Připojuju se k bojkotu Norska

Barnevernet = Lebensborn

Dneska je doba sankci, bojkotu a jinych valečnych nastroju k poškozeni nepřitela. Některym statum vyhlašujeme sankce, aniž by nam cokoliv zrobily, a pak se divime, že to poškozuje hlavně nas samotne. Jine staty nam kradu děcka, brani jim použivat rodny jazyk, a my jim nevyhlasime nic. Divny svět.

A protože norska ambasada nebyla vic jak dvacet dnu schopna odpovědět na muj slušny, haviřsky mejl, kery sem jim poslal ohledně kradeni českych děcek, rozhodl sem se připojit k bojkotu všech norskych věci. Což v mojem připadě znamena, že přestavam žrat norske rybičky, končim s konzumaci Vitany (bo patři Norum) a za trest nepojedu v letě za polarni kruh, čimž rozvratim norsku ekonomiku. Kura, zase se ty sankce obracaju proti temu, kdo je vyhlasi.

Bo tak fajně a elegantně bysem to ja nenapsal, připojuju se k odevřenemu dopisu. Čtěte, rozšiřujte, sdilejte. Bo dalšim krokem je už enem valka.


K rukám paní Siri Ellen Sletnerové, velvyslankyně Norského království v České republice.

Vaše Excelence!

S úžasem a rozhořčením sleduji kauzu paní Evy Michalákové, jíž norský Barnevernet již před třemi lety odebral dva syny na základě podezření, jež se neukázalo být oprávněným. Tento případ je Vám jistě znám, jen pro upřesnění dodávám, že za zvlášť odpudivé považuji to, že:

– Norové dva malé chlapce bezdůvodně odebrali matce a brání jim ve vzájemném styku, resp. omezují ho na pouhé dvakrát dvě hodiny v roce

– Norové oddělili chlapce i navzájem od sebe a umístili je na převýchovu do dvou různých rodin

– Norové jim brání v osvojení češtiny, jejich mateřského jazyka.

– Norové brání paní Michalákové v účinné snaze ochránit svou rodinu a vyhrožují jí definitvní likvidací její rodiny prostřednictvím nucené adopce obou chlapců
– Norové drží dvě malé děti jako rukojmí
Ptám se Vás, Vaše Excelence, zda považujete toto jednání za odpovídající naší civilizaci a našemu století, a zda byste snesla, aby Vaše rodina byla tímto způsobem persekvována, aby byla pronásledována způsobem, jež připomíná nacistická převýchovná opatření, jimiž byly v časech nacistické okupace sužovány a ničeny rodiny po celé obsazené Evropě, a to pochopitelně včetně Norska.

Můžete dozajista oponovat, že mé informace, jak je přinesl místní tisk, televize, internetová média či sociální sítě, jsou nepřesné a jednostranné. Je to možné. Obvinění vůči otci obou chlapců se však neprokázalo a je tedy bezdůvodné, aby byli Nory nadále zadržováni čeští státní občané, navíc tak útlého věku. Navíc je to jen a jen chyba Norů, že váš Barnevernet má výsadu naprosté ochrany a všechny informace jsou utajovány: navíc tomu dozajista není s ohledem na jeho oběti, ale naopak jen pro pohodlí a bezpečí jeho drábů.

Vaše Excelence! Nemaje jinou možnost, jak účinně zasáhnout vůči zvůli poddaných Jeho Veličenstva Haralda V., krále norského, v touze pomoci aspoň zprostředkovanou formou v kauze paní Evy Michalákové, a rozhodnut nepodporovat zlý skutek ani v metafyzické rovině, rozhodl jsem se k dnešnímu dni takto:

– moje rodina zahajuje napostý bojkot veškerého norského zboží a služeb, jak jen to bude v našich silách

– o tomto bojkotu budu informovat všechny své příbuzné, přátele, známé a spolupracovníky s prosbou o připojení se k němu

– veškerým norským turistům odmítnu jakoukoli pomoc vyjma případů krajní nouze a obrátím je na váš Barnevernet.

Vaše Excelence! Nemaje možnost jak dohnat k zodpovědnosti ty konkrétní Nory, kteří iniciovali terror vůči rodině paní Michalákové, nechávám na zbylých slušných Norech, aby si ve vaší zemi udělali pořádek.

S úctou, Alexandr Bátora

PS: Považujte, prosím, můj dopis za otevřený.

Převzato z blogu autora na blog.idnes.cz
0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Slobo
Slobo
25. 12. 2014 7:02

Excelence Větvo
Já (Slobo) se nepřipojím.

Norsko neni su jenom tetky z Barnevernet
,,, a většina ovcí tuší, že „cosik není v pořádku“
Tož proto; NE

ææææææææææææææææææææææææææææ

http://3.bp.blogspot.com/-lntslztFOKs/Tjmh_zsXBUI/AAAAAAAAAR4/0bNRQ0ppkIk/s1600/breivik+4.jpg
~ ~ ͡๏̯͡๏ ~ ~
http://3.bp.blogspot.com/-zQrPdZ2XJMY/UX1CAdG_YfI/AAAAAAAAkhk/47jfp1XCiXc/s1600/JEWISDANCING.gif

Petrpavel
Petrpavel
25. 12. 2014 8:20

Co my o tom víme? Hodně málo, a ani právník té rodiny nechtěl o okolnostech hovořit v české televizi. Když nevím, tak mlčím.

Ghis
Ghis
25. 12. 2014 9:50

Martin Niemöller:
Když přišli nacisté pro komunisty, mlčel jsem; nebyl jsem přece komunista.
Když zavírali sociální demokraty, mlčel jsem; nebyl jsem přece sociální demokrat.
Když přišli pro odboráře, mlčel jsem; nebyl jsem přece odborář.
Když přišli pro Židy, mlčel jsem, nebyl jsem přece Žid.
Když přišli pro mě, nebyl už nikdo, kdo by se mohl ozvat.

bbb
bbb
25. 12. 2014 10:16

Ještě k Vánocům.
„Po tomto obřadu začala nosit na stůl ty její dobroty. Ze stolu se nesmělo nic odnášet, jak to tam babička položila, tak to tam muselo zůstat až do rána. Dárky se dříve nedávaly. “
(Není jen youtube.)
http://www.romea.cz/cz/kultura/literatura/marketa-sestakova-dusicky

Irena
25. 12. 2014 10:20

Petrpavel napsal

Co my o tom víme? Hodně málo, a ani právník té rodiny nechtěl o okolnostech hovořit v české televizi. Když nevím, tak mlčím.

Když o tom víte tak málo, tak si najděte víc informací, a nemusí to být zrovna o rodině Michalákových, to chování BARNEVERNu není žádným tajemstvím. Z osudů ostatních rodin se dá jasně odvodit, jak to asi vypadalo v případě Michalákových.
https://www.youtube.com/watch?v=T_HaH4OsA8M

Petrpavel
Petrpavel
25. 12. 2014 13:08

Ireno, ale vždyť to je zase jenom jednostranná výpověď jedné ze stran sporu. Kdyby to byla stoprocentní , ba alespoň i desetiprocentní, pravda byla by to hrůza. Ale já vážně nevím přestože chápu vaše rozhořčení, možná opravdu máte víc informací. Je mi to líto, ale neumím a ani nemůžu víc.

Irena
25. 12. 2014 13:38

Petrpavel napsal
Petrpavel

Víte PetřePavle, Němce museli po válce vodit do koncentráků, aby uvěřili, co se tam dělo, co se dělo často přímo v jejich záhumencích. Možná stejně neuvěřili. To, ale těm dětem nepomůže. Myslím si, že to téma juvenilní justice je natolik profláknuté, a podpořeno tolika důkazy, že je nezpochybnitelné. Kristepane, vždyť jenom ty statistiky jsou absolutně vypovídající.

Sio
Sio
26. 12. 2014 0:29

Jednoznačně se připojuji k protestu. Pokud to není pravda, ať se norská strana činí. Ať uveřejňuje články a upřesňuje, jak to tedy je. Pokud jí osud dvou dětí (a to se píše o mnohem, mnohem více případech) nestojí za podání vysvětlení, jsou v mých očích vinni.
Dá se ale předpokládat, že MZ ČR si něco zjistilo, než podalo nótu, nebo je Zaorálek ještě hloupější, než si myslíme?
http://www.novinky.cz/domaci/357103-ministerstvo-predalo-norske-strane-notu-kvuli-odebranym-chlapcum.html

peter.
26. 12. 2014 7:52

Petrpavel napsal Ireno, ale vždyť to je zase jenom jednostranná výpověď jedné ze stran sporu. Kdyby to byla stoprocentní , ba alespoň i desetiprocentní, pravda byla by to hrůza. Ale já vážně nevím přestože chápu vaše rozhořčení, možná opravdu máte víc informací. Je mi to líto, ale neumím a ani nemůžu víc. Petrpavel Nikto nemá právo odobrať rodičom deti bez závažnej príčiny a súdneho rozhodnutia.Zvlášť,keď sa jedná o deti ,ktoré majú inú štátnu príslušnosť ako nórsku.Snažíte sa ospravedlňovať jedno z najväčších svinstiev – obchod s deťmi.Ak nemáte dosť informácií,tak si ich zožeňte.Je ich dosť na internete.Existujú vyhlásenia predstaviteľov štátov,jedná sa… Číst vice »

Sio
Sio
26. 12. 2014 8:03

Petrpavel napsal

Co my o tom víme? Hodně málo, a ani právník té rodiny nechtěl o okolnostech hovořit v české televizi. Když nevím, tak mlčím.

No, jak vidím, nemlčíte. Svůj názor jste vyjádřil. I když, jak přiznáváte, nic nevíte. Zajímavá logika.