Povolební konstatování aneb Přichází „Třetí doba temna“ pro český národ

Tak po těchto volbách musím konstatovat, že český národ, jeho duše a charakter jsou (optikou dnešního pohledu) definitivně „v perdeli“…

Nastává Třetí doba temna pro český národ:

1. doba temna – po roce 1620
2. doba temna – po roce 1989
3.doba temna – po roce 2021

Ale jak praví filosof – klasik, všechno má svou míru a „co však zkušenost a dějiny učí, je to, že národy a vlády se nikdy něčím z dějin nepoučily a nikdy nejednaly podle poučení, které by z nich mělo být vyvozeno.“

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice. Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě! Nebude už ani drobků shozených s panských stolů…

A pak se zákonitě spojí všichni ti, kdo se spojit mají. A vznikne novodobá „vlastenecká lidová fronta“. V ní bude prostor pro dialog národní, sociálně cítící pravice a ryzí radikální levice, protože společným jmenovatelem „nových bojovníků“ budou národní zájem a důstojný život!

Třetí doba temna pro český národ nebude mít dlouhého trvání, protože „Císař je už teď zcela nahý!“ Budeme se znovu rodit, budeme vstávat z popela. A přijde Národní obrození č. 2

Vstanou noví buditelé!!!

4.6 43 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
11. 10. 2021 20:33

Nebo to může dopadnout jako někde v jižní americe … jak je to s těmi otroky a jejich okovy ?

https://m.youtube.com/watch?v=LJ-6yFxGHjc

Alva
Alva
Reply to  Gatta
11. 10. 2021 20:46

A nejhorší je, že zrovna v takové době umírá prezident. Jako by ta s kosou nemohla ještě aspoň chvíli počkat. Dost jiných měla na výběr.

Gatta
Gatta
Reply to  Alva
11. 10. 2021 20:51

Před chvílí jsem pokládal nepříjemnou otázku na toto téma na linku „Milí občané“.

Mohujen dodat: „Kdo je připraven, není zaskočen“.

Alva
Alva
Reply to  Gatta
11. 10. 2021 23:00

Bdoucí prezident je už delší dobu vybrán a připravován.
V NATO se osvědčil na výbornou a kádrově nebudou v cestě stát jistě žádné překážky.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/general-pavel-si-najal-stratega-ktery-udelal-prezidentku-z-caputove-166917

Alva
Alva
Reply to  Alva
12. 10. 2021 14:42

:-)))))
Tady někdo nepochopil ironii – moje vina, omlouvám se.
Pan generál rozhodně nebyl, není a nebude můj šálek kávy.

orinoko
orinoko
Reply to  Alva
12. 10. 2021 15:09
orinoko
orinoko
Reply to  Gatta
12. 10. 2021 15:07
Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
12. 10. 2021 22:21

Výborný článek !! Posledni dny mám nějaké jednáni ve VW servisu, kde jsme koupili nejeden wagen. Při diskuzi s prodejci se mezi řádky i otevřeně dozvíte, že VW sice stále bere objednáky (omezené kvóty) na nová vozidla, ale ani letití pracovníci servisu nejsou schopni odhadnout kdy, jaké a jestli vůbec to objednané auto nékdy vyrobi. Smluvni dodací lhůta … do 38 týdnů. Nicméně ani to jim to nebránilo od začátku října opět vše zdražit a komplet zrušit podnikatelské bonusy. V Rakousku VW teď mají akci na komplety zimních kol – 4 za cenu 3. Za to u nás si v… Číst vice »

idiotronic
Reply to  orinoko
14. 10. 2021 15:29

Zůstaňte pak ještě chvíli u orinokova odkazu. Vpravo je sloupec starších věcí a mezi nimi Muhammad Ali – 50 let stará nahrávka, která se stává aktuální a umožňuje porozumět principům, na nichž se zadrhne WIR SCHAFFEN DAS.

g.hrosik
g.hrosik
12. 10. 2021 0:25

S ohledem na stále se zkracující porci času k obrození vydělovanou, na to nemáme ani jedno celé volební období – škody způsobené novopečenými přicmrdávači pak budou nevratné…

Alva
Alva
Reply to  peter.
12. 10. 2021 14:55

Co slovo, to čistá pravda.
Jenže 30 let hrdinného klávesnicového boje proti komunismu a soustavného zmateného používání slov = „levice“ (už dávno neexistující) je jen a jen zlo, i když evidentně pochází od „pravice“ (také už neexistující), udělalo své.

K bodu 5:
comment image

orinoko
orinoko
12. 10. 2021 15:28

Občan Babák: „„Chtěl bych zdůraznit, že všechny procesy, které mají nastat po volbách, tak nastanou, to znamená, že nejdůležitější je ustanovit nový Parlament. A to samozřejmě je rozhodnutí pana prezidenta, nebo je to rozhodnutí, které nastane i bez toho, ale já předpokládám, že on tak rozhodne, to znamená, že 8. listopadu uplyne ta lhůta. Je potřeba, aby ty strany, které se dostaly do Sněmovny, se domluvily na složení té Sněmovny. V roce 2017 jsme se chovali podle principu, podle demokratických úzusů, to znamená, že jsme nedávali žádné vzkazy, jak nám dneska dává vzkazy pětikoalice,“ popisoval pro ČT24 Babiš, že proběhne-li… Číst vice »

peter.
12. 10. 2021 15:29

Netreba vešať hlavu ! Z pohľadu ľudí ktorým leží osud štátu a národov ČR na srdci sa výsledky týchto volieb môžu zdať katastrofickými,no s odstupom času sa začnú objavovať aj okolnosti,ktoré dajú šancu na nové etablovanie sa „porazených“. A to už čoskoro,lebo na Čechov a Moravanov čakajú v dohľadnej dobe ďalšie dôležité voľby.Budú rozhodovať v komunálnych voľbách,voľbách do senátu (1/3) a v r.2023 (veľmi dúfam,že nie skôr) aj voľby prezidenta.To všetko na pozadí pokovidovej krízy a hlavne nebývalo veľkej krízy hospodárskej ktorej sa svet určite nevyhne,no ktorú už teraz potencujú tlaky choromyseľných bruselských imbecilov usilujúcich o tzv.Green Deal! To všetko… Číst vice »

PPK
PPK
Reply to  peter.
12. 10. 2021 19:53

V tomto článku považuji za jednu z nejdůležitějších tuto větu:

Uzamčení a globální pozastavení ekonomických transakcí by Fedu měly umožnit zaplavit churavějící finanční trhy (pod rouškou COVID) čerstvě vytištěnými penězi a zároveň zavřít reálnou ekonomiku, aby se zabránilo hyperinflaci.

Gatta
Gatta
Reply to  PPK
12. 10. 2021 21:35

Velký RESET – smazat všechny dluhové úroky !!

A z úložných úroků udělat podíl na zisku. Pokud nějaký bude.

Last edited 1 rok před by Gatta
zart
zart
13. 10. 2021 7:51

Kritické vyjádření: „A pak se zákonitě spojí všichni ti, kdo se spojit mají.“ Jak známo, buržoazie se spojovat nemusí, je spojena odjakživa. Dříve se měl spojovat proletariát, ale musel jej za něj spojovat jeho předvoj, který postupně zdegeneroval. Nyní, když proletariát byl pomocí vědeckotechnické a digitální revoluce zlikvidován, není žádné společenské síly, která by se mohla spojit. Maloburžoazie (přerostlá likvodovaná střední třída) je naprosto nespojitá a oddaně líže výkaly buržoazie. Inteligenti (tupí a suchopární vzdělanci) jsou úplně k ničemu. Ženy nejsou schopné se mimo pomlouvání vůbec nijak sdružovat. A mladé lidi to všechno nezajímá. (Neuveďte, prosím, jako vždy pitomě, že… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  zart
13. 10. 2021 8:58
Alva
Alva
Reply to  zart
13. 10. 2021 9:31

Za mě přesně popsáno. Škoda, že mám k dispozici jen 1 palec.

orinoko
orinoko
Reply to  zart
13. 10. 2021 9:52

Aha, něco jsem přehlédl. Já pár mladých neidiotů znám. A dokonce jsou to většinově holky. Tak například jedna z Prahy, když jsem jel naposledy z Veselí nad Lužnicí, se v kupé nedotkla mobilu a cestou, kdy já seděl mezi samými holkami, které se navzájem vůbec neznaly, sdělila, že se ráda seznamuje, protože se tak dozví spoustu nových věcí. Znám partu mladých, která u nás cosi koupila /v nejhorší možné době/, a kde není nikdo z nich čočkován. Ani se k tomu nechystají. Na městě mě zdraví mládež, u níž vůbec netuším, o koho jde. Může to být jen slušnost, ale… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  zart
13. 10. 2021 11:57

Je dobře, že buzna Babák projebal volby. Už zase osedlal svého covid koně. Ale nějak nám zapomněl sdělit, jestli už dostal třetí čočku. Světoví odporníci totiž došli ke konkrétním závěrům, že tzv. vakcína má účinnost 3 moony. Pak je na úrovni 20%. Takže hybaj buzna Babák na třetí včeličku. Ještě ve vládě stihneš čtvrtou, moulo. Jen v Seznamové Kakánii se ví, že Rumunsko prožívá právě teď covid tragédii. Nigde jinde jsem to nenašel, a nic o tom neví dokonce ani Trubka. Mám echa, že z dojebaných felčarů se stávají inseminační zvěrolékaři, jimž dělá dobře píchat koktejly boostrů podle farmaceutických mustrů.… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 10. 2021 10:13

„Zkrachovala Bohemia Energy. Trh s energiemi se otřásá, měla skoro milion klientů.“Zaplaťpámbů za ty dary. Jeden z největších šejdířů, který v této zemi byl. Já už loni podepsal ehm přestup k ČEZu. Od roku 2022 budu mít jejich elektriku. Celý rok jsem musel čekat. Innogi je stejný sajrajt a EON taktéž. Ozval jsem se, jestli všechno platí. Odpověděli, že ano včetně fixace dohodnuté už tehdy. Ale o cenu jde až ve druhé řadě. Nehodlám němčit. S plynem plánuji totéž a už jsem je kontaktoval jako mobilního operátora. A jinak? Na mořích je hafo nevyložených lodí s tovarem z Číny. Vázne… Číst vice »

Buzer-BLM-hybrid-vlajka.png
orinoko
orinoko
Reply to  orinoko
13. 10. 2021 11:21

V hospodě převeliká debata. A jeden závěr!! Bohemia Energie byla jedním z největších dodavatelů dlužníků exekutorským mafiím. Prasata chtěla zálohy na elektriku i po dávno mrtvých, a pak po jejich příbuzných. A co NATO buzna Babák? Prohrál vyhrané VOLEby.
Tohle by nezvládl ani Cimrman. A Švejk? Asi zajedu do Lipnice k Invaldům, abych se ho NATO optal.

orinoko
orinoko
13. 10. 2021 10:43

Konec u sousedů a sázka na burzovní ceny.Na slovenském trhu společnost pod názvem Slovakia Energy oznámila svůj konec už koncem září. Odchod zdůvodnila právě vývojem cen na burze. Kapík překupníků, parazitů a pasáků. Tak přesně tímto způsobem dohnal EUrosojuz sám sebe s plynem. Chtěli spotový plyn nakrátko, tak ho mají navysoko nadlouho. GAZPROM už 2 měsíce inkasuje tržby, které výrazně vracejí investici do SP2. Rusko mohutně tlačí na dodatečné dodávky surovin a energií především do Číny, ale najednou chtějí všichni a rychle. Na Haliči už zamrzají okna a Poblatí si holou prd@l může přikrýt třeba novými kolejnicemi. Kdejaký pablb si… Číst vice »

peter.
13. 10. 2021 12:29

Asi sa niektorí diskutéri ohradia proti hodnoteniu SPD v článku.Mne sa tiež nepozdáva,ale napriek tomu s autorom súhlasím !
(vysvetlivka : bandurki,zemiaky,grule,krumple,švábka sú regionálne názvy na Slovensku pre brambory)

https://zemavek.sk/cim-sa-bandurki-podobaju-na-vysledky-ceskych-volieb/

orinoko
orinoko
Reply to  peter.
13. 10. 2021 13:03

Tak jsem to přelétl. Jsem dalek jalovým nadějím na „zítra zase vyjde slunce“, ale na druhou stranu mi leze na nervy věčné české skuhrání, jaká je všechno hrůza. To jsme celí MY. Neznáme střed věcí, jen se jak debilové včetně těch ultra střízlivých, potácíme ode zdi ke zdi. Osobně mám u výfuku buznu Babáka i Fialového sudeťáka. Fašistický Seznam valí do vydlabaných tykví, že ojetiny zdražují a jdou na dračku, a já všude, kde se pohybuji pořád vidím narvané covidbazary. Fašistický Seznam nereflektuje skutečnost, to lejno vytváří svojí vlastní realitu, a plebs zobe. Stejně jako já jezdí kolem plných ploch… Číst vice »

orinoko
orinoko
13. 10. 2021 13:50

Na piják dne: Neuveritelne v těchto týdnech roste role Alžírska, které má velké zásoby plynu. Alžírsko zakázalo přelety marockých a francouzských letadel nad svým územím. Alžírsko se mělo dočkat v rámci arab vesny syrskych souboru v podání zabozroutu, ale ustalo to. Alžírsko je velmi umírněný stát, který se celá léta opatrně opírá o Rusko. Ale teď už se to mění. Už také proto, že v Tunisku to zase mohutně bubla. Kdo neví, oc jde, ať jde okolo a neprudi.

orinoko
orinoko
13. 10. 2021 14:07

Mno, ještě něco dodám, aby vosouch měl orgasmus. Tak nám v přímém přenosu kašlal na nějaké akci ruský Vladimír. Zeman je prý po smrti a jen soudruh covid se má po letní agónii Chile ke světu.
To nevymyslis. Na Ostrově pukavcu nastalo podivné mlčení a na Nové Republice jsem poslal do rekta soudruha Valencika, známého covid propagátora.
To by pro dnešek asi mohlo stačit.

orinoko
orinoko
13. 10. 2021 14:16

To nedám, to musím…
Emericka Madona nazvala Covid 19 velikým equalizerem. Tak tohle bych čekal od Čížků, ale to bych se asi nacekal.
Jen tak mimochodem: V emerice už Čína vlastní tolik místních pyšných značek, že ta země začíná být nazývána Chinamerika.
Guten apetit.

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  peter.
16. 10. 2021 16:56

Velice Vám a pí. Špidlové děkuji za zveřejnění tohoto výborného a hlavně pravdivého článku.
Aktuálnější než kdykoliv jindy: LIDÉ, BDĚTE!