Pozdrav z jiné planety

Milí lidé,


píšu Vám z jiné planety. Dostala jsem Vás přidělené v rámci psychologického experimentu. Češi jsou speciální druh. Většina lidí je závislá na slovu peníze. U nás jsme tomu říkali oběživo.U vás si je našetříte, nakradete, vystřílíte, abyste si postavili několik paláců. V nich nebydlíte a nadáváte, že je nemůžete renovovat, zvyšují se ceny energie. Potomci s Vámi nechtějí bydlet a soused má barák vyšší. Mafie, jiné národy, jiné pohlaví všechno neustále ničí.


Peníze jsou údajně v rukou horního procenta populace. Toto procento jsou nejlepší matematici nebo psychopati. Už od pravěku platí jednoduchá logika. Shromažďuji pohodlí, majetek, moc, armádu, nechci pracovat. Koupím si, dobiji celý svět. Všichni mne nenávidí, nebo předstírají, že mne milují. Já ale ten majetek musím udržovat a cítím se ohrožen. Buduji armádu otroků. Z cizích území vytěžím přírodní bohatství a z lidí udělám otroky, je to přece jiná hloupá rasa. Mezitím si užívám blahobytu a lichotek a nudím se, nejspíš propadnu drogám. Dřív nebo později mne někdo zabije. A pokračuji a tím i pokračuji v likvidaci planety i sebe.


Jenže dnes je to jinak, peníze jsou jen oběživo. Všechny státy jsou přece zadlužené. Když někoho zničím, komu budu prodávat, s kým se budu bavit? Své vlastní lidi? Dřív nebo později mne někdo zabije nebo se vytvoří skupina psychopatických tupců a vše začne nanovo. Ale teď už je půlka planety zničená! Přece nechcete zůstat na zničené planetě sami. Lidé křičí, že nemají práci. Peněz na jakékoliv myšlenky je dost. Nepůjčujte si je na blbosti, působíte si snížení hodnoty těchto peněz. Ty správné si nepůjčujete na úkor budoucích generací, ale v jejich prospěch! Nezničíte-li se, budete mít více nápadů!


Musím už končit. Nebo mne chytí učitelka.


Terezka

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments