Prezident Bašár al-Asad: President USA nemá politickou moc

Bohužel – je tomu tak. Existují politické linie i politická řešení zpravodajských agentur, Pentagonu, velkých zbrojních a ropných společností, společností finančních – a jen ony americká rozhodování ovlivňují, zatímco prezident politiku těchto subjektů jen doplňuje. Důkazem tohoto stavu věcí je, že když se prezident Trump, jak v průběhu volební kampaně či už po ní, pokoušel změnit dosavadní politické linie jak v politice domácí či zahraniční, okamžitě se ocitl pod kanonádou. Tak masivní, že změnila nejen prezidentovu rétoriku, jak jsme toho v posledních několika týdnech svědky, ale přinutila jej – což je mnohem závažnější – podřídit se politickým stanoviskům „deep state“ (CIA, Pentagon a vojenskobezpečnostní komplex).

Došlo tak k situaci, kdy je už vlastně ztrátou času brát presidentova slova k zahraniční politice vážně, protože ať řekne cokoliv, udělá nakonec to, co mu instituce „deep state“ nadiktují. Přičemž dodejme, že nejde o žádný nový jev. Takto to totiž v americké politice funguje už po desítky let.

Celý rozhovor najdete na webu Information Clearing House

Přeložil: Lubomír Man

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Autoři komentářů
Martin (už bez taky m)Starý doktorpeter. Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Warning: sprintf(): Too few arguments in /data/web/virtuals/52128/virtual/www/domains/outsidermedia.cz/wp-content/plugins/wpdiscuz/templates/comment/class.WpdiscuzWalker.php on line 190
peter.
Člen

No….keď zhadzovali ISIL-ákom zbrane,tak nie je ťažké uhádnuť komu tie eroplány patria.Najpravdepodobnejšie štátu,ktorého zástupca stojí na čele Rady pre ľudské práva OSN – Saudskej Arábii.
http://www.hlavnespravy.sk/ruske-ministerstvo-zahranicia-ziada-vysvetlenie-co-su-za-cudne-neidentifikovane-lietadla-ktore-lietaju-v-afganistane/1022294

Člen

Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy: Program modernizace amerických jaderných sil nebyl veřejnosti vylíčen jako snaha o zvýšení vojenského potenciálu, ale spíše jako snaha o zajištění spolehlivosti a bezpečnosti bojových hlavic v americkém jaderném arzenálu. Ve skutečnosti však tento program zavedl nové revoluční technologie, které značně zvýší schopnost zacílení amerického balistického raketového arzenálu. Toto zvýšení potenciálu je ohromující – zvyšuje celkovou smrtící sílu současných amerických balistických raketových sil zhruba trojnásobně – a vytváří přesně to, co by člověk očekával od jaderně vyzbrojeného státu, který by měl v plánu vést a vyhrát jadernou válku tím způsobem,… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Starý doktor napsal Bulletin atomových vědců zveřejnil 1. března 2017 studii, která začíná slovy: Program modernizace amerických jaderných sil nebyl veřejnosti vylíčen jako snaha o zvýšení vojenského potenciálu, ale spíše jako snaha o zajištění spolehlivosti a bezpečnosti bojových hlavic v americkém jaderném arzenálu. Ve skutečnosti však tento program zavedl nové revoluční technologie, které značně zvýší schopnost zacílení amerického balistického raketového arzenálu. Toto zvýšení potenciálu je ohromující – zvyšuje celkovou smrtící sílu současných amerických balistických raketových sil zhruba trojnásobně – a vytváří přesně to, co by člověk očekával od jaderně vyzbrojeného státu, který by měl v plánu vést a vyhrát jadernou… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Je velmi efektivní a účinné vyvinout např. virus, který prorazí ochranné zajištění KAŽDÉHO bunkru a způsobí zešílení každého uvnitř do té míry, že ještě rád vyleze „na světlo boží“ pro svou zaručeně smrtící dávku radiace… Jinak se ve tmě hrůzy „bezpečného úkrytu“ změní v beztvarou kašovitou nicotu… Svět je krásný, jen ty válkychtivé mocí posedlé šílence by už bylo třeba eliminovat… Aby lidstvo přežilo, musí zbourat mýty jako „kolektivní obrana“ a „zastupitelská demokracie“, neb i ony umožňují přežívání systému kolektivní lži plné přetvářky. Skutečná moc musí opět patřit lidem, ne fanatikům a fanatičkám maskovaným jakýmkoliv znějícím „titulem“ úředníka apokalypsy… Naděje… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Člen
Martin (už bez taky m)

Když soudný člověk čte zdegenerované nadpisy zdegenerovaných „médií“ „hlavního proudu“ „Západu“ musí se jen smát. Tam už všichni zblbli docela a píší stejně – stali se opravdovými „komunisty“…společně sdílené myšlenky mozku vybrakovanému chtivostí, chamtivostí a poživačností v pouhou obalouvou slupku „obepínající“ velké, sádelnaté, zaručeně pravě zdegenerované „nic“ „absolutní svobody“ zdrogovaného idiota.
Vyplet jediný záhonek se zeleninou má větší smysl, nežli „studovat“ opěvovanou „vyspělost Západu“… a „plevel“ už dávno – coby ve skutečnosti léčivky – dávám stranou. Je přece třeba být skutečně efektivní… a takový „plevel“ je někdy úžasné“počtení“ o tom, co se „urodilo mezi řádky“…