Pravdoláskaři po 25 letech

Úvodem bych se chtěl omluvit těm několika málo výjimkám potvrzujícím pravidlo, kterých se má paušalizující tvrzení netýkají.

Kdo jsou pravdoláskaři z minulosti, kteří se kdysi zašťiťovali svobodou názoru, láskou k bližnímu, humanitou, lidskými právy, pravdou, demokracií, mírem a vysokými požadavky v oblasti morálky?

Dle mého názoru jsou to dnes:

  • Ti, kteří kdysi odmítali nenásilný Vítězný únor  jako nedemokratický způsob převzetí politické moci a dnes obhajují neústavní, násilné převzetí politické moci s politickým podvodem v kyjevském parlamentu.
  • Ti, kteří se kdysi ostře vymezovali proti státní cenzuře ve sdělovacích prostředcích a dnes požadují zavedení cenzury proti svým oponentům, vůči kterým pozbývají argumenty. Namísto argumentace se stále častěji uchylují k ideologickému nálepkování a urážení svých oponentů.
  • Ti, kteří kdysi ostře odsuzovali zvací list „Biľakovců“ a kolaboraci s okupačními armádami Varšavské smlouvy a dnes podepisují zvací list č.2, dožadují se stálé vojenské přítomnosti světového agresora č.1 a vítají demonstrativní průjezd jeho vojenské kolony testující, jestli již nastalo vhodné klima pro naplnění části smlouvy SOFA o zřízení cizí vojenské základny na území českého státu.
  • Ti, kteří odsuzovali znárodňování provedené na etapy za prezidentů Masaryka, Beneše a dokončené za komunistického prezidenta Gottwalda, a dnes přivítali a obhajují rozkradení, restituce a levné výprodeje státního majetku, přehlížejí kroky vlád vedoucí k  zadlužení českého státu a ožebračení jeho lidu (počínaje Klausovou měnovou „reformou“. devalvacemi měny na etapy centrální bankou), zašantročeni společného majetku českého lidu, včetně celonárodního zlatého pokladu pocházejícího ze sbírky českého lidu, vycházejí vstříc požadavkům sudetských Němců a pokoušejí se o revizi výsledků druhé světové války, před kterou kdysi jasnozřivě varoval prezident Beneš.
  • Ti, kteří se vymezovali vůči členství Československa v obranném Varšavském paktu a dnes vítají a obhajují členství ČR v útočném vojenském paktu. Česká armáda od vstupu do tohoto paktu prakticky neustále někde válčí a pomáhá uměle vytvářet nepřátele českého lidu, přičemž nenáviděná armáda Československa za celou existenci Varšavského paktu nikde válčit nemusela.
  • Ti, kterým okázale leží na srdci lidská práva v Číně kvůli Tibetu a v Rusku a dnes  poklidně přehlížejí vraždění západních armád v různých zemích, oběti jejich spřátelených diktatur, unášení lidí a jejich mučení v tajných věznicích, celosvětové odposlechy a slídění.
  • Ti, kteří se kdysi zaštiťovali slušností a etiketou a dnes používají vůči svým oponentům ten nejvulgárnější slovník a metody bolševiků, které předtím odsuzovali. Mezi nejagresivnější neobolševiky dneška patří překabátení bolševici z minulosti.
  • Je to kulturní fronta, která ve své většině kolaborovala s předlistopadovým režimem a dnes kolaboruje ve své naprosté většině s oponentním režimem.
  • Jsou to ti, kdož Kojzarovštinu minulosti v médiích nahradili dnešní lží, při které by zblednul závistí i Josef Goebbels.
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Starý doktor
5. 4. 2015 16:26

Redakce AE News před několika okamžiky získala interní materiál k průzkumu České televize, který uvedla česká média před několika dny. Průzkum podle ČT uváděl, že 82% obyvatel nemá výhrady k průjezdu amerického konvoje. Od našeho informačního zdroje z renomované průzkumové agentury, který nám už před časem poskytl exkluzivní rozhovor [1], jsme dnes získali další znepokojivé, ale pro nás už nijak překvapivé informace. Průzkum totiž probíhal s jinak položenou otázkou, než jak prezentuje Česká televize. Otázka položená na respondenty totiž původně ve skutečnosti zněla: „Měla by Česká republika plnit své smluvní závazky vůči NATO s ohledem na podporu a logistiku vojenské… Číst vice »

Petrpavel
Petrpavel
5. 4. 2015 18:43

Má to smysl ještě registrovat? http://www.halonoviny.cz/articles/view/36123488 Podle mého nejlepší komentář : „Takže zakládajícími členy AIIB jsou v podstatě všichni kromě USA(to je pochopitelné) a ČR(to je vlastizrada). ČNB pod vedením otroků MMF a zaprodaného Singra budou naopak nakupovat americké dluhopisy a dolar, aby udržely jeho trojnásobně nadhodnocený kurz až do té doby než to praskne, bublina s americkými dluhopisy a již nyní prakticky bezcennými dolary splaskne stejně jako americká bankovní a hypoteční krize, my díky těm zaprodaným hajzlům půjdeme už definitivně do úplný prdele ruku v ruce s naším nejlepším spojencem USA a nikdy jinak a poláci i s rumunama… Číst vice »

JanK
JanK
5. 4. 2015 22:06

Béda: Mezi nejagresivnější neobolševiky dneška patří překabátení bolševici z minulosti. Pane Bédo, bylo by velice vhodné uvést deset, případně dvacet jmen (seznam?) prominentních překabátěných bolševiků (nejagresivnějších neobolševiků). Důvodem mé prosby je fakt, že většina veřejnosti je přesvědčena, že za rozkradení republiky a za zničení našeho průmyslu a zemědělství a za naprosté rozvrácení republiky a za přeměnu naší republiky na kolonii Západu, mohou právě komunisté. To jsme my, pravičáci, nezpůsobili, to právě oni, ti překábátění bolševici jsou tomu všemu vinni. No, ještěže se v novinách a televizi neuvádí, že to způsobil Lenin. Ostatně se domnívám, že i ten seznam překabátěnců s… Číst vice »

Béda
6. 4. 2015 6:19

JanK, Nebudu provádět „lustrace“ pane Jane. Zajisté sám dokážete hravě dohledat v přehršli politiků, ekonomů, sociologů, redaktorů, vojáků, bývalých zaměstnanců RFE lidi na které se hodí tato charakteristika. (pár příkladů by se dalo najít kupř. tady http://www.ivtt.net/ukazky/Intelektualove-v-KSC.pdf Jinak k bolševismu bych přičinil ještě tuto poznámku. Osobně za podmínku bolševismu nepovažuji členství v komunistické straně. (Dokonce ani ne nutně členství v SSM) Za bolševismus považuji takový přístup, kdy jedna část politického spektra všemi možnými způsoby (počínaje sledováním, vydíráním,, zastrašováním, dehonestací, omezení až zákazu veřejného a mediálního projevu, ostrakizace, fyzické izolace…) potlačuje svou oponenturu, se kterou nedokáže vést vítězně argumentační spory. Z… Číst vice »

Petrpavel
Petrpavel
6. 4. 2015 6:30

jane K.,trpíte základním omylem, nerozlišujete členy komunistické strany z prospěchu (pak když byl prospěch jinde, tak zase „pravičáky“ z ODS a ODA) a členy z přesvědčení. Ti přesvědčení určitě nic nerozkradli, ti jen rozšiřovali majetek ČSSR dokud jim ho po 1989 nerozkradli „doprava“ přeběhlí prospěcháři z KSČ a všelicí „bojovníci“ proti režimu od chartistů po kriminální živly typu pitrkrejčířmrázek.

Alena
Alena
6. 4. 2015 11:49

Petrpavel napsal Má to smysl ještě registrovat? http://www.halonoviny.cz/articles/view/36123488 Podle mého nejlepší komentář : „Takže zakládajícími členy AIIB jsou v podstatě všichni kromě USA(to je pochopitelné) a ČR(to je vlastizrada). ČNB pod vedením otroků MMF a zaprodaného Singra budou naopak nakupovat americké dluhopisy a dolar, aby udržely jeho trojnásobně nadhodnocený kurz až do té doby než to praskne, bublina s americkými dluhopisy a již nyní prakticky bezcennými dolary splaskne stejně jako americká bankovní a hypoteční krize, my díky těm zaprodaným hajzlům půjdeme už definitivně do úplný prdele ruku v ruce s naším nejlepším spojencem USA a nikdy jinak a poláci i… Číst vice »