Proč předhodili Bolka „lůze“?

Předem se omlouvám, ale pokusím se o svou prvotinu a zřejmě zároveň i poslednotinu. (Na základní škole když jsem měl sesmolit dvoustránkový sloh, tak to pro mě bylo příšerné utrpení – a zřejmě i pro kantora, který to po mě četl).

Nuž do toho:

Dnes od rána omílaj soudruzi v masmédiích, že Bolek byl placeným informátorem polské StB v letech 1970 až 1976, že donášel na své spolupracovníky a že za to inkasoval všimné v podobě finančních odměn. Dále tam bylo, že to zjistili grafologové podle písma na zachovalých dokumentech, které si odnesl domů (zřejmě jako domácí práci) bývalý šéf polské StB.

Bomba: Ikona polské Solidarity a estébák. Všechno je jasné jak facka… skutečně? Něco mi tam nesedělo, ale co?

Proč tohle bylo v masmédiích, kterým velí soudruzi ze Spojených Států, a na internetu na provládních webech, když o věcech, co se jím nehodí do „krámu“, zachovávají takového bobříka mlčení, že by jím mohli závidět i „rychlošípáci“?

Teprve při obědě se mi to rozleželo v hlavě a hlavně jsem si vzpomněl, co říkává Pjakin: Užiteční idioti (podpindosníci), co už nejsou potřeba, se likvidují, a náhody jsou sice možné, ale jsou tak vzácné, že jsou v podstatě nemožné.

Pokusím se předložit svou verzi výše zmíněného s použitím Pjakina: Se zvolením Doníka za prezidenta USA se soudruhům všechno začíná bortit pod rukama a slouhové, jako například fašizoidní havlojdi a pražská kavárna (rozuměj ve všech zemích bejvalého východního bloku) se začínají chovat jako krysy na potápějící se lodi, nebo si myslet, že mohou jen tak vystoupit. Toto má být varování, že na každého něco mají, že se jen tak nevzdají a že se nezastaví před ničím.

Pro placené trolly: Myslím, že vzhledem k tomu, že Putin u nás evidentně masmédia neovládá, tak je v tom nevinně. To jen aby se někdo nesnažil hodit to na něj.

Je to takhle nebo úplně jinak? Kdo ví?

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
16 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
fajt
1. 2. 2017 5:36

nemělo by se zapomínat, že je to další podivný mírový nobelista, jinak jsem se situací v rzeczipospolitej v celku spokojen, tohle uskupení má v další budoucnosti Evropy skutečný potenciál ( oproti Německu nemají poláci stigma bezpodmínečné kapitulace, jejich země není napadena imigračním džihát morem a mají asi největší důvěru jak globalistů, tak i současné americké vlády, ruští oligarchové mají před polským rzondem taky respekt – a ne za slova, ale za činy ). ..)

J. Hruška
J. Hruška
1. 2. 2017 8:54

Máte zajímavé soudruhy.

asym
asym
1. 2. 2017 9:12

Fajte, já bych to tak s rzeczipospolitou radostně neviděl, jejich komplex méněcennosti vůči Rusku (a vlastně ne jenom jejich) je staví do role umouněných žáčků kteří by si měli zopakovat třetí třídu ZŠ.

fajt
1. 2. 2017 14:37

asym napsal

Fajte, já bych to tak s rzeczipospolitou radostně neviděl, jejich komplex méněcennosti vůči Rusku (a vlastně ne jenom jejich) je staví do role umouněných žáčků kteří by si měli zopakovat třetí třídu ZŠ.

já se už vsadil, že pšonci budou w przyszłości lider, a že češi prostě zaniknou ( už tak má kolonie namále ) – uvidíme časem. ..)

orinoko
1. 2. 2017 14:53

Nalejme si čistého moku. Nejlepší snad bude káva Mocca. Polsky arabsky spring byl veden ruskou undergroundovou zmenou . Nebo zeby čistě Polska wodka wyborowa? V každém případě Walesa je těžký soudruh. Jeho prezidentisticke křeslo mu tak prirostlo k te jeho solidární p.r.d.e.l.i, ze ho z úřadu ukradl, když ho polsky plebs znovu nezvolil do úřadu. Neumel odejit stejně jako se nás sametový agent neuměl splachnout. Normalizační parchanti nikdy neuměli odejit. A tuto genetickou paradu vtiskli i svým normalizacnim potratům z údajně opozičního břehu. Nedosti na tom. Kromě toho , ze revoluční kapitalisticti potrati neumí odejit, tak oni ani neuměli přijít.… Číst vice »

orinoko
1. 2. 2017 15:00

Kristepane, polsky potrat snící o zemi od mori k mori přežije?
Takový úder , jaký dostanou polské okupační zóny s emerickym army poterem od Ruska, nepřežije ani Polska kafilerie, která do Ruska pasuje svůj potravinarsky produkt pres Lukasenka. To je opravdu ten pravy. Začíná připomínat PoroSENKA.

orinoko
1. 2. 2017 15:34

Dodám pokrokové btw.
Česká renesance.
Ptam se jedné ženy: Proboga, ty mas pět holek?
– Já je mám pro radost.
Klobouk dolu, chlouba hore.

fajt
1. 2. 2017 18:46

už soudruh Brežněv chtěl západním kapitalistům zavařit přes Polsko, dopadlo to neslavně i pro tehdejší vládní disidenty polskiego rzondu ( Gierka a spol.,kteří si mysleli, že měkkou cestou odejdou, tedy Brežněvovi nic nezbude, když gospodarku povedou jako vocasové ), zadlužena země na kvadrát, Kreml se chystal vojensky vstoupit do Polska ( a proto taky byl Bolek instruován samotnou KGB ), přišel mladý generál Jaruzelski, vyhlásil stan wyjątkowy, nebál se střílet do polských sluničkářů z loděnic a Bolka poslal do karantény, Kreml svým odhodláním přesvědčil, aby jeho vojska zůstala v Bělorusku – v 81 ( těsně před vojenským diktátem ) jsem… Číst vice »

Béda
2. 2. 2017 9:27

fajt, http://www.wikifigures.com/polsko-statni-dluh-prehledny-graf-data-udaje-cz-2-825 https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_zemí_podle_státního_dluhu https://cs.wikipedia.org/wiki/Státní_dluh Další otázkou je, co všechno se do HDP započítává, jestli i výkony velice produktivního finančního „průmyslu“ a jak se počítají výkony nadnárodních „států“ ve státě, ze kterých má místní ekonomika kromě nákladů na infrastrukturu, pobídek, dotací, daňových úlev jako zisk hlavně zaměstnanost za „koncernovou“ cenu v koloniích, platby daní, soc. a zdrav. pojištění zaměstnanců a „optializované“ daňové odvody koncernových dcer. V případě Polské by to chtělo zjistit taky strukturu – co v Polsku je ještě polské a jestli ten zázrak není podobný jako v ČR = za cenu vyprodaného státního majetku na dluh a v cizí… Číst vice »

Béda
2. 2. 2017 9:29

Jinak někde jsem četl – že před Hadrákem bylo polské zemědělství nekolektivizované a v soukromých rukou. Nechápu tedy, jak mohl v Polsce v té době chybět na trhu chleba.

fajt
2. 2. 2017 10:20

Béda napsal fajt, http://www.wikifigures.com/polsko-statni-dluh-prehledny-graf-data-udaje-cz-2-825 https://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_zemí_podle_státního_dluhu https://cs.wikipedia.org/wiki/Státní_dluh Další otázkou je, co všechno se do HDP započítává, jestli i výkony velice produktivního finančního „průmyslu“ a jak se počítají výkony nadnárodních „států“ ve státě, ze kterých má místní ekonomika kromě nákladů na infrastrukturu, pobídek, dotací, daňových úlev jako zisk hlavně zaměstnanost za „koncernovou“ cenu v koloniích, platby daní, soc. a zdrav. pojištění zaměstnanců a „optializované“ daňové odvody koncernových dcer. V případě Polské by to chtělo zjistit taky strukturu – co v Polsku je ještě polské a jestli ten zázrak není podobný jako v ČR = za cenu vyprodaného státního majetku na dluh a… Číst vice »

Vaska
Vaska
2. 2. 2017 12:13

Béda – je to tak – v rukách státu bylo jen 10 % půdy. V zemědělství pracovalo 25 % obyvatelstva – pro srovnání u nás to byly 4 % tudíž v Polsku bylo zemědělství značně neefektivní

fajt
2. 2. 2017 13:22

odpověď čeká na schválení, Bédo. ..)