Pravda přináší lidem a městům pozitivní výsledky – sdílejte ji!

V dnešním světě je tolik informací, že nevíme, co se kolem vody děje, kdo vodárny vlastní, jak se určuje ceny vody a proč stále zdražuje.

Spoléháme tak na zdravý rozum politiků. Věříme, že miliardy, které platíme ve vodném a stočném končí v obnově a investicích a netušíme, že ve vodárenství v řadě regionů zdravý rozum nahradilo kupčení a vládne cíl – dostat co nejvíce peněz od lidí na soukromé účty.

Základ nápravy jsou jen informace podstatné a pravdivé. Proto jsme vytvořili internetový portál www.pravdaovode.cz. Problematice vody se věnujeme řadu let a rozpletli jsme uzly pochybný vztahů, pletichy, různé machinace, ale také jsme doložili, že rozumní politici vodu drží ve rukou městských vodáren, které vodu umí dodávat často lépe a levněji než soukromé firmy.

Informovanými nelze manipulovat a proto podstatné a pravdivé informace pro vás máme. Vždy se snažíme pravdivě informovat a vše dokládat DOKUMENTY. Zprávami a daty podporujeme města, vysoké školy i některé státní instituce. Odborníci i soudci nám dávají za pravdu. Za zásadní považujeme, že jsme dosáhli 5x verdiktů Ústavního soudu České republiky, které jsme vyhráli. Pravdivé informace pomáhají O tom, že naše informace pomáhají a jaká je jejich kvalita svědčí jak rostoucí zájem lidí o vodu, tak reference politiků i občanů.

Věříme, že pravda je nejúčinnější lék na současný neutěšený stav nejen ve vodárenství, ale v celé společnosti. Povědomí lidí o pravdivých informacích a dat dokáže pohnout celou společností a vede politiky nápravě, jinak je informovaní lidé ve volbách nahradí :-) .

Nadační fond PRAVDA O VODĚ informace zpřístupňuje lidem zdarma. Jejich zajištění, aktualizaci a zpřístupnění financuje z příspěvků lidí, kteří chápou důležitost vody a ví, že dostupnost informací pomáhá vrátit vodu do vodáren v rukou měst/státu, jako služby.

S úctou

Radek Novotný
spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ
www.pravdaovode.cz/nfpov

P.S.: Znáte Pátou dohodu od M.Ruize? Pak ji použijete a nevěřte bezhlavě nikomu a vše si ověřujte a poté si dělejte vlastní názor. :-)

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
fajt
11. 4. 2018 5:27

pravdu znali i v fašistických koncentrácích a bylo jim to h0vno platný – je zajímavý, že čím větší tyranii režim nastaví, tím je méně odporu od prostého proti němu ( hezky tento stav popsal i Machiavelli ). ..)

idiotronic
11. 4. 2018 7:05

Generace třicátníků a mladších nechápe rozdíl, vybírá-li platbu zdejší město, nebo zahraniční firma. Obzvlášť, když účtované částky jsou podobné. Stejně jako nevěří, že zde byl nějaký průmysl, než nám tu zahraniční firmy založily své montovny (třeba Philips v Hranicích na Moravě).
Přitom jim aktuálně hrozí ztráta všeobecného zdravotního pojištění a nároku na důchod. během dvaceti let. A Pravda o vodě mluví srozumitelně… jenže ne pro ně. Ostatně, já, když mi bylo pětatařicet, jsem taky nevěřil, že ty ksichty z obrazovky jsou sociopatické zrůdy, které jsou ochotny způsobit škodu jedné miliardy, aby se dostaly ke dvacet milionům…

zajoch
11. 4. 2018 7:17

Pane Novotný, nevšímejte si hloupých čvaňhů z prvního komentáře. I na OM řádí trollové.
To co píše idiotronic je skutečnost. Sama jsem musela odpovídat na otázku proč ta voda, kterou dodávají města a obce není levnější. Stačilo podtrhnout to, že peníze musejí jít na obnovu a údržbu zařízení a ne do kapes majitelů, kteří nechávají zařízení chátrat. Vy to všude uvádíte, ale lidé nečtou pozorně a toto některým unikne.

fajt
fajt
11. 4. 2018 7:52

p. Zajoch, to je od Vás tak milé. Doufám, že nejste i praktikující křesťan, to už bych se opravdu začal bát o svůj osud. ..)

Admirál
Admirál
11. 4. 2018 8:06

Pravda vyleze z bláta občas na povrch. Je umazaná, nevábná, jak v té Vysackého písni.

K Pirátům nově nastoupí nový kůň. Jan Ruml. Kalousek s Langšádlovou k nim přestoupí později.