Prosba o pomoc

Vážení čtenáři,

od posledního redesignu a renovace našeho webu už uběhla poměrně dlouhá doba. Sami jste si jistě všimli, že ne všechny funkce fungují dokonale.

Náš web vyžaduje větší rekonstrukci v řádu desetitisíců korun. S tím, jak se zvětšuje objem dat, budeme navíc muset platit více za hosting a přibude nová pravidelná částka za jeho údržbu a administraci.

Z těchto důvodů se na Vás, milí čtenáři, obracím s prosbou o pomoc ve formě jednorázového příspěvku či pravidelné symbolické platby na náš účet 2900618307/2010. Uvítám také nabídky od slušných českých firem na umístění reklamního banneru na našich stránkách.

Využívám této příležitosti, abych poděkoval všem našim autorům, překladatelům, přispěvatelům a čtenářům za nezištnou a obětavou pomoc, bez níž by OM nemohly už téměř jedenáct let bez přerušení fungovat.

S pozdravem

Stan

5
Komentujte

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se viz Přihlášení.
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Autoři komentářů
StanGattahudryperorinoko Autoři posledních komentářů
  Odebírat  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
orinoko
Člen
orinoko

Ptal se mě kamarád na možnost umístění reklamy na webu OM. Ale musim s ním probrat nějaké grafické rozhrani. Nešlo by o reklamu permanentní , ale spíše v určitých intervalech, třeba mesicne.
Odpověď na email. Nekvaltuje to.
Sam bych mohl jednorázové výrazně prispet, ale vypadá to, že se budu muset soudit s jednou instituci. Nemá se k placeni.

hudryper
Člen
hudryper

Naštěstí jsem mohl přispět tisícovkou. Z manželčina důchodu.

Gatta
Člen
Gatta

Když pošlu slozenkou na uvedený úcet – jakeho uvest prjemce ?