Prezident Bašár al-Asad: President USA nemá politickou moc

Bohužel – je tomu tak. Existují politické linie i politická řešení zpravodajských agentur, Pentagonu, velkých zbrojních a ropných společností, společností finančních – a jen ony americká rozhodování ovlivňují, zatímco prezident politiku těchto subjektů jen doplňuje. Důkazem tohoto stavu věcí je, že když se prezident Trump, jak v průběhu volební kampaně či už po ní, pokoušel změnit dosavadní politické linie jak v politice domácí či zahraniční, okamžitě se ocitl pod kanonádou. Tak masivní, že změnila nejen prezidentovu rétoriku, jak jsme toho v posledních několika týdnech svědky, ale přinutila jej – což je mnohem závažnější – podřídit se politickým stanoviskům „deep state“ (CIA, Pentagon a vojenskobezpečnostní komplex).

Došlo tak k situaci, kdy je už vlastně ztrátou času brát presidentova slova k zahraniční politice vážně, protože ať řekne cokoliv, udělá nakonec to, co mu instituce „deep state“ nadiktují. Přičemž dodejme, že nejde o žádný nový jev. Takto to totiž v americké politice funguje už po desítky let.

Celý rozhovor najdete na webu Information Clearing House

Přeložil: Lubomír Man

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
peter.
1. 6. 2017 16:13

No….keď zhadzovali ISIL-ákom zbrane,tak nie je ťažké uhádnuť komu tie eroplány patria.Najpravdepodobnejšie štátu,ktorého zástupca stojí na čele Rady pre ľudské práva OSN – Saudskej Arábii.
http://www.hlavnespravy.sk/ruske-ministerstvo-zahranicia-ziada-vysvetlenie-co-su-za-cudne-neidentifikovane-lietadla-ktore-lietaju-v-afganistane/1022294

Starý doktor
3. 6. 2017 6:03

Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy: Program modernizace amerických jaderných sil nebyl veřejnosti vylíčen jako snaha o zvýšení vojenského potenciálu, ale spíše jako snaha o zajištění spolehlivosti a bezpečnosti bojových hlavic v americkém jaderném arzenálu. Ve skutečnosti však tento program zavedl nové revoluční technologie, které značně zvýší schopnost zacílení amerického balistického raketového arzenálu. Toto zvýšení potenciálu je ohromující – zvyšuje celkovou smrtící sílu současných amerických balistických raketových sil zhruba trojnásobně – a vytváří přesně to, co by člověk očekával od jaderně vyzbrojeného státu, který by měl v plánu vést a vyhrát jadernou válku tím způsobem,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
3. 6. 2017 7:39

Starý doktor napsal Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy: Program modernizace amerických jaderných sil nebyl veřejnosti vylíčen jako snaha o zvýšení vojenského potenciálu, ale spíše jako snaha o zajištění spolehlivosti a bezpečnosti bojových hlavic v americkém jaderném arzenálu. Ve skutečnosti však tento program zavedl nové revoluční technologie, které značně zvýší schopnost zacílení amerického balistického raketového arzenálu. Toto zvýšení potenciálu je ohromující – zvyšuje celkovou smrtící sílu současných amerických balistických raketových sil zhruba trojnásobně – a vytváří přesně to, co by člověk očekával od jaderně vyzbrojeného státu, který by měl v plánu vést a vyhrát jadernou… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
3. 6. 2017 7:46

Je velmi efektivní a účinné vyvinout např. virus, který prorazí ochranné zajištění KAŽDÉHO bunkru a způsobí zešílení každého uvnitř do té míry, že ještě rád vyleze „na světlo boží“ pro svou zaručeně smrtící dávku radiace… Jinak se ve tmě hrůzy „bezpečného úkrytu“ změní v beztvarou kašovitou nicotu… Svět je krásný, jen ty válkychtivé mocí posedlé šílence by už bylo třeba eliminovat… Aby lidstvo přežilo, musí zbourat mýty jako „kolektivní obrana“ a „zastupitelská demokracie“, neb i ony umožňují přežívání systému kolektivní lži plné přetvářky. Skutečná moc musí opět patřit lidem, ne fanatikům a fanatičkám maskovaným jakýmkoliv znějícím „titulem“ úředníka apokalypsy… Naděje… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
3. 6. 2017 7:53

Když soudný člověk čte zdegenerované nadpisy zdegenerovaných „médií“ „hlavního proudu“ „Západu“ musí se jen smát. Tam už všichni zblbli docela a píší stejně – stali se opravdovými „komunisty“…společně sdílené myšlenky mozku vybrakovanému chtivostí, chamtivostí a poživačností v pouhou obalouvou slupku „obepínající“ velké, sádelnaté, zaručeně pravě zdegenerované „nic“ „absolutní svobody“ zdrogovaného idiota.
Vyplet jediný záhonek se zeleninou má větší smysl, nežli „studovat“ opěvovanou „vyspělost Západu“… a „plevel“ už dávno – coby ve skutečnosti léčivky – dávám stranou. Je přece třeba být skutečně efektivní… a takový „plevel“ je někdy úžasné“počtení“ o tom, co se „urodilo mezi řádky“…