Proč se Kalousek při poslechu zpráv ČT kouše vzteky do různých částí těla

Kalousek reagoval na prohlášení prezidenta Zemana o tom, že Česká televize je hlásnou troubou strany TOP 09, docela zvláštně. Řekl, že i on se při sledování zpravodajství ČT často kouše vzteky do různých částí těla. Jaké části těla to myslel? Snad tu, do které se mu páni z ČT snaží vecpat? Určitě, protože proč by se kousal do rukou či nohou, které s problémem nemají co dělat. Ale zadek ano, a jedině o něm může být řeč, jakkoli je pro normálního člověka obtížné se do něj kousat. Ale to se myslelo jen obrazně, Kalousek chtěl vyjádřit nevoli nad tím, že se mu tam nevycválaní čeští televizáci drali dodneška až moc násilně. A hlavně vůbec ne nenápadně.

Samozřejmě, nechat si lézt do zadku je v pořádku, ale musí se to dělat s vkusem. A ne tak, že vám bolestí lezou očí z důlků a dobytek – a ne spoluobčané – posměšně ječí: To je málo – ještě hlouběji, ať má nač vzpomínat! Čili tak, že se tím už baví celá republika a je vlastně jen otázkou času, kdy s tím navenek vystoupí i někdo oficiální. No a už je to tady, dokonce sám prezident. Herdekslávek, tohle neslibuje nic dobrého. Vždyť ono se může klidně stát, že jednoho dne dorazí na Kavčí Hory tak velký zástup rozkacených lidí, že z toho bude nová televizní krize – a co se nám podařilo už dvakrát – se vůbec nemusí podařit i potřetí. Doparoma, načpak ti chlapi z ČT jezdí na všechna ta školení BBC v Londýně, anebo CNN v New Yorku a já nevím kam ještě, kde se jim cpou do hlavy nejsofistikovanější techniky na totální přeměnu psychiky lidí, aniž by si ti lidi něčeho všimli? Tohleto by na ty české duté palice mohlo platit, ale ti naši televizní kreténi namísto poslouchání technik se určitě ožírají v nějaké striptýzové knajpě – a pak se vrátí domů a dál dělají propagandu, jako když nádeníci nahazují hromadu.

Pitomci, a teď tady, díky jim, máme problém, že namísto jedné sice neohrabané, ale přece jen sprátelené partičky, se bude možná chtít do vedení televize dostat stát, jak je tomu třeba už v Polsku. Jedině přes mou mrtvolu, naznačuje vůdce strany, která má ve voličstvu jen zhruba desetiprocentní zastoupení, ale v ČT má těch procent sto a je rozhodnuta nepřipustit, aby tomu bylo kdy jinak. Ale od slova jsou to ti nejvýsostnější demokraté.

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na