Proč nas ma reprezentovat uřezana hlava kury s hermelinem v hubě?

Šefove hokeja si mysli, že zme uplni idyjoti. Bo jinak by nemohli použivat argumenty typu „novy dyzajn pusobi dynamičtěji“; „nabizi novy marketyngovy potencial“; „možeme lepe dohližat na vyrobu padělku“.

A největši cypovina je „zmizi hyzdici loga sponzoru“. To všecko pry řek šef hokeja. Tuž jestli mame takeho šefa hokeja, nemožem se divit, že tak blbě hrajem.

Hyzdici loga sponzoru može šef hokeja vypustit aji tak. Na padělky dohližat určitě nebude a dynamiku by měl hokejista předvaďat jinde a ne na dresu.

To už su ve vedeni fakt taci pitomci, že nechaju schvalit dres, za kery by se styděla aji posledni děvucha klubu ženskeho hokeja Vaginka Studenka?

Jedine, co mi to připomina, je uřiznuta hlava kury s hermelinem v hubě. Jako reklama Sedlčan dobre, jako narodni reprezentačni dres odporne.

Može mě kdosik řict, čemu ti mamlasi nezrobi tři varianty a nenechaju třeba hlasovat lidi? Lid by se nažral, koza by zustala cela, chleb a hry by byly a všeci by měli pocit, že se na tym podilaju. Ja jako synek moravskeho taty a slezske mamy nepotřebuju vidět na dresu moravsku a slezsku orlicu, česky lev je jako maly česky znak dost dobry. Ale rozhodně na reprezentačnim dresu nechcu vidět scyplu kuru s hermelinem.

No ja, jenže když by se nechali hlasovat lidi, pak je tu nebezpeči, že by mohl vyhrat dres s opravdovym malym statnim znakem Česke republiky. Je čest reprezentovat se statnim znakem na břuchu.

Ale to je asi pravě to, co někdo nechce…

PS: malý státní znak České republiky, český královský dvouocasý lev je používán od dob krále českého a markraběte moravského Přemysla Otakara I.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Bety
Bety
28. 6. 2018 9:04

Zdá se, že herci už u lidí vypotřebovali svůj potenciál, takže nastupuje sport, jako další prostředek k rozkladu národa a státnosti. Snaha zpotvořit hymnu, vypustit
(nic jiného to není) státní znak…

Petrpavel
Petrpavel
28. 6. 2018 9:25

Jednak souhlas s Bety, jednak odpověď autorovi článku : protože bafuňáři našeho hokeje potřebovali další proudžet kterým by tunelovali svazový rozpočet, jedná se o běžnou klasiku zavedenou úspěšně ve všech oblastech politické, společenského a sportovního života u nás, nic překvapivého, nic nového. Ještě se dočkáme projektů daleko horších…změna nemá šanci, pohleďte na trvale stejné volební preference. Dokud nevyhrají s výraznou převahou SPD s KSČM změna nebude!

LiL
LiL
28. 6. 2018 10:38

To co běžného občana ani nenapadne,protože si peníze musí vydělat prací, to úředníka ,který si vydělává utrácením dotací napadne stokrát za vteřinu. A tak se nám kupí špeky jako státní hymna, národní dresy, mega seznamka v Brně, umělecké lavičky a můžeme jmenovat výčet dalších perliček.

Petrpavel
Petrpavel
28. 6. 2018 13:11

Ještě bych si dovolil připojit : a změna nebude dokud budeme v EU a v NATO! Nějak moc podmínek nutných k tomu abychom měli poctivější a spravedlivější režim. Takže : lépe nebude, a když tak za hodně dlouho.

Gatta
Gatta
28. 6. 2018 16:48

V těch všech pochybných aktivitách všech možných aktivistů, vlád i Bruselu je jeden velký základní problém – dokud bue kde brát a oni budou mít peníze, tak budou vymýšlet a vymýšle a škodit a škodit … V tomto problému je ovšem zakleto i celé řešení. A není v tom žádná velká politika, žédná stranická orientace ani žádný -ismus. Jde jen o ty peníze – tedy o NAŠE PENÍZE, peníze Z NAŠICH DANÍ. A nikomu by nemělo být jedno, jak se s jeho penězi nakládá !!! Patrně by z toho brzy vylezlo i nějaké to politikum … ale to už by… Číst vice »