Pozor, pozor! Podle ČT působí v Sýrii ruští žoldnéři – a američtí vojáci

To jsem vyrozuměl ze středečních Zpráv České televize ve 13 hod. a jde zřejmě o inovační kus její zpravodajské redakce, protože takovéto označení ruských vojáků v Sýrii jsem ani na ČT nikdy dříve nezaznamenal. Takže berte, prosím, od dnešního dne na vědomí toto: Jestliže suverénní a zákonná vláda jakékoli země pozve do své země vojáky jiné země, aby ji pomohli řešit jakékoli její úkoly, stávají se tito vojáci, dle ČT, vstupem na půdu oné jiné země – ŽOLDNÉŘI.

Jestliže však na území této suverénní a zákonné vlády vtrhnou cizí vojáci, a přes protesty oné zákonné vlády zde válčí proti jejím zájmům, vraždí, bombardujÍ a střílí vojsko (i civilisty, pokud nestačí utéct), oné suverénní a zákonné vlády, vysmívají se jejím prosbám, aby zemi opustili a vrátili jí bývalý klid a mír, jde, dle ČT, o – VOJÁKY.

Takto morálně pokřiveně vidí svět a otravuje duše mladých lidí Zpravodajská redakce České televize ve složení:

Ředitel zpravodajství ČT: Zdeněk Šámal

Šéfredaktoři zpravodajaství ČT: Petr Mrzena, Michal Kubal, František Lutonský, Čestmír Franěk.

(O stupeň milostivější k ruským vojákům v Sýrii je Seznam.cz. Ten je nazývá jen bojovníky.)

Takže: nomen-omen, čili jméno-znamení, je dle Goebbelsova příkladu nejsoučasnějším základním kamenem propagandy ČT.

Zkrátka opomenout cokoli z bohatství tohoto Mistra by bylo neodpustitelným hříchem.

Že ano, pánové?

4
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
Botičky od DioraDanaMartin (už bez taky m)Petrpavel Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

VKS RF v provincii Idlib provedly sérii úspěšných náletů na teroristy. Zabita řada zahraničních žoldáků…
https://www.almasdarnews.com/article/breaking-russian-warplanes-unleash-multiple-precision-strikes-big-rebel-camp-south-idlib-devastating-results/

Dana
Člen
Dana

V tomto pripade to ale tak je, rusti zoldneri v Syrii operuji. Americane-Pentagon priznava 2000 americkych vojaku, tedy oficielnich bojovniku, zatim co ruske ministerstvo obrany hlasalo, ze se Rusove, po vyhlaseni vitezstvi nad Daeshem, stahli. Ciliz ruskym obcanum nerikali plnou pravdu. Nepriznali vojenske kontraktory. Proc ruska vlada nezverejnila, ze v Syrii bojuji jednotky Wagner, privatni stinova armada zoldneru ? Americane prece cleny Blackwater nezatajuji. Nevim, ci byl ten sebevrazedny napad, snazit se zmocnit strategicke zakladny syrske opozice , zvlaste, kdyz si tohle teritorium za rekou Eufrat vyjednali Kurdove a Americane s Putinem. Zde nekdo porusil valecnou umluvu. Vsak toho ted… Číst vice »

Botičky od Diora
Člen
Botičky od Diora

Temná strana Ameriky odráží čisté zlo, je největší hrozbou lidstvu všech dob, kdy jeho přežití visí doslova na vlásku. Zločinná agenda Washingtonu nemá obdoby kdekoliv ve světě nebo kdykoliv v historii. Šílená touha Washingtonu po světovládě nás může zabít všechny. Svět se blíží k bodu varu. Velká válka či globální krize je na spadnutí. Války na blízkém a středním Východě, rozbombardovaná Libye, masové stěhování muslimů ze zničených zemí do Evropy, zatím studená válka mezi Amerikou a Ruskem, teroristické útoky v západní Evropě, dramatické manipulace s cenami akcií, ropy, zlata a dalších komodit, majdany, barevné revoluce, státní převraty atd. mají jednu… Číst vice »