme jim bezpečný průjezd a pohostinnost, stejnou jakou oni prokazují už čtrnáct let nám, účastníkům Katyňské jízdy a všem jízdám na východ. Jízda ruských motocyklistů z Moskvy do Berlína u příležitosti 70. vítězství nad Němci, která vede přes bitevní pole a hřbitovy předků, má pro Rusy stejný význam jako Katyňská motocyklistická jízda pro Poláky.

Zdroj: http://www.stalo-se.cz/?p=25017

Přejít do diskuze k článku 43 komentářů