Porošenkův poradce: Zbabělí parchanti ze západní Ukrajiny sabotují mobilizaci

Stáhnou ocas mezi nohy, ukryjí se před vojenskými správami, změní své telefonní číslo, vezmou svých pět švestek a utíkají do Rumunska, Maďarska, na Slovensko nebo do Polska. A spokojeni se svou vyčůraností tam zůstanou.

Poradce Petra Porošenka Jurij Birjukov umístil na svém Facebooku následující zprávu.

„Vyřvávají „Sláva Ukrajině“, říkají každému, jací jsou velcí vlastenci. Jsou to nejlepší stratégové v moderní historii, kteří jsou schopni zničit nepřátelské obrněné transportéry silou mysli. Samozřejmě, že jejich stránky jsou plné národních symbolů. Bydlí v Ivano-Frankovsku, Ternopolu, Zakarpatí a na Volyni. Pohrdají slabostí kyjevských úřadů, vášnivě komentují prezidentovy projevy. Zuřivě argumentují, že používání ruského jazyka je důkaz práce pro Rusy.

A taky jsou to zbabělí parchanti…

Stáhnou ocas mezi nohy, ukryjí se před vojenskými správami, změní své telefonní číslo, vezmou svých pět švestek a utíkají do Rumunska, Maďarska, na Slovenskou nebo do Polska. A spokojeni se svou vyčůraností tam zůstanou.

Dostal jsem první zprávu o plnění plánu 4. vlny mobilizace. V celé zemi, v každé oblasti.

A NEMŮŽU TO POCHOPIT! Nemohu pochopit ty fráze, nemohu pochopit ta fakta.

…Starostové 14 vesnic odmítli převzít povolávací rozkazy
…57 % pozvaných branců z Ivano-Frankovské oblasti se nedostavilo k odvodu
…37 % pozvaných branců z Ivano-Frankovské oblasti opustilo území Ukrajiny
…Starostové v Ternopolské oblasti otevřeně sabotují činnosti odvodních komisí, informují místní ze svých a okolních obcí v případě, že se v oblasti objeví zástupci vojenské správy
…Starosta Konjuch v Kozovské oblasti píše, že si místní objednali dva autobusty a den před odvodem odjeli do Ruské federace
…Pouze 3 lidé ze 105 obdrželi povolávací rozkazy v obci Kolčino v Mukačevské oblasti v Zakarpatí: 9 lidí nesídlí v místě trvalého pobytu a 93 lidí odjelo během ledna na sezónní zemědělské práce
…17 % z celkového počtu branců Černovecké oblasti překročili státní hranici v posledních 30 dnech. Z neveřejných zdrojů je známo, že hostely a motely v příhraničních oblastech Rumunska jsou zcela obsazeny ukrajinskými odmítači vojenské služby
…19 % branců odmítlo vojenskou službu z náboženských důvodů, ačkoli v minulých letech dosahovalo procento odmítnutí z tohoto důvodu 7 promile.

Patrioti, kurva. Bojovníci světla, kurva. Zbabělé děvky!

Plnění plánu mobilizace v Oděské, Nikolajevské, Chersonské, Záporožské, Dněpropetrovské, Čerkaské, Žitomirské a Kirovogradské oblasti je v pohodě. A ano, mimochodem, stejné to bylo během 2. a 3. vlny mobilizace. Plnění plánu mobilizace v neokupovaných částech Doněcké a Luhanské oblasti je v pohodě!!!

Vysvětlete mi to, nemůžu to pobrat!!! Pochopil bych, kdyby se věci nedařily v celé zemi. No, #GeneralsAreFaggots a tak. Měli bychom však bránit naši vlast pouze kvůli dobrým generálům, do čerta? Budeme bydlet v Rumunsku????

Proč to nemá žádný dopad na kluky z Oděské nebo Nikolajevské oblasti, ale má to silný dopad na jemné povahy těch zkurvených vlastenců ze západní Ukrajiny? VYSVĚTLETE MI TO!”

Jurij Birjukov o chvíli později svůj příspěvek smazal. Video ani tento odkaz na Facebook s ním nemá nic společného, jen mají ukázat, o jakou osobnost se jedná.

Zdroj: LiveLeak, překlad: Stan

Převzato z e-republika.cz

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
VK
VK
9. 2. 2015 21:04

Vtípek z http://novorus.info/news/interesno/33191-ne-reshaemye-zadachi.html – rubrika humor – téma „neřešitelné úlohy (je jich tam takových víc):

Je dáno: Mykola z Kyjeva na Majdaně skákal 8 dní, Petro z Ivano-Frankovska – 42 dní, Bogdan z Melitopoja – 115 dní, Taras z Poltavy 344 krát zaspíval „La-la-la“, Saško z Dněpropetrovska 1374 krát zakřičel „Sláva Ukrajině“ a Dimitro ze Sum napsal na face-book 726 příspěvků o ruské invazi.

Úkol: Kdo z nich rychleji doběhne na Ruskou hranici po obdržení povolávacího rozkazu?

Bližší informace o tom jak probíhá mobilizace u hranic s Moldávií zde:
http://www.dolezite.sk/Idite-na-chuj-Ja-separatist-a8heQG.html

ray
ray
9. 2. 2015 22:21

Myslím, že to docela odporuje zde běžnému „hodnocení“ těch krvelačných primitivů ze západní Ukrajiny.
Nemám pravdu?

Admirál
Admirál
10. 2. 2015 11:56

Ona se ta hesla, sláva Ukrajině, na Moskaly, hezky křičí. Jak jednoduché, netřeba příliš přemýšlet. Ale ouha. Když dojde na lámání chleba, když po nich chtějí nastoupit a stát se kanonenfuttrem, pak přece jen ta hlava na řadu přijde a honí se v ní pochybnosti. Pokud ty pochybnosti uzrají v změnu postoje, budiž sláva. Je to totiž jediná naděje na mír. Když nebude na Ukrajině ochota jít a stát se kanonenfuttrem, můžou tam všichni cpát útočné i obranné zbraně horem i dolem a bude jim to prd platné, můžou geneálové a Jarošové žrát kravaty a čepice a stejně jim to… Číst vice »