Proč je potřebné zničit EU?

Mám takový dojem, skutečně pouze dojem zprostředkovaný médii, že EU spěje nezadržitelně k zániku. Nechápu ovšem, proč a z jakých důvodů je potřebné zničit Evropu. Kdo na tom vydělá? Kdo z toho bude mít prospěch? Začalo to Jugoslávií, to bych ještě chápal, tam bylo potřeba zničit „socialismus“, aby bylo možné nastoupit cestu do feudalismu, což se zdařilo. Rozbití Iráku, Libye a Sýrie lze také zdůvodnit potřebou amerického vojensko-průmyslového komplexu, ten měl zisky ohromné. Naskýtá se ovšem otázka, zdali to ale nebyla pouhá příprava na zničení Evropy. Vždyť počet obyvatel těch tří zlikvidovaných států nedosahuje ani 60 miliónů, vždyť to je drobnůstka, no ne? (Irák – 32 847 000, Libye- 6 244 174, Sýrie- 22 500 000. Ostatně v počtu skoro dvou miliard muslimů je to naprosto zanedbatelné.)

Zdemokratizování Ukrajiny mělo za cíl vyprovokovat Putina k obsazení Novoruska, což ale nějak nevyšlo. Bohatě mu stačil Krym. Tedy k válečnému střetu nedošlo a US jestřábové jsou hrubě zklamáni, už chtěli uzavírat všelijaké výhodné válečné půjčky zemím EU. Takže trošku pozměnili plány. Oželeli finanční injekce Ukrajině, vždyť ji přece podporovali jenom tak z lidumilství, lásky a pravdy, že? Imigranti z Ukrajiny by stejně nepoložili EU na lopatky, to by Angela lehce zvládla levou zadní, takže z Ukrajiny se stáhli. Ale imigranty z Levanty Angela nezvládne, to je na d slunce jasné, a z EU se stane Ukrajina ve velkém. Ostatně, copak je nějaký rozdíl mezi Junckerem, generálem Pavlem a dalšími rozhodujícími představiteli EU a ukrajinskými politiky? Nemluví stejně, jak mluvil šašek Jaceňuk a podobní kyjevští klauni? Nevidím rozdíl. A to skutečně povede k rozbití EU, a každou chvíli může onen papiňák vybouchnout.

Komu bude vyhovovat zhroucená EU jako Ukrajina? Půl miliardy obyvatel! Kdo se napakuje na obnově zničené EU? Co když to budou Číňané? Co když z toho „poválečného obnovování“ odsunou USA úplně bokem? Nestaneme se tedy kolonií Číny?

***

P.S.: A že by Putin do občanské války v EU nějak zasahoval, tož to ani náhodou, to ani kdyby ho o to požádala samotná Angela. Jemu bude stačit počkat, naftu a plyn bude unie (tedy spíše už pouze jednotlivé bývalé členské státy) i po skončení bouří potřebovat. Proč by se do záležitostí EU pletl, no ne?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
hudryper
hudryper
22. 4. 2016 17:15

Už jsem to tu psal : Goldmann Sachs nejen že položil do základů Eura nálož,kterou po létech odpálil, on se již nemusel zabývat dalšími zjevně destruktivními operacemi proti celé Evropě. S jmenováním svého Draghiho do čela Evropské centrální banky a medicínou ve formě trvalého kvantitativního uvolňování dostal svou hlavní oběť tam,kam potřeboval. Za pozornost stojí,že Německo nepodepsalo legislativu EU, která zajišťuje evropské banky proti bankrotu tzv. kyperským systémem,tedy bankovní krádeží z účtů klientů. Zničení EU bylo zřejmě naplánováno už v době,kdy teprve EHS a poté EU vznikala. A jako výsměch pojmu demokracie předvedli banksteři,co mají v plánu s jejím obyvatelstvem.… Číst vice »

Bety
Bety
22. 4. 2016 18:32

Henry Kissinger : Amerika nemá žádné stálé přátele, jen stálé zájmy.
Řecko musí být zničeno politicky, ekonomicky i kulturně, protože překáží v realizaci našich zájmů okolo Středozemního moře.
Řeknou nám to klidně na plnou hubu a snad právě proto je Evropa přesvědčena, že to přece nemohou myslet vážně . Vždyť tohle je přece EVROPA! To není nějaká Libye, Vietnam, Sýrie…!!!!
A co NWO? Kde je v něm nějaké místo pro evropské státy?
Kdyby veřejně prohlásili že Evropa musí být zničena, tak by to už bylo přece jen příliš. Ale NWO je to samé.

Martin (už bez taky m)
22. 4. 2016 19:10

Nezbývá než věřit těm tisíckráte zklamaným, zrazeným a podvedeným… Je to opět a jen na nich… Alespoň na počátku- tedy bude-li pokračování… A co ti kolem? Budou se dále jen dívat a čekat? Na co ještě vlastně? Souzním jak s autorem tak oběma komentáři. Jen ten výsledek a další co přijde nakonec snad DÍKY LIDEM NEJEN V EVROPĚ bude probíhat jinak, lidštěji a lépe. Ano, stále věřím Lidem. Ano, bude třeba u nelidí tu skutečnou důstojnou budoucnost vybojovat. Není jiné cesty… Těch hajzlů a mrch nelidských zase tolik není. Rozhodne to, kolik bude těch, co se budou chtít „jen dále… Číst vice »

hudryper
hudryper
23. 4. 2016 9:29

V pochmůrné náladě po přečtení a vyslechnutí posledního článku na aeronetu : http://aeronet.cz/news/smrt-prince-purpurovy-dest-obama-v-britanii-netanjahu-v-moskve-revoluce-a-uplnek-22-4-2016/ jsem obdržel tento mail od jednoho skutečného světoběžníka : Zásilka „nábytku“ pro uprchlíky Tahle zásilka „nábytku“ měla být doručena do utečeneckých táborů v Řecku k zlehčení těžkého údělu, který tam mají. 52 tun zbraní a střeliva ve velkých dvojitých 12 m kontejnerů, které byly označeny jako nábytek, určené pro uprchlíky v Evropě objevili řecké pohraniční služby ve 14 kontejnerech. Jestli Tě nic nepřesvědčí, že se jedná o ozbrojenou invazi,  pak Tě zřejmě už nic nepřesvědčí. Ještě se divíš, že se tato mládež ve vojenském věku, bez dětí… Číst vice »

cnemo
23. 4. 2016 12:23

V celku souhlas. Nestačí, aby zodpovědní politická strana měla v programu vystoupení z EU, dnes už je třeba mít v programu likvidaci EU v současné formě. Současná EUelita je mimořádně agresívní směrem dovnitř a je připravena zničit každého malého odpadlíka (ale UK nemá). Hrubě to kontrastuje s její zbabělou a slabošskou zahraniční politikou.

Sio
Sio
23. 4. 2016 13:39

Myslím, že o zničení EU nejde. Snad o přeformátování, které může být i rozbitím a složením na nějakou Evropu 2.0 . Že méně demokratickou, o tom nepochybuji. Cui bono? Superelity (GP) vidí v rozvinuté Evropě plné vzdělaných a tudíž i myslících lidí nebezpečí. Jak to vrátit zpátky? Chaos, válka, diktatura. A přesně k tomu hromadná migrace povede, pokud se to Německu nepodaří „zvládnout“. Superelity pro to dělají vše, co je v jejich silách. I když se to třeba hned nepodaří zvládnout co do počtu, teroristické útoky, které se budou stupnovat, udělají také svou práci. Jako u ušáků. Více kontroly, méně… Číst vice »

Sio
Sio
23. 4. 2016 13:46

Jejich výpočty ale nemusí vyjít. Brání jim v tom existence Ruska a Číny. Porazit je vojensky nemohou, a tak je jasné, že přichází na řadu gorbačovský scénář. V Rusku skrze vlastenčení, o tom není pochyb. Jak to chtějí udělat v Číně, to nevím. Ale pokud se jim podaří porazit zevnitř Rusko, Čína patrně bude dost bezbranná. Pro Čínu je existence silného a nezávislého Ruska kriciální záležitostí. Uvidíme, jak jim majdanizace vyjde. Rusové už mají zkušenost, tak si jen tak nebudou chtít naběhnout na vidle podruhé. A udělat tam bezletovou zónu jako nad Libyí nelze. Ale jak vidno podle posledního excesu… Číst vice »

peter.
23. 4. 2016 13:52

hudryper napsal Jestli Tě nic nepřesvědčí, že se jedná o ozbrojenou invazi, pak Tě zřejmě už nic nepřesvědčí. p.hudryper: Pred pár dňami ste sa ma v reakcii na môj priznávam,dosť pesimisticky ladený príspevok snažil povzbudiť. Ja so vám odpísal a odvolal sa na svoju intuíciu,ktorá mi o blízkej budúcnosti nehovorí nič dobrého. Nuž ak sa ukáže,že s tými zbraňami pre utečencov je to pravda,tak potom nielenže je už všetko posraným navrch,ale rozumní ľudia by mali začať premýšľať o opatreniach zabezpečujúcich prežitie.Svoje aj svojich rodín. fajt sem dal odkaz z ktorého vyplýva,že A.Merkelová si priznala chybu vo veci toho nemeckého satirika.Ona… Číst vice »

peter.
24. 4. 2016 5:55
hudryper
hudryper
24. 4. 2016 6:10

peter. napsal https://www.facebook.com/protiproud.cz/videos/568589983322539/ Čo myslíte,kto má pravdu? Od jednoho ze zdejších dopisovatelů jsem obdržel výzvu k podepsání petice. Dávám ji k dispozici : Jednou z nejvýznamnějších organizací patřících do posledně zmíněné názorové skupiny je mezinárodní organizace Democracy International (DI) s největší členskou základnou v Německu. Jedním z jejích důležitých počinů je trvalá kampaň za svolání Konventu Evropské unie. Institut Konventu je zakotven ve smlouvách o Evropské unii jako vrcholný orgán mající právo navrhovat změny ve smlouvách o Evropské unii, případně projednávat návrhy znění předpokládané ale dosud neexistující Evropské ústavy. V rámci této kampaně se DI obrací na občany všech členských… Číst vice »