Přestaň se (konečně) bát!

 

(Na obrázku – Nocebo – síla sebezničení)

Izraelští vědci dosáhli nového bezprecedentního „vítězství“ – objevili „Ameriku“ v medicíně!

V čem je podstata.

Po injekci vakcíny proti COVID-19 masy lidí onemocní tímto nachlazením, jako by nebyli očkováni (a dokonce ve větším počtu), a dokonce onemocní skutečnými komplikacemi „po očkování“ po zavedení neznámé břečky do těla pod rouškou vakcíny. A zkorumpovaní „vědci“ se již nemohou odvolávat na skutečnost, že je to nějaký druh „antivaxerů“, kteří šíří zvěsti o škodlivosti očkování – a tito „vědci“, na příkaz zločinců, kteří profitují z očkování, musí něco říct.

A oni to říkají:

Vědci z BIDMC Medical Center provedli studii, ve které 22 578 účastníků dostalo placebo a 22 802 vakcínu. Po první injekci se u více než 35 % příjemců placeba vyskytly příznaky, které postihly celé tělo, jako je horečka, bolest hlavy, únava, více než 16 % hlásilo otok nebo zarudnutí. Z toho vyplynulo, že přibližně 76 % nežádoucích účinků v očkovací skupině je spojeno s nocebo. (1) Po druhé dávce představovala autosugesce přibližně 52 % vedlejších účinků.“ 

To znamená, že nám začali vnucovat, že problémy s důsledky očkování nejsou problémy lékařů nebo vakcín, ale problémy samotných očkovaných lidí – bojí se po injekci onemocnět, takže onemocní. A proti tomu v zásadě nemůžete argumentovat – nocebo prostě opravdu nějak ovlivňuje morbiditu a úmrtnost. Ale jakým odborníkům majícím právo (podle papíru) být nazýváni lékaři nebo vědci byl vliv nocebo neznámý po stovky let?

Takže o čem jste vy mrchy mlčeli, když média a lékařská věda po celém světě používala nocebo proti lidem po celém světě – zastrašovali jste hlupáky o blížící se smrti na sezónní nachlazení, jen děsivě propiárovaného COVID-19? Neřekla vám lékařská fakulta nic o tomto nocebo?

V Rusku I. A. Gundarov, odborník v oblasti epidemiologie a lékařské statistiky, demografie, filozofie, kandidát filozofických věd, doktor lékařských věd, profesor, vedoucí výzkumný pracovník Výzkumného ústavu veřejného zdraví a řízení zdraví Moskevské lékařské akademie pojmenovaného po I. M. Sečenovovi  (2) na jaře 2020 (marně) křičel: „Strach z infekce koronavirem negativně ovlivňuje lidskou imunitu a tím oslabuje tělo před možnou hrozbou infekce … On (osoba) se programuje – „existuje infekce, hrozba, tak onemocním.“ A deprese, strach mají velmi silný vliv na imunitu“ – proč jste ho, vy „chytří“ lidé, nepodpořili? Ach ano, je to Rus, a copak může být Rus chytrý?

Ale proč jste nepodpořili doktora medicíny z Německa M. Spitzbarta, který se běhen stejného jara pokusil zastavit šílený řev darebáků z médií a z „vědy“: „Strach potlačuje imunitní systém – tomu se říká psychoneuroimunologie. Konkrétně to znamená, že s negativním postojem a strachem potlačujete imunitní systém a naopak, s pozitivními myšlenkami zvýšíte imunitní systém tak, aby mohl být snadno měřen v laboratoři. Přemýšlejte o následujícím – strach nezabrání smrti! Strach jen brání životu!“

Ale samotná skutečnost, že strach zabíjí, byla známa „od dob krále Klacka (tj. od nepaměti). Například jeden komentátor citoval staré východní podobenství k mým článkům:

Potkali se jednou na cestě Poutník a Mor.
„Kam jdeš?“ Zeptal se Mor.
„Do Mekky, poklonit se svatým místům. A ty?“
„Do Bagdádu vzít si pět tisíc lidí, odpověděl Mor.“
Rozešli se; a o rok později se znovu setkali na stejné silnici.
„Ale ty jsi mě podvedl,“ vyčítal Poutník Moru, „řekl jsi, že si v Bagdádu vezmeš pět tisíc lidí, a vzal jsi padesát pět tisíc!“
„Ne, odpověděl mor,“ řekl jsem ti pravdu. „Byl jsem v Bagdádu a vzal jsem si svých pět tisíc. Zbytek zemřel strachem.“

A ne přeslovutný koronavirus, který odhalují u prostydlých již po dobu půl století (nejméně tak dlouho existuje tato skupina virů – pozn. překl.), ale vy, synové mrchy, kteří si říkají vědci a lékaři, zastrašující lidi smrtí z tohoto nachlazení, jste již zabili více lidí než mor! A pokračujete v zabíjení!

Podívejte se, v Kanadě, ta vzpoura proti všem doporučením „vědy“ a „medicíny“. Protestující požadují, aby sevvláda rozhodla:

  1. Zrušit všechny očkovací mandáty pro všechny Kanaďany, řidiče kamionů, cestující, zaměstnance, zdravotnické pracovníky, policisty a vojáky.
  2. Zrušit Covid pasy a požadavky na masky.
  3. Zrušit nouzový stav.
  4. Umožnit těm, kteří ztratili práci, aby se k ní mohli vrátit.
  5. Vrátit děti k rodičům.
  6. Poskytnout finanční ochranu všem malým podnikům, které byly postiženy covid-omezeními.
  7. Respektuovat svobodu volby a nepřipouštět diskriminaci.

V Kanadě vyšly do ulic desítky a stovky tisíc lidí bez náhubků, nedodržují svou vzdálenost – nedělají nic, co ti „lékaři“, jejichž ksichty nescházejí z televizních obrazovek, vyžadují (za to je tam také solidní odměna, pro tyhle parchanty – pozn. překl.).

Co by se mělo stát v Kanadě při takovém „porušování“ předepsaných nařízení v oblasti epidemiologické situace? Co nám vštěpují ti podlí šílenci medicíny a vlády? Správně: Morbidita a úmrtnost na běžné nachlazení, nazývané COVID-19, by se měla zvýšit.

A nyní se podívejte na tento případ z pohledu lékařů medicíny I. Gundarova a M. Spitzbarta. Co by se mělo stát v oblasti epidemiologické situace v Kanadě? Správně: Zbytek Kanaďanů, kteří povstali z pohledu lidí, jako jsou oni, ale nebojí se notoricky známé nemoci, potlačují strach v sobě, tím museli posílit svoji imunitu a snížit tím výskyt sezónních nachlazení.

A co se skutečně stalo?

Píšu tento článek 18. února, povstání v Kanadě začalo 5. února, takže jsem vzal oficiální údaje pro Kanadu za 12 dní od 5. do 17. února a od 24. ledna do 5. února – za 12 dní před povstáním. Ale pak je tu „úskalí“. Jako analogie Kanady z hlediska klimatu a geografické polohy bychom měli vzít oblast Sachalin – přibližně stejnou zeměpisnou šířku, i když severní část Kanady. Takže beru 4-5 týdnů v roce bez vzpoury a 6-7 týdnů v roce se vzpourou. A na Sachalinu je průměrný výskyt ARVI (akutní respirační virové infekce) během těchto období 57,7-57,8 případů za 4-5 týdnů, ale za 6-7 týdnů se zvýšil na 70,5-75,4 případů týdně na 10 tisíc obyvatel. Analogicky v Kanadě v období od 5. do 17. února by se výskyt měl zvýšit o 30 procent. To by bylo, kdyby se nic nestalo. Ale došlo k povstání.

A od 24. ledna do 5. února bylo v Kanadě 196 107 případů COVID-19 a 2 039 úmrtí. A od 5. do 17. února 106 724 případů a 1 221 úmrtí.

Nemocnost a úmrtnost se okamžitě snížily téměř o polovinu!

Přesvědčte se tak sami, co se stane, když se lidé přestanou bát.

P.S. od překladatele: A teď si uvědomte, kolik úmrtí na svědomí má jen ten, kdo se jmenuje tak nějak jako Flieger (nebo tak nějak podobně, nehodlám hledat správné jméno a ani se jím zabývat víc než je nutné, pro mne je morálně mrtvým, ale skuteční právníci si ho mohou jistě lehce najít) s jeho šílenostmi o omračujících počtech úmrtí. I na jeho hlavu padá nejméně polovina VŠECH mrtvých u nás. Ať se mu to líbí nebo ne, morální vina je jednoznačná. Stejně tak jsou vinni i ti, kdo mu dával prostor. A to se týká rovněž všech ostatních, kdo se choval a chová podobně.


(1) Nocebo se projevuje, když lidé očekávají, že léčba nebo její způsob zhorší jejich zdravotní stav a ten se v důsledku jejich očekávání skutečně zhorší. Jeho opakem je placebo. Slovo nocebo pochází z latiny a překládá se jako uškodím. Nocebo nastává například v situaci, kdy je pacientovi podána neutrálně působící látka, ale je mu oznámeno, že se projeví vedlejší účinky. Při experimentech, které byly v této souvislosti provedeny, buď všichni nebo velká část účastníků tyto vedlejší příznaky zaznamenala. 

(2) Igor Alekseevič Gundarov (rusky: Игорь Алексеевич Гундаров; narozen 11. května 1947, Majkop) je doktor medicíny, profesor, člen Ruské akademie přírodních věd, kandidát filozofických věd, statistika, lékařská epidemiologie a specialista v oboru epidemiologie. Vedoucí laboratoře Státního výzkumného centra preventivního lékařství Ministerstva zdravotnictví, expert Státní dumy Ruské federace, profesor Moskevské státní univerzity, vedoucí laboratoře Výzkumného ústavu veřejného zdraví a zdravotního managementu První moskevské státní lékařské univerzity člen prezidia Všeruské veřejné rady pro kvalitu života občanů Ruské federace. Absolvoval speciální pobyt pro práci v zemích Asie a Afriky, kurzy epidemiologie v Berlíně a London School of Hygiene and Tropical Diseases. Během pandemie COVID-19 Gundarov řekl, že nebezpečí COVID-19 je malé, že statistiky úmrtnosti jsou z finančních důvodů značně nadhodnocené, zejména v západních zemích s jejich komerční medicínou. K situaci v Rusku uvedl, že vysocí úředníci šíří informace, které neodpovídají vědeckým údajům, a omezení, která pro obyvatele uvalil starosta Moskvy, nejsou oprávněná a jsou chybná. 

Překlad: Bedřich Vinopalník

Zdroj: Muchin Jurij Ignatěvič

4.9 12 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Hudryperman
Hudryperman
22. 2. 2022 16:44

Onemocnění strachem v posledních dvou létech prošlo relatívně dlouhou klinickou fází. To co do té bylo možno studovat jen v roztroušených teoretických studiích se stalo praktickou celosvětovou demonstrací psychiatrických a psychologických poznatků, jež byly globalisty,zkorumpovanými lékaři a mainstreamovými prostituty dokonale zneužity. Je opravdu jedno,jestli tzv.demokraticky /jako zvolený ale reálně jmenovaný/parlament schvaluje drakonické protinárodní zákony s falešným sanitárním odůvodněním,nebo proto,že jde údajně o boj s třídním nepřítelem,nebo s „odůvodněním“,že se tak musí dít kvůli „právu“ hegemona na udržení jeho světové nadvlády.Po nedávných demonstracích síly Ruska a rozhodnosti stát za svými logickými zájmy je znát,že s nocebo začínají mít problém především lidé… Číst vice »

Bety
Bety
Reply to  Hudryperman
23. 2. 2022 10:07

Vláda strachu je mnohem delší, než poslední dva roky. Copak to není vláda strachu pomocí hypoték, úvěrů, nezaměstnanosti, CO2, – jen je lépe maskovaná. Zdá se ale, že
v poslední době přistoupili na kombinaci strašením válkou a zdravotního ohrožení,
a ani to už moc nemaskují, protože je zřejmě tlačí čas.
Doufám, že to byla fatální chyba, , protože lidé už jim to přestávají žrát a jakmile se dav probudí, už ho nezastaví, zvlášť když tím rozkolísali i donucovací složky.

Dolmen
Dolmen
Reply to  Bety
23. 2. 2022 13:04

Dobře vystiženo. Globalisté ten strach dávkují a řídí na všech prioritách řízení. Všiml jsem si, že tady platí nepřímá úměra mezi velikostí strachu a úrovni řízení, vezmu-li v úvahu, že první priorita je funkčně nejsilněší – pomalu zakořeňuje, ale potom silně a dlouhodobě funguje. S 1. úrovní řízení je tedy spojen strach nejmenší, strach jen nepatrného segmentu společnosti. Se zvyšující úrovní řízení se strach zvyšuje a donedávna převládal strach největšího segmentu společnosti způsobený řízením na 4. úrovni – ekonomické a finanční. Přede dvěmi roky přistoupil strach způsobený řízením na 5. prioritě – genocidní, zdravotní… a teď globalisté přidali i 6.… Číst vice »

PPK
PPK
22. 2. 2022 19:59

Tak jako lež má krátké nohy (i když pilně trénované), tak i strach má často nezdravě zkrácenou logiku mysli (navíc zhusta naprosto netrénovanou). Problémem pak je, že právě toho nedostatku logiky jinak drsných poctivců i lemplů, které tolik bolí myslet, tak právě těch pak vždy dovedou inteligentní parchanti mistrně využít. Safra. A už zas tu na nás vykoukla ta často tolik lidmi opomíjená – světonázorová první priorita v myšlení a v sociálním řízení.