Pravdu zabili

Obamův režim a jeho neokonzervativní obludy ve spolupráci se svými evropskými vazaly vzkřísili nacistickou vládu a umístili ji na Ukrajinu. Aby dílo vzbudilo minimum negativní pozornosti, bylo západním médiím uloženo, aby vytvořila fiktivní obraz událostí, jež k tomuto cíli vedly. Nepadne např. ani slovo o tom, že za oběť převratu, zorganizovaného Obamovým režimem, padla řadně zvolená ukrajinská vláda. Ignoruje se fakt, že ukrajinské milice, vyzdobené nacistickými symboly, byly a jsou principiálním zdrojem násilí, ohrožujícím na Ukrajině vše ruské, což vedlo k vytvoření odpadlických republik na východě a jihu země, kterýžto vývoj si západní média, dirigovaná Washingtonem, zjednodušila tak, že Rusko napadlo a nyní anektuje jihovýchod Ukrajiny. A tuto šílenou lež opakují britští a evropští politici jako cvičení papoušci dodneška.

Západní média se už stala spoluviníky mnoha válečných zločinů, ale báj upředená jimi o Ukrajině patří k nejdrzejší snůšce lží, jež kdy vyprodukovala, A tvoří předěl, po němž je možno prohlásit, že pravdu se podařilo na Západě beze zbytku likvidovat. Stejně tak jako je možno uvést, že respekt k pravdě přestal existovat ve všech západních metropolích.

Převrat na Ukrajině nebyl a není ničím jiným než snahou vrazit dýku do srdce Ruska. Pravda, přikrylo se to pověstmi o lidové revoltě proti zkorumpované a utlačovatelské vládě, ale svět by měl vědět pravdu. A strnout nad skutečností, že „příchod demokracie“ na Ukrajinu je jen zástěrkou, za níž se skrývá vůle Washingtonu oživit nacistický stát.

Zdroj: Paul Craig Roberts

Překlad: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Starý doktor
29. 4. 2015 8:55

Ruské veterány nepustili do Reichstagu a pokusili se je bít „Naši vetráni, kteří se zúčastnili výročního setkání se spojenci na Labi, byli v Berlíně a měli bohatý program. A musím říci, že všechny prohlídky a exkurze byly prostřednictvím velvyslanectví dojednány už několik měsíců předem. Ve schváleném plánu byla i návštěva Reichstagu. A potom z neznámých důvodů ochranka budovy prohlásila, že žádné informace o návštěvě ruských veteránů nemá,“ – řekl serveru Viktor, očitý svědek události v Berlíně. „Ale nejvíce pobuřující bylo, že v tentýž mement tam byli američtí vojáci, také veteráni, s vyznamenáními. Je – pustili. Naši veteráni se sotva dostali… Číst vice »

Starý doktor
29. 4. 2015 8:57

Takže, až vás Rusové znova osvobodí od dnešního područí (a takový den určitě přijde, veškerý pohyb k tomu směřuje), v novém Norimberském procesu zazní i tato epizoda. A pokud někdo zvedne uprostřed Berlína další zeď, to už my nebudeme pospíchat pomoci vám ji znova bořit.

Ne ze zášti, ale proto, že vy, Němci, jste stále nepochopili, co to je svoboda a odpovědnost. Vám je tak nepříjemné žít tuto svobodu, že jste si při první příležitosti našli nového pána, kterému radostně, s výrazem prostoupeným severským chladem lížete boty.

To si také budeme napříště pamatovat.

Zdroj: http://slu4ai.ru/rossijskix-veteranov-ne-pustili-v-rejxstag-i-pytalis-izbit/
Celý článek: http://www.nwoo.org/2015/04/29/ruske-veterany-nepustili-do-reichstagu-a-pokusili-se-je-bit/

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
29. 4. 2015 9:02

Jak že se to říká o toho „Letohrádku…“?
I kdyby zůstal jen jeden…
Ale takových je více…

fajt
fajt
29. 4. 2015 9:52

Starý doktor napsal Takže, až vás Rusové znova osvobodí od dnešního područí (a takový den určitě přijde, veškerý pohyb k tomu směřuje), v novém Norimberském procesu zazní i tato epizoda. A pokud někdo zvedne uprostřed Berlína další zeď, to už my nebudeme pospíchat pomoci vám ji znova bořit. Ne ze zášti, ale proto, že vy, Němci, jste stále nepochopili, co to je svoboda a odpovědnost. Vám je tak nepříjemné žít tuto svobodu, že jste si při první příležitosti našli nového pána, kterému radostně, s výrazem prostoupeným severským chladem lížete boty. To si také budeme napříště pamatovat. Zdroj: http://slu4ai.ru/rossijskix-veteranov-ne-pustili-v-rejxstag-i-pytalis-izbit/ Celý článek:http://www.nwoo.org/2015/04/29/ruske-veterany-nepustili-do-reichstagu-a-pokusili-se-je-bit/… Číst vice »

Béda
29. 4. 2015 14:58

Jeden z mála osvícených amerických miliardářů píše: http://www.novarepublika.cz/2015/04/americky-miliardar-nerizeny.html „…Problémem je, že se naše nerovnost vyšplhala do katastrofální úrovně a každým dnem se zhoršuje. Naše země se rychle stává méně kapitalistickou a více feudální společností. Pokud dramaticky nezměníme politiku, střední třída úplně zmizí a my se vrátíme do Francie pozdního 18. století. Těsně před revoluci… Pokud neuděláme nic proto, abychom zvrátili alarmující nerovnováhu v této ekonomice, přijdou na nás vidle. Žádná společnost nedokáže ustát nerovnost rostoucí takovým způsobem. Popravdě, historie nezná žádný příklad, kdy se takovým způsobem hromadily peníze, a revoluce nepřišla. Ukažte mi vysoce nerovnou společnost, a já vám ukážu… Číst vice »

Béda
29. 4. 2015 15:01

pokračování: Stalo se to proto, že jsme lidem připomněli, že jsou oni zdrojem růstu a prosperity, ne my bohatí. Připomněli jsme jim, že pokud dostanou pracovníci více peněz, podniky mají více zákazníků, a tedy potřebují více zaměstnanců. Připomněli jsme jim, že pokud podniky vyplácí zaměstnancům mzdy, se kterými se dá normálně žít, namísto platů na hranici chudoby, daňoví poplatníci nemusí platit rozdíl. Když jsme skončili, 74 procent potenciálních voličů ze Seattlu se v nedávném průzkumu shodlo, že minimální mzda 15 dolarů je skvělý nápad.Standardní odpovědí v diskusi o minimální mzdě od republikánů, jejich obchodních příznivců i od mnoha demokratů je… Číst vice »

Béda
29. 4. 2015 15:03

pokračování 2: „…Dává to smysl, když se o tom zamyslíte: Pokud pracovník vydělá 7,25 dolarů za hodinu, což je nyní národní minimální mzda, jaká část příjmů této osoby si myslíte, že skončí v pokladnách místních malých a středních podniků? Skoro žádná. Tato osoba platí nájemné, v ideálním případě jde ven a koupí si potraviny v Safeway. Ale nebude jíst v restauracích. Nebude se procházet v novém oblečení ani kupovat květiny na Den matek…Wal-Mart je v naší zemi největším zaměstnavatelem s cca 1,4 milionem zaměstnanců a více než 25 miliardami dolarů zisku před zdaněním. Tak proč se stali zaměstnanci Wal-Martu největší… Číst vice »

Béda
29. 4. 2015 15:05

Ještě poslední myšlenka a budu končit s copy a paste: „Takže zapomeňte na všechny ty kecy o tom, jak je Amerika skvělá kvůli lidem, jako jsem já nebo Steve Jobs. Znáte pravdu, i když si ji nechcete přiznat: Kdyby se každý z nás narodil v Kongu nebo v Somálsku, byli bychom jen nějací bosí chlapi prodávající ovoce na periferii zaprášené silnice. To neznamená, že Somálsko a Kongo nemají dobré podnikatele, ale jen fakt, že ti nejlepší jsou tam nuceni prodávat na kraji silnice, protože jen to si mohou tamní zákazníci dovolit…“

peter.
29. 4. 2015 20:29

Toto je celkom isto významnejšia herecká osobnosť ako Magda Vašáryová alebo p.Eva Holubová.A vidieť to aj na rozdielnych názoroch uvedených dám a A.Banderasa :
http://img-fotki.yandex.ru/get/9811/196421523.18/0_eaddf_7cdafbbb_L.jpg