Proč předhodili Bolka „lůze“?

Předem se omlouvám, ale pokusím se o svou prvotinu a zřejmě zároveň i poslednotinu. (Na základní škole když jsem měl sesmolit dvoustránkový sloh, tak to pro mě bylo příšerné utrpení – a zřejmě i pro kantora, který to po mě četl).

Nuž do toho:

Dnes od rána omílaj soudruzi v masmédiích, že Bolek byl placeným informátorem polské StB v letech 1970 až 1976, že donášel na své spolupracovníky a že za to inkasoval všimné v podobě finančních odměn. Dále tam bylo, že to zjistili grafologové podle písma na zachovalých dokumentech, které si odnesl domů (zřejmě jako domácí práci) bývalý šéf polské StB.

Bomba: Ikona polské Solidarity a estébák. Všechno je jasné jak facka… skutečně? Něco mi tam nesedělo, ale co?

Proč tohle bylo v masmédiích, kterým velí soudruzi ze Spojených Států, a na internetu na provládních webech, když o věcech, co se jím nehodí do „krámu“, zachovávají takového bobříka mlčení, že by jím mohli závidět i „rychlošípáci“?

Teprve při obědě se mi to rozleželo v hlavě a hlavně jsem si vzpomněl, co říkává Pjakin: Užiteční idioti (podpindosníci), co už nejsou potřeba, se likvidují, a náhody jsou sice možné, ale jsou tak vzácné, že jsou v podstatě nemožné.

Pokusím se předložit svou verzi výše zmíněného s použitím Pjakina: Se zvolením Doníka za prezidenta USA se soudruhům všechno začíná bortit pod rukama a slouhové, jako například fašizoidní havlojdi a pražská kavárna (rozuměj ve všech zemích bejvalého východního bloku) se začínají chovat jako krysy na potápějící se lodi, nebo si myslet, že mohou jen tak vystoupit. Toto má být varování, že na každého něco mají, že se jen tak nevzdají a že se nezastaví před ničím.

Pro placené trolly: Myslím, že vzhledem k tomu, že Putin u nás evidentně masmédia neovládá, tak je v tom nevinně. To jen aby se někdo nesnažil hodit to na něj.

Je to takhle nebo úplně jinak? Kdo ví?

Přejít do diskuze k článku 16 komentářů