Pomáhají vojenské manévry USA v Evropě míru nebo válce?

 

Vážení přátelé,

za několik málo dní se chystá průjezd velkého vojenského konvoje armády USA Českou republikou. Tato demonstrace síly ze strany USA nemá na území ČR obdoby.

Tento projekt je nutné zastavit dříve, než přeroste v něco ještě nebezpečnějšího. Když se neozveme dnes, tak kdy?

Vyzýváme k vyjádření nesouhlasu s tímto (zatím) dočasným pobytem vojáků cizí mocnosti na našem území. Tentokrát mají zůstat tři dny, příště to mohou být tři týdny a brzy by to mohlo být natrvalo!

Pevně věříme, že jakákoliv forma nenásilného protestu má smysl, jak už se ukázalo mnohokrát v historii (nejen) naší země.

Tady najdete některé dokumenty s více informacemi a odkazy na aktivity, které neorganizujeme my, ale věříme, že by bylo dobré je podpořit.

Svět bez válek a násilí
info@svetbezvalek.cz
www.svetbezvalek.cz
tel. 604 983 875

Facebook | Twitter

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
petr
petr
25. 3. 2015 7:41

Hledání ztraceného času „Protektorát“ https://www.youtube.com/watch?v=v7cu1Zwm0n8#t=18

Béda
25. 3. 2015 7:51

Kdyby přesun armády Velkého bratra a slídila probíhal v noci na vagonech, tak by pravděpodobně k poprasku nedošlo. Když ale Velký Protektor, agresor, podporovatel nacistů, největší terorista ze všech a rozeštvávač národů chce blokovat svým konvojem české silnice a být vítán lidem, provádět demonstraci své moci vůči bezmocným je to něco zcela jiného.

Doporučuji http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Je-potreba-rict-tem-velkym-ze-v-tomhle-s-nimi-nejedeme-Jde-jen-o-dluhy-USA-rika-krajan-z-Kanady-Jirovec-ke-konvoji-a-politice-NATO-367571

Béda
25. 3. 2015 8:02

Varující jsou slova starého kolaboranta: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zasahnete-General-Sedivy-exnacelnik-armady-prichazi-s-kritickym-a-tvrdym-prohlasenim-367802 „Legitimní a svobodné projevení názoru proti našim spojencům v Severoatlantické alianci, nebo nahrávání cizí moci, které hraničí s vlastizradou? Bývalý náčelník Generálního štábu české armády generál Jiří Šedivý v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil: „Jakékoli působení k porušování spojeneckých svazků, které jsou budovány v zájmu bezpečnosti státu, a tím i narušování bezpečnosti státu, je už na hranici vlastizrady. Pokud to někdo činí ve prospěch jiné státní moci, tak je to jednoznačné“…“ Zajímalo by mně, co tento hujer míní tou bezpečností státu? Snad ne spolupodíl na mezinárodních precedentech, válečnáých zločinech, porušování mezinárodního práva, podpoře nacismu v… Číst vice »

Béda
25. 3. 2015 8:20

Béda napsal Varující jsou slova starého kolaboranta: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zasahnete-General-Sedivy-exnacelnik-armady-prichazi-s-kritickym-a-tvrdym-prohlasenim-367802 „Legitimní a svobodné projevení názoru proti našim spojencům v Severoatlantické alianci, nebo nahrávání cizí moci, které hraničí s vlastizradou? Bývalý náčelník Generálního štábu české armády generál Jiří Šedivý v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vysvětlil: „Jakékoli působení k porušování spojeneckých svazků, které jsou budovány v zájmu bezpečnosti státu, a tím i narušování bezpečnosti státu, je už na hranici vlastizrady. Pokud to někdo činí ve prospěch jiné státní moci, tak je to jednoznačné“…“ Zajímalo by mně, co tento hujer míní tou bezpečností státu? Snad ne spolupodíl na mezinárodních precedentech, válečnáých zločinech, porušování mezinárodního práva, podpoře… Číst vice »

Béda
25. 3. 2015 8:23

z diskuse http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Zasahnete-General-Sedivy-exnacelnik-armady-prichazi-s-kritickym-a-tvrdym-prohlasenim-367802/diskuse

„.., Prutko Mlatić, 25. 3. 2015 9:20:03
v r.1971 ve vyškově na 1.fakultě pozemního vojska VAAZ přísahal, takže už by měl dávno být popraven za vlastizradu a dezerci..“

Béda
25. 3. 2015 8:26

anebo další: „šedivej se pomalu prý připravuje, „exnihilo“, 25. 3. 2015 9:17:32
jak bude Přísahat věrné spojenectví s Č í n s k o u lidovou republikou. Prý už i umí celý text v čínském jazyce a to nejpoužívanějším : Mandarínštině……………………………—————————ušklíbla se při poznámce dneska u viet. konsumu stará Blašková“

fajt
25. 3. 2015 8:30

terazky som generál na emerickém ve(j)mínku – pak ať se soudruh soukmenovec nediví, že zanikají celé národy a nikomu v podstatě ani nechybí – i on si zabil svého slovanského černocha. ..)

Aleš
Aleš
25. 3. 2015 9:10

http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kalousek-TOP-09-Zveda-se-mi-zaludek-z-posttotalitnich-zombie-367706
Kalouskův majstrštyk= totalitní ZOMBIE obviňuje slušné lidi ze zombifikace.
A tak se ptám, kdy z NATO vystoupí i Kanada.

Béda
25. 3. 2015 9:17

Aleš,

otázkou jest, jestli i „vzorný hospodář“ Kalousek sám nepatří k posttotalitním zombie a jestli se z něj ostatním nezvedá kufr.

Aleš
Aleš
25. 3. 2015 10:08

Bédo: Řekl jsem tím vlastně něco jiného? Jen jsem vynechal předponu post. V totalitě žijeme i dnes a on je u koryta od magického roku 1984. Možná Idiotronic by mohl upřesnit, jak pokračoval (v) Prazdroj (v) papalášství a hlásná trouba korporátního fašismu. Kariéru postavil na stejném principu jako Boblig z Edelstadtu. Pokud se něčím proviní z toho samého obviní protistranu, na kterou útočí. Tu ožralou zrůdu už měl někdo dávno shodit z Bechyňského mostu. V zombie lidskou bytost nehledejme. S tou mlčící většinou mi připomněl jeho psychotickou krajskou tajemnici (která se s ním vidí v čele vojsk na bílém koni… Číst vice »

Béda
25. 3. 2015 10:16

Aleš,

jenom bych upřesnil: … jedná se o krajskou tasemnici. Jinak pan Kalousek je jako politik znám tím, že jej vyhodíte dveřmi a vrátí se vám okamžitě oknem v převleku. A je těžce samosplachovací. Všechno po něm lehce sklouzne jako ee.. do hajzlíku.

Tomik
Tomik
25. 3. 2015 10:34

Francie sestřelila německé letadlo sesterské společnosti Lufthansa. Zajímavé, co se začíná ve světě odehrávat.

http://prvopodstata.blog.cz/1503/25-03-2015-okenko-marneho

Béda
25. 3. 2015 10:39

Stejně je to zajímavé. Po společném vojenském cvičení s nácky v Pobaltí US Army prý vyhrožuje silou RF v České republice. Má to vůbec nějakou logiku?

Béda
25. 3. 2015 10:46

Tomik napsal Francie sestřelila německé letadlo sesterské společnosti Lufthansa. Zajímavé, co se začíná ve světě odehrávat. http://prvopodstata.blog.cz/1503/25-03-2015-okenko-marneho V podstatě nic není vyloučeno. Když RF mohla být bez důkazů odsouzena a sankcionována, čímž se prokázalo, že v mezinárodních vztazích žádná presumpce neviny až do předložení důkazů neplatí, proč by tato fabulace nemohla býti taky pravdou? Přitom stranu práva, míru a nového světového řádu vůbec nezajímá co se stalo s komunikaci malajského letadla, proč narychlo zmizela dispečerka i pilot ukrajinské stihačky ve spřátelených emirátech, proč mělo malajské letadlo povolen přelet nad bojovou zónou, co dělaly ukrajinské stihačky poblíž sestřeleného letadla, proč byla… Číst vice »

fajt
25. 3. 2015 10:50

Bédo – říká se tomu středověk, pokud Rusko udře kapitána ameriku do vajec tak, že už nebude moci plodit další kolinie a army koule budou na kaši, tak se norma pro pravdu a lež zase vysune někde jinde – ale nepočitejte s tím, že lidé přestanou pokoušet realitu svou fabulaci, na to jsou už evolucí moc zkažení. ..)

Aleš
Aleš
25. 3. 2015 13:06

http://altpress.cz/co-nelze-povazovat-za-zradu/
Dělová koule jako odpověď panu Šedivému. Co jiného vlastizrádcům, kteří mají ještě tu drzost protistranu obviňovat z vlastizrady.

Miloslav
25. 3. 2015 17:29

Evoluci politického uspořádání světa je možné pouze zpomalit ne zastavit. Američané v připravenosti na kosmopolitizaci zaostávají za evropskými kolegy. „Vyvolávání napětí, strachu, nenávisti a polarizace světa je v zájmu výrobců a obchodníků se zbraněmi. Z hlediska výrobců zbraní je každý důvod k válce dobrý důvod. USA jsou největším světovým obchodníkem se zbraněmi. Podle některých odhadů vyrábějí tři čtvrtiny světové produkce zbraní. Spotřeba zbraní ve válkách je bytostním zájmem vojenskoprůmyslových komplexů. Výrobci zbraní jsou skutečnými vítězi každé války. Zisky vojenskoprůmyslových komplexů jsou podmíněny mařením lidských životů a ničením vytvořených hodnot ve válkách. Je čas tuto uvedenou skutečnost změnit. Jedna možná cesta… Číst vice »

Bety
Bety
25. 3. 2015 18:50

jaa napsal
hmm c o na to říct

Co by. Naši amerikanofilové se jistě s nadšením zapojí do toho pěkného sanitárního kordonu a kromě amerických páníčků přivítají s květinami i ty polské.

tožtak
tožtak
25. 3. 2015 20:16

Když si vzpomenu na ty hromady plastových rakví v USA, tak si říkám, že to není jen tak náhodou.

Tomik
Tomik
25. 3. 2015 21:05

Slíbený komentář k sestřelení letu LH nad Francií byl zveřejněn

http://prvopodstata.blog.cz/1503/sestreleni-letadla-lufthansy-na-trase-barcelona-duseldorf

Aleš
Aleš
26. 3. 2015 8:52

Béda: Některým tasemnicím při jejich životním stylu slonovinové věže již při výpadku neúspěšných kandidatur do funkcí nestačí Bakalovy chechtáky a přivydělávají si jako smuteční řečníci v krematoriu. V souvislostech s jejich posedlostí smrtí, výhrůžkami upálením, minulými životy, nedávnými sebevraždami v okolí je to až děsivé… Amíci dnes chystají kontejnery na radioaktivní mrtvé, ale kryty nestaví. Štíři od Odděsy jsou již bohužel tu. https://www.youtube.com/watch?v=E97yrxe1V20

peter.
26. 3. 2015 16:10

Keď sa tento generál ktorý v priamom prenose vyzýval k zabíjaniu Rusov dozvedel,že vysielanie TV Fox News je možné sledovať aj v Rusku,tak od strachu pustil do gatí a kúpil si detektor polónia.
http://je-to-inak.livejournal.com/10210.html