V. V. Pjakin: Otázky a odpovědi ze dne 18. 4. 2016

Význam Putinovy Přímé linky * Problém Spojených států je, že pracuje s lidskými zmetky * Šarij odchází z Donbasu * Odstoupení Jaceňuka * Setkání Erdogana s Lukašenkem, Nazarbajevem a Alijevem * Kauza Böhmermann * Marginalizace Erdogana * Úloha osobnosti v dějinách * Reforma RB OSN a BRICS * Impeachment Rousseffové

Překlad a titulky: Irena

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
122 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
tožtak
tožtak
21. 4. 2016 21:34

Cvičení NATO na základně Hohenfels v Německu

Takto shazuje americká armáda Humvee na padácích

173. výsadkářská brigáda USA se považuje za jednu z nejbojeschopnějších amerických vojenských složek v Evropě.
V odkazu je video úspěšného nácviku shozu bojové techniky z letadel na zem. :-)
РИА Новости http://ria.ru/world/20160421/1416355627.html#ixzz46So0uB41

a toto z nich zbylo po dopadu na zem

http://ic.pics.livejournal.com/bmpd/38024980/3039229/3039229_original.png
http://ic.pics.livejournal.com/bmpd/38024980/3039765/3039765_original.jpg

hudryper
hudryper
22. 4. 2016 5:31

Poněkud směšná demonstrace výsadkového vojska us.armády. Konec konců to chrastění zbraněmi
poslední dobou v Evropě musí být Rusům ve skutečnosti k smíchu.Vždyť jde o divadlo na Evropu,
která se ocitla bez armád ,kdy jedinou relevantní vojenskou sílu v NATO představují takové a podobné americké jednotky.

PPK
PPK
22. 4. 2016 6:54

Pjakin se chová vlastenecky, když obhajuje Putinovu snahu o politické obrození státnosti a suverenity Ruska. Činí-li to Pjakin upřímně, to jistě čas ukáže a pokud tomu tak bude, pak to spolu s Putinem i ruský národ v budoucnu ocení. Je nepochybné, že Putin udělal správné a nutné kroky nejen realizací televizní „přímé linky“, ale zejména svým dalším a zatím nezmíněným důležitým opatřením – institucionalizací Národní gardy, kdy chytře využil názvu nové silové složky státu tak, že ji nazval stejně, jako to mají v USA. Oficiálně tudíž kdokoliv na Západě Putinově vnitřní systémové politice nemůže nic vyčítat a jediní, kterým se… Číst vice »

fajt
22. 4. 2016 7:13

tak to je dobrá mlha, v Rusku hrozí permanentní převrat a v podstatě až založení národní gardy zabránilo, aby se nižší vojenský a zpravodajský personál zapojil do carského mocenského boje – někteří na západě musí tvořit masivní exteriéry a interiéry, aby lidem v dechli feudální praktiky mocných za normu a v Rusku na to stačí jeden člověk se svojí internetovou kavárnou, někde promítají Hru o trůny a tady si vystačí s jedním hypnotickým frajerem v obleku. ..)

peter.
22. 4. 2016 7:20

Šarij odchádza z Donbasu. Je to prehra,súdruhovia a vážna.To je záver Pjakinovej odpovede na otázku o Šarijovi.Takže Donbas je a bude ďalej marginalizovaný a spolu s celou Ukrajinou bude pracovať už nie pre USA,ale pre Kyjevskú chuntu a Európu.Teraz by si mal každý kto o to má záujem pripomenúť Pjakinove vyhlásenia na túto tému za povedzme posledný rok.DNR a LNR sa musia inštitucionalizovať a Ukrajina sa potom pripojí k týmto dvom republikám a bude spolupracovať s Ruskom.Takýto znalec KOB a DVTR a takto sa zmýliť? Je to obyčajný propagandista,ktorému najviac zo všetkého vadia „vlastenci a patrioti“ktorí sú vinní už len… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 7:23

PPK, Vážený pane kolego. V souvislosti s vaším příspěvkem o LM bych vnesl do diskuse ještě kupř. téma legitimity ústavního politického nenásilného „nedemokratického“ převratu v únoru 1948 versus neústavního násilného „demokratického“ převratu na UkraDině, anebo téma zákona o zahraničních agentech – „nedemokratické“ Rusko versus „demokratické“ USA, téma vměšování do cizích věcí v jiných státech „nedemokratické“ angažmá Ruska v Sýrii na pozvání legitimní vlády a „demokratické“ angažmá USA bez pozvání legitimní vlády resp. navzdory odporu legitimní vlády, „nedemokratické“ působení Sputniku a proruských organizací v západních zemích a „demokratické“ působení RFE a cizích pátých kolon = politických neZISKOVEK v RF, „nedemokratické“ špiclování… Číst vice »

PPK
PPK
22. 4. 2016 7:25

fajt napsal

tak to je dobrá mlha, v Rusku hrozí permanentní převrat a v podstatě až založení národní gardy zabránilo, aby se nižší vojenský a zpravodajský personál zapojil do carského mocenského boje – někteří na západě musí tvořit masivní exteriéry a interiéry, aby lidem v dechli feudální praktiky mocných za normu a v Rusku na to stačí jeden člověk se svojí internetovou kavárnou, někde promítají Hru o trůny a tady si vystačí s jedním hypnotickým frajerem v obleku. ..)

Inu, tak už to někdy bývá: Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž.
:-)

Martin (už bez taky m)
22. 4. 2016 7:44

Každý národ či skupina obyvatel musí být ochotna a schopna si na svém území udělat a udržovat pořádek. Sám. Žádný Pjakin či Putin to za ně neudělá. A dodávám že ani za nás, ani za další národy Slovanské, Arabské, Africké, Americké… ani za Donbas. Takoví „Vietkongové“ to přece více než jasně dokázali, co je skutečně třeba… Je tedy nutné doufat, že i po klimatických změnách (či právě díky nim) vznikne v Česku i na Slovensku „ta správná buše“, narodí se do ní „ti správní pokračovatelé Vietkongu“ a budou ochotni stejně radostně zapichovat bodáky do prsou imperialistického žoldáka či člena páté… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 7:56

Martin (už bez taky m), otázka viny je velice důležitá. Já jsem kupř. nikdy nehlasoval pro vstup ČR do NATO a nepodporoval jedinou jejich válečnou zločineckou intervenci – naopak jsem je vždycky kritizoval. Stejně ale (tedy podle některých) nesu vinu na zločinech tohoto paktu v cizích zemích a měl bych nést (namísto konkrétních viníků, kteří to podporovali) svůj díl odpovědnosti, která není o nic menší než odpovědnost viníků. Podobné je to pokud jde třeba o církevní restituce. Ve volbách jsem volil komunisty ale podle všeobecně platné logiky jsem spoluodpovědný za církevní restituce (kromě KDU ji snad žádná z politických stran… Číst vice »

PPK
PPK
22. 4. 2016 8:11

Béda napsal Již z tohoto skromného výčtu je patrné jak křehká je hranice mezi demokracií a diktaturou, jak velká jsou podobenství mezi tzv. demokracií a nedemokracií. Záleží vždycky na místě kde pozorovatel stojí a provádí svá pozorování, na nastavené cloně a úhlu pohledu. … ano, též (podle mého názoru) existuje nejen úhel pohledu propagandy, ale i názorový postoj většiny národa. Názor mainstreamu propagandy je totiž elitám něco platný jenom tehdy, pokud tomu národ nejen většinově uvěří, ale – a to zejména – i jeho životní úroveň je s propagandou ve shodě. Pokud ne, pak partajemi placené průzkumy budou vládcům „demokratům“… Číst vice »

fajt
22. 4. 2016 8:24

PPK napsal
Inu, tak už to někdy bývá: Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž.

je hezké, jak uhrančivě vyvolává více otazníků než odpovědi a lidi zatahuje do oblastí a dějů, o kterých před jeho seancí neměli ani šajnu, aby se nakonec těšili na jeho další příběhy za kulisou, tady už ani nejde o realitu, ale o příběhy samé, tedy fantazii samotných posluchačů, kterým Pjakin navozuje počáteční dobrodružnou atmosféru a pocit spiklenců, kteří taky ví co se děje a svět nemine. ..)

Béda
22. 4. 2016 8:25

PPK, „…Názor mainstreamu propagandy je totiž elitám něco platný jenom tehdy, pokud tomu národ nejen většinově uvěří, ale – a to zejména – i jeho životní úroveň je s propagandou ve shodě. Pokud ne, pak partajemi placené průzkumy budou vládcům „demokratům“ k ničemu, ledaže by demokracii nahradili tyranií, kde už nic neznamenají ani „výsledky“ voleb…“ Asi právě proto se nyní všechny tzv. demokratické síly snaží seč mohou sestavovat seznamy názorově „závadných“ webů, které nepapouškují oficiální propagandu a naopak jsou vůči ní kritické až odmítavé. Asi proto se připravují „osvobozující“ zákony, které prakticky ZAKÁŽÍ A KRIMINALIZUJÍ MARXISMUS jako hnutí diskriminující třídu… Číst vice »

PPK
PPK
22. 4. 2016 8:34

fajt napsal je hezké, jak uhrančivě vyvolává více otazníků než odpovědi a lidi zatahuje do oblastí a dějů, o kterých před jeho seancí neměli ani šajnu, aby se nakonec těšili na jeho další příběhy za kulisou, tady už ani nejde o realitu, ale o příběhy samé, tedy fantazii samotných posluchačů, kterým Pjakin navozuje počáteční dobrodružnou atmosféru a pocit spiklenců, kteří taky ví co se děje a svět nemine. ..) no, já Pjakina zase až tak vroucně neprožívám … nu a pokud se nemýlím, tak právě v tomto svém posledním vystoupení už jednoznačně označil za GP samotného pánaboha. Jen se mi… Číst vice »

PPK
PPK
22. 4. 2016 8:39

Béda napsal
Kdoví, kde se ta „buržoasní demokracie“ (řečeno s Marxem) zastaví? Jestlipak bude následovat chilské, španělské, řecké, ukraDinské ….holínky?

Vyloučit to ovšem nelze. Uvidíme, zatím však jim, zdá se, postačuje ekonomická likvidace těch sociálně nejzranitelnějších. Sledujme novotvorbu zákonů, které jsou přichystány v zákulisí parlamentních výborů, bude to ještě zajímavé.

Béda
22. 4. 2016 8:50

http://www.hlavnespravy.sk/dochodkova-kriza-aj-v-nemecku-ocakava-sa-zdvihnutie-dochodkoveho-veku-az-na-70-rokov/771198
(migrace muslimů, jak pravila Mutti Merkel – obohatí a posílí důchodové fondy a muslimové se budou příkladně starat o přestárlé důchodce německých „nevěřících“, kteří vydělávali muslimské komunitě na štědré sociální dávky. )

http://www.hlavnespravy.sk/spojene-staty-su-vo-vaznych-problemoch-penzijne-fondy-musia-skrtat-dochodky-dochodcovia-mozu-zostat-uplne-bez-dochodkov-moze-to-viest-k-socialnym-otrasom/771101

fajt
22. 4. 2016 8:53

PPK napsal no, já Pjakina zase až tak vroucně neprožívám … nu a pokud se nemýlím, tak právě v tomto svém posledním vystoupení už jednoznačně označil za GP samotného pánaboha. Jen se mi zdá, že zatím nesdělil, jak s Ním on a ti jeho kolegové KOBáci komunikují. To by mne fakt zajímalo. :-) tak to jsem nechtěl ani komentovat ( z mé strany by to bylo asi bráno jako hodně nepřejícný postřeh ), můžeme hádat, ale zbožšťování centrální figury už u něj taky probíhá – ale oproti americkým kolegům z podobných agentur je přeci jenom Pjakin velmi kvalitní ekvilibrista, který… Číst vice »

lomikel
lomikel
22. 4. 2016 8:57

DVTR
http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/
se samoiniciacni nabozensky/ci spiritualni text, jak uz jsem tu psal, slouzici k navozeni inspirovaneho stavu. Kiberneticko-sociologicka omacka ( a ruzne neologismy, ci slova s pozmenenym viznamem) ma jen fci settingu orinetovaneho na propojeni vedy a nabozenstvi, coz muze usnadnit aplikaci v praxi. Coz samo o sobe neni nic proti nicemu, pouziva se to bezne v ramci ruznych spiritualnich smeru,jen je udivujici ze KOBAci se diskusi o tomto brani jak cert krizi.

Tazke, komunikuji nejpise tak jak je v dokumentu popsanu :)

Gatta
Gatta
22. 4. 2016 9:16

PPK napsal no, já Pjakina zase až tak vroucně neprožívám … nu a pokud se nemýlím, tak právě v tomto svém posledním vystoupení už jednoznačně označil za GP samotného pánaboha. Jen se mi zdá, že zatím nesdělil, jak s Ním on a ti jeho kolegové KOBáci komunikují. To by mne fakt zajímalo. Ve Starém Zákoně se píše o tom jak Jahve přímo promlouval s Mojžíšem, něco jako na odpolední besedě … no, byl u toho ale vžda jen on sám. A pak se tam ale také píše, že později, když kněží „promlouvali“ s Jahve, tak házeli posvátné kamínky a z… Číst vice »

Irena
22. 4. 2016 10:02

peter. napsal
Je to prehra,súdruhovia a vážna.To je záver Pjakinovej odpovede na otázku o Šarijovi

Neházejte flintu do žita po jedné bitvě. Na všechno lze svým způsobem nalézt odpověď. V informační válce si myslím, že právě tahle není nejhorší:
http://politikus.ru/events/74683-pryamaya-liniya-glavy-dnr-aleksandra-zaharchenko-s-zhitelyami-harkovskoy-oblasti.html

peter.
22. 4. 2016 10:13

Béda napsal ZAKÁŽÍ A KRIMINALIZUJÍ MARXISMUS jako hnutí diskriminující třídu … Protož Béda: Zákaz sa týka predovšetkým webov,ktoré sú proruské,v rámci boja proti „ruskej propagande“.Nikde som sa nedočítal,že by sa mal zakázať nejaký web kvôli propagácii Marxa a marxizmu. S tým marxizmom je to ako so solením.Keď solíte priveľa,presolíte polievku,tá sa potom nedá jesť a treba ju vyliať do hajzľa.Ak sa pričasto a mnohokrát nevhodne tento pojem používa,devalvuje sa jeho hodnota a upadá jeho význam.K.Marx bol nepochybne významnou osobnosťou svetovej filozofie a do dnes sa vyučuje na univerzitách v celom svete.Dnes už sa jeho učenie častejšie zneužíva ako používa.Zneužitím pojmu… Číst vice »

hudryper
hudryper
22. 4. 2016 10:23

lomikel napsal
Kiberneticko-sociologicka omacka ( a ruzne neologismy, ci slova s pozmenenym viznamem)

Takhle mordujete češtinu schválně ,Lomikeli ? Nebo Vám snad chybí tlačítko s tvrdým i ?

Sio
Sio
22. 4. 2016 10:23

peter. napsal Šarij odchádza z Donbasu. Je to prehra,súdruhovia a vážna.To je záver Pjakinovej odpovede na otázku o Šarijovi.Takže Donbas je a bude ďalej marginalizovaný a spolu s celou Ukrajinou bude pracovať už nie pre USA,ale pre Kyjevskú chuntu a Európu.Teraz by si mal každý kto o to má záujem pripomenúť Pjakinove vyhlásenia na túto tému za povedzme posledný rok.DNR a LNR sa musia inštitucionalizovať a Ukrajina sa potom pripojí k týmto dvom republikám a bude spolupracovať s Ruskom.Takýto znalec KOB a DVTR a takto sa zmýliť? Je to obyčajný propagandista,ktorému najviac zo všetkého vadia „vlastenci a patrioti“ktorí sú vinní… Číst vice »

asym
asym
22. 4. 2016 10:23

Já toho pána pomaloučku přestávám mít rád. Již poněkolikáté mi zkazil čísla do sportky a stále tvrdí, že tentokrát je to tutovka.

Sio
Sio
22. 4. 2016 10:29

PPK napsal Inu, tak už to někdy bývá: Když dva dělají totéž, není to vždycky totéž. Co já o tom vím, tak Národní Garda není nějakým sborem dobrovolníků, jako byly LM nebo jako to asi je v USA. V Rusku se jedná o profesionální bezpečnostní složky, dříve (a oficiálně možná stále) pod ministerstvem vnitra a tudíž pod kontrolou místních oligarchů. Putin udělal jen to, že je všechny sjednotil a podřídil přímo centru, čímž vzal oligarchům na místní úrovni možnost, aby je zneužili proti němu. Kromě toho předpokládám, že tam potichu provede čistku ve velitelských kádrech, protože tam nepotřebuje mít lidi,… Číst vice »

Sio
Sio
22. 4. 2016 10:36

Béda napsal PPK, „…Názor mainstreamu propagandy je totiž elitám něco platný jenom tehdy, pokud tomu národ nejen většinově uvěří, ale – a to zejména – i jeho životní úroveň je s propagandou ve shodě. Pokud ne, pak partajemi placené průzkumy budou vládcům „demokratům“ k ničemu, ledaže by demokracii nahradili tyranií, kde už nic neznamenají ani „výsledky“ voleb…“ Asi právě proto se nyní všechny tzv. demokratické síly snaží seč mohou sestavovat seznamy názorově „závadných“ webů, které nepapouškují oficiální propagandu a naopak jsou vůči ní kritické až odmítavé. Asi proto se připravují „osvobozující“ zákony, které prakticky ZAKÁŽÍ A KRIMINALIZUJÍ MARXISMUS jako hnutí… Číst vice »

peter.
22. 4. 2016 10:41

Sio napsal Myslíš, že Pjakin má s Putinem přímé spojení, To si nemyslím.Je pre neho bezvýznamný.Ale to čo si myslím je,že svojou propagandou slúži ľuďom ako je Čubajs a spol.Tlmí v národe chuť vystúpiť otvorenejšie proti oligarchátu.Minimálne sa snaží(a zdá s,že úspešne)udržiavať akýsi status quo do vtedy, kým Donbas znovu neovládne Achmedko a spol.Akú úlohu v to zohráva Putin,neviem.No pochybujem,že by nevedel o vraždách poľných veliteľov,o ktorých sa Pjakin vyjadril podľa mňa dosť cynicky,že zomreli preto,že neovládali KOB a DVTR.Keby to ovládali,tak by si uvedomili vplyv oligarchov na Donbas a mohli žiť.Pjakinova popularita a vystupovanie na verejnosti začali súčasne s… Číst vice »

Sio
Sio
22. 4. 2016 10:41

lomikel napsal DVTR http://leva-net.webnode.cz/koncepce-socialni-bezpecnosti/ se samoiniciacni nabozensky/ci spiritualni text, jak uz jsem tu psal, slouzici k navozeni inspirovaneho stavu. Kiberneticko-sociologicka omacka ( a ruzne neologismy, ci slova s pozmenenym viznamem) ma jen fci settingu orinetovaneho na propojeni vedy a nabozenstvi, coz muze usnadnit aplikaci v praxi.Coz samo o sobe neni nic proti nicemu, pouziva se to bezne v ramci ruznych spiritualnich smeru,jen je udivujici ze KOBAci se diskusi o tomto brani jak cert krizi. Tazke, komunikuji nejpise tak jak je v dokumentu popsanu No, já bych dost ostře oddělil KSB (to je to, o čem píšete) a nástroj, jakým je… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 10:56

peter. napsal Béda: Zákaz sa týka predovšetkým webov,ktoré sú proruské,v rámci boja proti „ruskej propagande“.Nikde som sa nedočítal,že by sa mal zakázať nejaký web kvôli propagácii Marxa a marxizmu. S tým marxizmom je to ako so solením.Keď solíte priveľa,presolíte polievku,tá sa potom nedá jesť a treba ju vyliať do hajzľa.Ak sa pričasto a mnohokrát nevhodne tento pojem používa,devalvuje sa jeho hodnota a upadá jeho význam.K.Marx bol nepochybne významnou osobnosťou svetovej filozofie a do dnes sa vyučuje na univerzitách v celom svete.Dnes už sa jeho učenie častejšie zneužíva ako používa.Zneužitím pojmu „marxizmus“ je aj jeho neúmerne časté používanie. Ja vám nechcem… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 11:31

Peter,
ještě jedna věc z toho návrhu zákona čouhá. Jako trestná bude moct být označena kritika jakékoli skupiny osob – třeba kritika islamizace Evropy a pod.. Návrh tohoto zákona diktovaného EU hraje do rukou neZISKOVKAŘŮM a jejich neZIŠTNÝM sponzorům, organizátorům multikulturalizace a mezinárodní oligarchii. Stanou se prakticky nekritizovatelnými a jejich kritici mohou být kriminalizováni a skandalizováni.

PPK
PPK
22. 4. 2016 11:32

Sio napsal
Ale třeba se mýlím, pokud o tom

Domnívám se, že se vůbec nemýlíte.

peter.
22. 4. 2016 11:33

Béda napsal Vaše invektivy a „hajzle“ nechám bez reakce. Toto si laskavě praktikujte v jiných diskusích s jinými lidmi. Vy ste jasnovidec,ak v mojom príspevku vidíte „invektívy“.Slovo „hajzel“znamená WC,záchod alebo latrínu.Používa sa v spojení s niečim hnusným.A podľa mňa,presolená polievka hnusná je. Nepochybujem,že výsledky svojho celoživotného štúdia marxizmu,máte snahu aj nejakým spôsobom prezentovať.Len som vás veľmi zdvorilo oboznámil s tým,že čoho je veľa,môže škodiť.Je mi ľúto,ak to beriete ako útok na svoju osobu.Lebo potom sa s tým nedá robiť nič,len vám popriať pevné zdravie a zadok pri ďalšom štúdiu diela K.Marxa. Som si istý,že keby sme tu diskutovali na tému… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 11:34

Na druhou stranu by mě zajímalo, jak bude podle nového zákona klasifikována rusofobie a sinofobie.

Béda
22. 4. 2016 11:37

peter. napsal Vy ste jasnovidec,ak v mojom príspevku vidíte „invektívy“.Slovo „hajzel“znamená WC,záchod alebo latrínu.Používa sa v spojení s niečim hnusným.A podľa mňa,presolená polievka hnusná je. Nepochybujem,že výsledky svojho celoživotného štúdia marxizmu,máte snahu aj nejakým spôsobom prezentovať.Len som vás veľmi zdvorilo oboznámil s tým,že čoho je veľa,môže škodiť.Je mi ľúto,ak to beriete ako útok na svoju osobu.Lebo potom sa s tým nedá robiť nič,len vám popriať pevné zdravie a zadok pri ďalšom štúdiu diela K.Marxa. Som si istý,že keby sme tu diskutovali na tému povedzme „vplyv topenia sa ľadovcov v Arktíde na život ľadových medveďov“,tak vy by ste si určite našli… Číst vice »

Béda
22. 4. 2016 11:48

Peter, „Čo sa vášho odkazu týka,ta v ňom niet ničoho,čo by nasvedčovalo tomu,že má byť zakázaný marxizmus.Je v ňom naopak zdôraznené,že slovo trieda nie je v navrhovanom zákaze totožná s triedou ako ju chápe komunizmus resp.K.Marx…“ Ano to je naprostá pravda. Oni totiž to chápání takto nezužují. Oni tu třídu ještě rozšiřují. Takže když po vstoupení zákona v platnost budete chtít kritizovat pomyslné 1% nejbohatších, kteří ve skutečnosti vládnou celému světu a diktují mu svou vůli – za zavádění totality (proč byste přitom kritizoval drobné živnostníky, kteří jsou v podstatě v podobné pozici jako zaměstnanci? Závislí, zranitelní, určení k zadlužení,… Číst vice »

peter.
22. 4. 2016 11:52

Použitie slova hajzel som vám už vysvetlil No a „Idiot“,je názov svetoznámeho románu Fjodora Michajloviča Dostojevského,ktorý bol preložený do všetkých svetových jazykov.
Moja snaha objasniť vám pojem „neomarxizmus“bola síce niekoľkokrát opakovaná,no priznávam,že neúspešne lebo konkrétne vy nie ste schopný doteraz nielenže pochopiť jeho podstatu,ale nie ste ochotný ani priznať,že niečo také existuje.Ale ja som ochotný dohodnúť sa s vami na tom,že sa obmedzím v používaní tohoto výrazu,ak sa vy obmedzíte v používane pojmu „marxizmus“v nepatričnom kontexte a miere.
A končím s diskusiou na tému „Béda a marxizmus“.

Béda
22. 4. 2016 11:57

Ještě drobnost. Na základě takto široce formulované „třídy“ vás budou moct kriminalizovat také za veřejnou kritiku politické „třídy“.

peter.
22. 4. 2016 12:02

Béda napsal

Ještě drobnost. Na základě takto široce formulované „třídy“ vás budou moct kriminalizovat také za veřejnoukritiku politické „třídy“.

Áno? No to je ale svinstvo !

Sio
Sio
22. 4. 2016 12:07

Jak blízko má KOB k islámu?
http://leva-net.webnode.cz/products/o-com-mlci-historicky-mytus-3/
když si k tomu přidám tezi, že nic není náhoda, vše je řízeno, ta otázka se přímo nabízí.

Béda
22. 4. 2016 12:09

peter. napsal
Áno? No to je ale svinstvo !

Peter,

já vás rád čtu a většinou s vámi souhlasím. V některých věcech ovšem ne. Podle mého názoru naše předešlé neshody v jiných věcech vám zastírají mysl negativními emocemi. Zde jsem se pokusil nastínit (a Marxismus byl pouze dílčí střípek do složitější mozaiky) konkrétní formu přicházející totality, která má mnoho podob.

lomikel
lomikel
22. 4. 2016 12:20

Sio napsal

Jak blízko má KOB k islámu?
http://leva-net.webnode.cz/products/o-com-mlci-historicky-mytus-3/
když si k tomu přidám tezi, že nic není náhoda, vše je řízeno, ta otázka se přímo nabízí.

uz jsme cet na leva net clanek ze Stalin byl tajny iman :).takovy sranda web.

lomikel
lomikel
22. 4. 2016 12:23

jo HOaX propaguje islam stale vice v diskusich, idea je vystrnadit skrze nej bibli.
Komu to prospiva, cemu tim slouzi, derou se mi na rty otazky…

Irena
22. 4. 2016 13:39

No Sio, pokud vám přizvukuje lomikel, tak to abyste se nad svými předpoklady silně zamyslel. Dobrý lakmusový papírek.

lomikel
lomikel
22. 4. 2016 13:56

irena – vy me bavite :), ale chapu ze je to standard na leva.net, a rekl bych ze se moc nepletu ze tu bude standard pro cele vichodni scientisticke hnuti.

Mate to Sio zapotrebi, co by tak s nimi provedl Stalin .. ,kam se podel kriticky marxista ? ;)

peter.
22. 4. 2016 13:57

p.Irena: A veď ja flintu do žita nehádžem.Priamu linku so Zacharčenkom som sledoval ešte včera na Rusvesne a jeho odpovede boli v pohode.Vždy som mal tohoto človeka rád a radím ho k starej (už vyhubenej) garde bojovníkov o Donbas.Na rozdiel od Plotnického.Problém vidím v tom,že ten chlap je strašne zraniteľný a keď sa neohne,tak ho zlomia.Tam na Donbase vyliezajú teraz na svetlo potkany ako Pušilin,Dejnego,a podobní sluhovia Achmetova a Janukoviča,ktorí pomaly,plazivo preberajú moc na seba.Ešte nedávno boli ľudia zmýšľajúci ako Zacharčenko na Donbase v prevahe.Dnes už ani neviem kto je kto na tom Donbase a myslím,že tam akurát prebieha preberanie… Číst vice »

Sio
Sio
22. 4. 2016 15:36

Irena napsal

No Sio, pokud vám přizvukuje lomikel, tak to abyste se nad svými předpoklady silně zamyslel. Dobrý lakmusový papírek.

Četla jste ten odkaz, co jsem tam dal? Nic netvrdím, jen mě to napadlo a také jsem jim to do diskuse napsal.

Sio
Sio
22. 4. 2016 15:42

peter. napsal p.Irena: A veď ja flintu do žita nehádžem.Priamu linku so Zacharčenkom som sledoval ešte včera na Rusvesne a jeho odpovede boli v pohode.Vždy som mal tohoto človeka rád a radím ho k starej (už vyhubenej) garde bojovníkov o Donbas.Na rozdiel od Plotnického.Problém vidím v tom,že ten chlap je strašne zraniteľný a keď sa neohne,tak ho zlomia.Tam na Donbase vyliezajú teraz na svetlo potkany ako Pušilin,Dejnego,a podobní sluhovia Achmetova a Janukoviča,ktorí pomaly,plazivo preberajú moc na seba.Ešte nedávno boli ľudia zmýšľajúci ako Zacharčenko na Donbase v prevahe.Dnes už ani neviem kto je kto na tom Donbase a myslím,že tam akurát… Číst vice »

hudryper
hudryper
22. 4. 2016 15:47

Jak tak koukám na diskusi,Pjakinovi a jeho pořadu se tady skoro nikdo nevěnoval. Ono pravda,ani tentokrát nebyly jeho odpovědi na otázky od posluchačů příliš překvapivé. Erdogan je vyřízený –
to je samozřejmá pravda,kterou „státník“ Lukašenko nebyl schopen rozpoznat,a tak se shodil. A
že Putinovi jde o pokračování podpory v dosavadním měřítku asi také nikoho nepřekvapí. Spíše
mě překvapilo,o jak obrovské 5.koloně Pjakin hovoří,když do ní zahrnul v š e c h n y činovníky !
A ještě drobnost k Erdoganovi,která dokumentuje tvrzení,že je s ním prakticky konec :

http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/chcete-vyhrat-tisic-liber-slozte-oplzlou-basen-o-erdoganovi-/