Pravda o VAK Zlín

Zajímá vás, proč nemá okresní vodárna dotace a má nejdražší cenu vody v kraji?

Nejen na tyto otázky dnes již najdete odpovědi. Zdokumentoval jsem minulost i současnost na konkrétním příkladu Vaku Zlín a s tím i celý proces, který vedl k drahé vodě i ztrátě dotací v řadě vodáren!

Připravil jsem pro lidi i zastupitele nové internetové stránky, které slouží jako příklad pro celou Českou republiku:

PRAVDA o VAK ZLÍN

Najdete zde důkazy o dlouholetém protiprávním jednání ve společnosti Vodovody a kanalizace Zlín, a.s.. Zjistíte, že machinace začaly již v roce 2001 a stále pokračují, bez ohledu na usnesení soudů a bez ohledu na to, jaká strana velí městu. Podobný proces proběhl v řadě vodáren v ČR.

Nový předseda představenstva Vaku Zlín, pan Březík, a primátor města Zlína, pan Adámek, tvrdí, že chtějí informovat pravdivě a úplně. Proto zasílám informace o zveřejnění skutečných faktů i samotné společnosti Vak Zlín a městu Zlín.

Ověří se tak snadno a rychle, jak moc chce nové vedení Vaku i města akcionáře a veřejnost pravdivě informovat. 

Veřejně nabízím, že na stránky PRAVDA o VAK ZLÍN dám odkazy na stránky Vaku Zlín a města Zlín, když vedení Vaku a města Zlín dají na své stránky odkaz na:

PRAVDA O VAK ZLÍN

Věřím, že informace a dokumenty pomohou ukončit protiprávní stav v okresní vodárně, kdy vedení vodárny (!) brání nabytí právní moci usnesení soudu, které je ve prospěch okresní vodárny Zlín, měst a obcí i občanů.

Usnesení soudu totiž vrací prodej vody do vodárny a tím do rukou měst a obcí zisky z vody a vodárně pozici oprávněného žadatele o 0,5 miliardy dotací. Část usnesení soudu zasílám přílohou, celé najdete na stránkách.

Pokud jsou pro vás informace přínosné, pak dávám souhlas se zveřejněním odkazu na stránky PRAVDA O VAK ZLÍN na stránkách vašich měst a obcí. S informacemi se tak budou moci seznámit i další zastupitelé a občané.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments