Proč nám vládnou debilové?

Jsem nehorázně rozčilen těmi všemi poměry v našem státu i ve světě. A hlavně těmi mezilidskými vztahy! Co je to za svobodu a demokracii? Jak se to o nás občany ti politikové, ekonomové, psychologové a sexuologové starají, že jsem dosud chudý a nešťastný? Co je to za pitomce? Jak to, že zastávají takové posty a povolání? Za všechno může Putin, Rusové, teroristi a komunisti. Už jsme se dávno mohli mít jako v ráji.

Co je to u nás za mizerný blahobyt? Já bych to všechno dělal jinak, ale bohužel se v sexuologii, psychologii, ekonomii, politice a vůbec ničem nijak nevyznám. A navíc, politika je svinstvo. Proto na ní kašlu. Do žádné strany bych se nikdy nedal a volit nechodím. Na všechny kašlu, ne-li něco horšího.

Je nás takových mnoho, to byste se divili! A vládnou nám debilové, kteří tomu nerozumí. Nevědí, jak to udělat, abychom byli všichni bohatí a šťastní. Ve správné ekonomice je tolik peněz, že s nimi lze topit v kamnech a každý si dopřává, co mu hrdlo ráčí. Co je to za hlupáky, když to neumí zaonačit, abychom se měli všichni dobře, nebo alespoň já sám?

Je mi 38 let. Jsem v invalidním důchodu. Nikdy jsem pořádně nepracoval, neboť práce ve mně vždy vzbuzovala negativní pocity. Podle zákoníku práce se má zaměstnavatel starat o příjemné pracovní prostředí, dobré sociální vztahy a duševní i tělesnou pohodu zaměstnance. Nikde jsem takového nenašel. Jsou to vykořisťovatelé.

Nesnáším komunisty. Ti za to mohou, že nás 40 let dusili. Sice jsem to pořádně nezažil, ale měli prázdné regály a plesnivé pomeranče, nesmělo se cestovat a muselo se pracovat. Potlačovali lidská práva a svobody. Kvůli nim se budeme mít špatně dalších 200 nebo 300 let. Možná i déle.

Tak dlouho jsem se chodil s těmi negativními pocity léčit na psychiatrii, až mne poslali do invalidního důchodu. Rád dám nějaký Perník, Tramal, Vendol nebo jiné léky tišící bolest umírajících pacientů. Do žíly je to nejlepší. Kdybych nepil alkohol, nebral prášky, nehulil trávu a nekouřil tabák, tak bolestí v bdělém stavu nevydržím.

Neměl jsem štěstí na rodiče. V dětství mne sice nijak nebili a marně mne nutili do vzdělání, ale nechtějí za mne platit dluhy, penále a exekuce a nechtějí mi dávat měsíční apanáž větší než deset tisíc měsíčně. Platí mi zdravotní a sociální pojištění. Dávají mi jídlo a perou mi značkové hadry. Proč si mimo HPP nenajdou ještě nějaký VPP? Nejlépe dva. Když jsem střízlivý, tak je mi velice špatně… z lidí.

Když se mi uleví, tak navštěvuji rodiče. Jsou to pěkní hajzlové. Když mi nechtějí dát víc peněz, tak na mne volají policii. Co komu vadí, že se obnažuji před jejich domem do naha a řvu na ně do oken, že jsou svině. Ještě, že mi policie pomáhá a že mne chrání. Snadno se s ní vždy domluvím. Když mne policajti odvezou, hned mne zase pustí, aby neomezovali moji osobní svobodu a občanská práva. Případnou záchytku zaplatí rodiče. Mají z ostudy kabát.

Rodiče pak předvolají na policii k výslechu a pokoušejí se jim dát na krk domácí násilí a ublížení na těle a psychické újmy, které mi nezpůsobili. To, aby si příště rozmysleli volat policii. Ta má jinou práci a stát to stojí pěkné peníze! A stát, to jsme přece my!

Nejvíce mne štve, že mi rodiče nekoupili byt, který bych prochlastal. Čekám, až chcípnou. Pak prodám jejich byt. Mezi tím splatí hypotéku.

Jak jsem již řekl, rodiče jsou pěkní hajzlové. Je jim již něco přes 60 let a nechtějí mi dát klíče od svého bytu, ačkoliv mám trvalý pobyt na magistrátě. Na tom všem vidíte, jaký mají špatný poměr ke svým dětem. To jsou dnes hrozné mezilidské vztahy. Navíc mne vždy obviňují, že odnáším jejich věci do zastavárny. Vždyť je to trestné! Náš právní řád je přece postaven na presumpci neviny!

Občas dělám, že dělám na černo, a to nejlépe v zahraničí. Mám tam vždy plat nejméně 50 tisíc. Pak si rozšafně všude možně půjčuji. Uráží mne, že mi rodiče nevěří, že pracuji, a nechtějí mi na to konto dát nevratné půjčky. Nevím, čím to je, ale vždycky z té práce v zahraničí nějak sejde a nikdy nikam pracovat nejedu. Je to tím, že mi rodiče nevěří. Tím podrývají moji sebedůvěru a osobnost. Kazí moji budoucnost. Vždy nějak uhranou mého příštího zaměstnavatele. Měli by je za to čarování upálit.

Abych v té bídě vyšel, beru si rychlé půjčky, které nesplácím. Mám na krku exekuce. Exekutory posílám k rodičům. Ti jsou pravými viníky, že mne přivedli na svět a špatně vychovali. Říká to v televizi každý psycholog a pedagog. A ti tomu přece rozumí nejlépe. Mají na to školy. Nejlepší jsou ti mladší, kteří dosud nevychovali žádné děti. Ti mají nejlepší odborný a nezaujatý úsudek.

Vlastně nevím, co jsem vám chtěl říci? Jo, hlavně asi to, že rodiče jsou svině a fašisti, že komunisti jsou svině a že nám vládnou debilové.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
QQ
QQ
7. 4. 2016 10:07

Hustý, ale dobrý! I přes trystnost skutečnosti mě článek vým způsobem pobavil.

M.C.
7. 4. 2016 11:03

Nejhorší na tom je, že ačkoliv jsem jenom o málo starší, trvale pracující, mám rodinu, nefetuju, piju přiměřeně, nemám dluhy a svých rodičů si vážím, většinu toho co je v článku bych podepsal, ba napsal bych toho ještě více, kdybych se v pracovní době nemusel zabývat prací a doma rodinou, tudíž na psaní takovýchto výlevů nemám čas. Nejvýše se zmůžu na komentáře toho, co napsali jiní.

hudryper
hudryper
7. 4. 2016 11:23

Z tohoto článku „dýchá“ zkušenost, nejspíš vlastní,nebo někoho blízkého. A zároveň beznaděj,že
by se mohlo něco zlepšit,že by ten tlak na rodiče pominul jinak,než jen v případě,že umřou. Jde o
efekty,které byly předem známy autorům naší poplyšové svobody. Pamatuju si na desítky smažek
postávajících na Václaváku a nabízejících okolojdoucím mlaďochům drogy zdarma. Za asistence
policajtů,pomáhajících a chránících lidská práva,totiž těch dealerů. „Peníze až na prvním místě“ znělo tenkrát z úst velikána Klause. Našel přitom opravdu mnoho zainteresovaných posluchačů…..

J. W.
J. W.
7. 4. 2016 12:06

SSSR, KSSS, ČSSR, KSČ, STB a v jiných ohradách slezlí „komunisti“ nás pěkně zradili. Slibovali jsme jim lásku, věrnost, a že položíme život za jejich socializmus. A oni se srdnatě, s tlustými pupky, jak nynější klér, natřásali až do poslední chvíle, že nás budou bránit proti kapitalistům, imperialistům a blahobytu. A všude se halasně vyřvávalo, psalo a vytrubovalo: „Se SSSR na věčné časy!“ Jenom našinci tušili, když „věčné časy“ jsou oním světem, a že straničtí a vládní představitelé, agitátoři, propagandisté a prognostici vlastně volali: „Se SSSR do hrobu!“ A ono to tak dopadlo…..To to dopadlo! Ještě že bojujeme za válku… Číst vice »

Gatta
Gatta
7. 4. 2016 12:33

Re J.W. – článek dobrý.

Bohatí a mocní vždy zradí – bohatí a mocní jsou věrní jen svým penězům a své moci.

Lena
Lena
7. 4. 2016 13:47

V televizi ti psychologové s erekcí pořád říkají, že za to mohou rodiče a nikoliv média, škola a ulice. Chce to prý děti zavčasu správně poučit, ale tělesně zásadně nijak netrestat. Například jim strhnout z kapesného 2000 Kč, aby se naučili vyjít i s tím málem, co jim zbyde, s těmi zbylými 8000 Kč. Opírání peněz dětem je však na hraně zákona, neboť je to psychické týrání, domácí násilí a možná i fašismus.

Janus1
Janus1
7. 4. 2016 16:37

Vážený pane.
Pokiaľ ste nezažili éru komunistov, nevyjadrujte sa k nej. Neviete o nej nič alebo to, čo počúvate sú bláboly. Za komunistov bolo veľa zlého, no v zlodejstve boli oproti Vašim a aj našim súčasným zlodejom iba učňami. Horšia bola a to doslova – permanentná diktatúra proletariátu. Dnes sa to volá mutikulti. To, že boli zavreté hranice sa dnes ukazuje ako dobré opatrenie. Ozaj a tie regály prázdne neboli a pomaranče som kupoval zdravé.

Kropac
Kropac
7. 4. 2016 17:43

Aj, aj, bloudíte synku. Zřejmě nevíte, že vaše já je nereálné, reálné já jste měl jako dítě. Narodil jste se s ním, ale nebylo přijatelné pro vaše rodiče. Měl jste zcela reálná přání, nechtěl jste mluvit, chtěl jste (a zpravidla ještě chcete) ležet a nechodit příliš brzo a často. Hryzat matčin prs, počůrávat se. A v tom všem vám rodiče bránili. Prožil jste strašnou bolest, že jim nejste milý takový, jaký jste, a seznal jste, že ani nemáte naději jim milý být, dokud jste, jaký jste. I začal jste se měnit, přizpůsobovat. Začal jste bojovat se svými reálnými touhami, potlačoval… Číst vice »

Bety
Bety
7. 4. 2016 17:59

Vaši rodiče jsou opravdu neschopní. Měli s vámi odletět do Norska, pobýt tam tři měsíce a měli by pokoj oni od vás a vy od nich.
Nakolik byste byl spokojený a jestli byste vylepšil, nebo zhoršil jejich genofond, to už je jiná věc.

J. W.
J. W.
7. 4. 2016 18:43

Lena napsal V televizi ti psychologové s erekcí pořád říkají, že za to mohou rodiče a nikoliv média, škola a ulice. Chce to prý děti zavčasu správně poučit, ale tělesně zásadně nijak netrestat. Například jim strhnout z kapesného 2000 Kč, aby se naučili vyjít i s tím málem, co jim zbyde, s těmi zbylými 8000 Kč. Opírání peněz dětem je však na hranězákona, neboť je to psychické týrání, domácí násilí a možná i fašismus. Ano, mohu za to rodiče. Děti vznikají jako genetický odpad biologicky nekompatibilních rodičů. Pokud by se k sobě hodili, jejich páření by anihilovalo hmotu a nikoliv… Číst vice »

karpi
karpi
7. 4. 2016 20:18

Dosud jsem měl Vaše články rád, byly drsné ale mířily na komoru.
Jenom dneska jsem to dal jenom k „čekám až chcípnou“… a dál to nejde.
Třeba nemám jenom den a do příště mě to přejde…

Aleš
Aleš
8. 4. 2016 9:02

http://www.novinky.cz/komentare/399800-ocima-sasi-mitrofanova-jako-nahy-blb-v-trni.html
Šel jsem sypat slonům zrní
a on tam stál nahý v trní,
sloni se ho ulekli,
usekli mu kulekly.
Nevím, co jsou to ty kulekly, ale asi se zeptáme Sašu, ten zase jede. A jak mu to v tom trní sluší.

J. W.
J. W.
8. 4. 2016 9:18

Omlouvám se čtenářům, že výpověď není autenticky reprodukovaná, takže jsem nepoužil originální výrazy, které dnes používají i jejich nezletilé ratolesti, když je rodičovské ucho neslyší. Musí si v tom případě ještě chvíli počkat, než se ta dítka pomocí svobody, demokracie a „léků“ cele otevřou a vyjeví jim od srdce, co si o nich myslí a za co je mají. Přeji jim k tomu pevné nervy…

aram
aram
8. 4. 2016 9:27

Aleš napsal
Nevím, co jsou to ty kulekly, ale asi se zeptáme Sašu, ten zase jede. A jak mu to v tom trní sluší.

:-) :-)
Já myslím, že mu usekli kule (kým čím) kly.

Dolmen
Dolmen
8. 4. 2016 9:49

karpi napsal
Dosud jsem měl Vaše články rád, byly drsné ale mířily na komoru.
Jenom dneska jsem to dal jenom k „čekám až chcípnou“… a dál to nejde.

J.W. se jen vcítil do myšlení standardního českého „demokrata“ a řekl bych, že se mu to podařilo velmi. Sám jsem se s několika z nich setkal a musím říct, že jejich výroky znějící z otvorů umístěných tam, kde charakterní lidé mají obvykle ústa, o očekávaném brzkém chcípnutí lidí, kterých si osobně velmi vážím, patřily k těm nejmírnějším.

hudryper
hudryper
8. 4. 2016 9:58

Jenže na tyto všeliké ptáčky máme už ve funkci účinné háčky.Není to scj-fi o evropské budoucnosti,
je to zpráva ryze dnešní,z Berlína :
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7764-nemecka-policie-dela-razie-v-domovech-vystavovatelu-protiuprchlickych-internetovych-prispevku

Aleš
Aleš
8. 4. 2016 12:36

J. W. a hudrypere: Se Spojenými státy na věčné časy a nikdy jinak. Vyznavači západních hodnot se inspirovali. K budování reálného idiotismu vždy připraven! Zajistíme tím konečné vítězství formy nad obsahem, alias pravdy a lásky nad lží a nenávistí. Dle rozhovoru pana Matěje Stropnického a Stana usuzuji, že německá policie dělá bouři ve sklenici vody, místo aby rozkryla síť dealerů drog, kterou tolerují jejich kolegové, a stejně tak tolerují převaděče mezi Německem a Tureckem a Německem a Kosovem. A skutečné nebezpečí pro demokracii raziemi proti nepohodlným samozřejmě Matěj Stropnický neuvidí, dokud se sám nestane obětí. Jako syn ministra obrany však… Číst vice »

zart
zart
8. 4. 2016 14:23

Za komančů jsem chvíli seděl za politiku. Můžete si být jisti, že jsem jim nemohl přijít na jméno. Nebudete věřit, kolik jsem měl před L.P. 1989 dobrých přátel, a jaké se z nich po L.P. 1989 staly sv.ně. Není divné, že „nikomu“ po L.P. 1989 nebylo divné, že nikdo nešel po L.P. 1989 z bývalých promenentů ani na chvilku sedět? Když dnes pořád slyšíme, jaké to byli komunisté nehorázné sv.ně, tak proč žádnou z nich ani na chvíli neposadili do Krymu? (Hahahah…..) Všem upřímným komunistům se tímto omlouvám, že jsem je nenáviděl, a děkuji jim, že mne šikanovali, zavřeli a… Číst vice »

J. W.
J. W.
8. 4. 2016 14:32

Dolmen napsal
J.W. se jen vcítil do myšlení standardního českého „demokrata“ a řekl bych, že se mu to podařilo velmi. Sám jsem se s několika z nich setkal a musím říct, že jejich výroky znějící z otvorů umístěných tam, kde charakterní lidé mají obvykle ústa, o očekávaném brzkém chcípnutí lidí, kterých si osobně velmi vážím, patřily k těm nejmírnějším.

Díky za podporu. Nepochopil jsem, jak to ten kapr myslí, a nechtěl jsem jej urážet. Usuzoval jsem, že neví na jaké zoufalé lidské bídě je to mrchožravé a oplzlé monstrum demokracie a maloměšťáctví založeno.

Sio
Sio
8. 4. 2016 14:43

zart napsal Za komančů jsem chvíli seděl za politiku. Můžete si být jisti, že jsem jim nemohl přijít na jméno. Nebudete věřit, kolik jsem měl před L.P. 1989 dobrých přátel, a jaké se z nich po L.P. 1989 staly sv.ně.Není divné, že „nikomu“ po L.P. 1989 nebylo divné, že nikdo nešel po L.P. 1989 z bývalých promenentů ani na chvilku sedět? Když dnes pořád slyšíme, jaké to byli komunisté nehorázné sv.ně, tak proč žádnou z nich ani na chvíli neposadili do Krymu? (Hahahah…..) Všem upřímným komunistům se tímto omlouvám, že jsem je nenáviděl, a děkuji jim, že mne šikanovali, zavřeli… Číst vice »

zart
zart
8. 4. 2016 16:00

Siovi: Kloním se k Vašemu názoru. Studuji totiž spisy J.V.S., z části také proto, že nechal povraždit téfměř všechny moje praprarodiče. Poznaje sebe, již mu to nevyčítám. Rozhodně se nemám(e) konzumně špatně (stačí mi 1x denně se najíst, trochu napít vody a čaje, vyspat; nekouřím, nepiji alkohol, nevlastním auto, na dovolené nejezdím, pracuji na HPP a VPP, rozdávám peníze atd.). Podle toho neposuzujeme stav společnosti, ale podle stavu její degenerace (mravní, sociální, tělesné a duševní aj.). A ta je strašná, což člověk postižený touto genocidou není schopen ji na sobě zjistit, neboť je s ní podprahově ztotožněn a se vší… Číst vice »

J. W.
J. W.
8. 4. 2016 17:52

Komu to nedošlo, tak demokratická politika se reflexně odvíjí od debilů, které vytváří (narkomanů, alkoholiků, psychopatů, deviantů, asociálů, zlodějů, vrahů a jiného bahna), tito ji radostně vítají a dělají rukojmí ekonom. parazitovi, který na nich zakládá svoji moc. Čili chytřejší debil (dominantní) vládne hloupějšímu (recesivnímu). A časem si role vymění přes onen svět, někdy i přes tento…

Lena
Lena
8. 4. 2016 18:02

Příklady nepochopitelných vražd rodičů, prarodičů, příbuzných a domácích se množí. V TV ukazují fotky normálně vypadajících mládežníků. Jsou ovšem z doby před závislostí dotyčných na drogách. Tuto skutečnost média záměrně zamlžují, neboť státní politika (vlastníků státu) je svázaná s drogovou ekonomikou. Je to podobné jako u peněz. Banky mohou vyrábět falešné (viruální) peníze, ale když si to dovolí nějaký soukromníček, tak se na něj všichni vrhnou. Je to poučné, a proto je to správné a nelze to nijak odsuzovat.

idiotronic
9. 4. 2016 2:41

karpi napsal „čekám až chcípnou“ Rozeznal jsem tuto společnost jako cynickou a drsnou a podle toho si i vybírající spojence v zahraničí. Navzdory glorifikaci křesťanské církve a tvrdému tlaku na prosazení církevních restitucí jsem byl konfrontován s absencí Desatera u těch, kteří měli možnost něco rozhodnout. Dostal jsem nejedno varování před podvodníky , naposled šlo o zneužívání telefonních sazeb pro darovací SMS. Kdyby byli ve vedení telekomunikačních společností lidé inteligentní, nikoli jen protekční správcové firem v provincii, muselo by jim dojít, že ztráta důvěry (např v darovací SMS) je předzvěst výpovědi smlouvy a přechodu na jinou službu (radši nic, než… Číst vice »

J. W.
J. W.
9. 4. 2016 6:30

Zart píše: Nebudete věřit, kolik jsem měl před L.P. 1989 dobrých přátel, a jaké se z nich po L.P. 1989 staly sv.ně. Je typická situace, zvláště česká (npař. 1968, 1989). Větší svině (nahoře) dusí menší (dole), které na ně nadávájí a naříkají ji si a stěžují, bijí se levicově v prsa, že by takové svině jako ty nahoře být nemohli: „Nejsme jako oni!!!“. Jakmile dostanou příležitost jsou z nich pravicové svině ještě větší a skutečně nejsou jako oni, ale ještě mnohem horší. Příklady z vrcholné politiky snad není potřeba uvádět, a kolem sebe jich člověk nalezne také dost. Svádíme to… Číst vice »

Gatta
Gatta
9. 4. 2016 11:35

Re J.W. – už jsem si vzpomněl, kde jsem slyšel podstatu vašeho článku:

Forrest Gump: „Pro hlupáka, každý hloupý“.

karpi
karpi
10. 4. 2016 11:10

idiotronic • 9. dubna 2016
https://www.youtube.com/watch?v=p_bqqnxhlmk

Mnohokrát Vám děkuji za tento link, po některých v něm obsažených formulacích a inspirativních myšlenkách pana Mahlera jsem skutečně hladověl.. Po jeho rozhledu, kultivovanosti a umění nenásilného apelu člověka, který tuší, co přichází.

Sio
Sio
10. 4. 2016 14:27

idiotronic napsal

https://www.youtube.com/watch?v=p_bqqnxhlmk

https://www.youtube.com/watch?v=p_bqqnxhlmk
Tohle je veliký muž. Vyslechl jsem si jej z úctou, která mu náleží. Přednáška je ohromným vkladem v boji za identitu našeho národa na 2. prioritě.

Sio
Sio
10. 4. 2016 14:29

karpi napsal

idiotronic • 9. dubna 2016
https://www.youtube.com/watch?v=p_bqqnxhlmk

Mnohokrát Vám děkuji za tento link, po některých v něm obsažených formulacích a inspirativních myšlenkách pana Mahlera jsem skutečně hladověl.. Po jeho rozhledu, kultivovanosti a umění nenásilného apelu člověka, který tuší, co přichází.

Tohle by si zasloužilo vyvěsit jako samostatný článek.