Sio napsal
Kdyby si zároveň s tím vyřváváním někdo pustil přes aparaturu nějaké své vyřvávání,
Máš na mysli třeba to vyřvávání Adolfa Hitlera ? Merkel se chová přesně tak podivně jako těch 10 předchůdcú Hitlera na kancléřském postu,co se vystřídalo v posledních 10 létech v čele Výmarské republiky.Způsobila totální znejistění a občanský rozkol. Jakoby se historie Německa měla opakovat. Uvidíme,jestli znovu jako tragédie,nebo jen fraška. I s další Samtrevolution a vůdcem ?
No, asi si Němci budou muset zvykat. Kdyby si zároveň s tím vyřváváním někdo pustil přes aparaturu nějaké své vyřvávání, to už by bylo rušení nočního klidu?
6 komentáře
Máš na mysli třeba to vyřvávání Adolfa Hitlera ? Merkel se chová přesně tak podivně jako těch 10 předchůdcú Hitlera na kancléřském postu,co se vystřídalo v posledních 10 létech v čele Výmarské republiky.Způsobila totální znejistění a občanský rozkol. Jakoby se historie Německa měla opakovat. Uvidíme,jestli znovu jako tragédie,nebo jen fraška. I s další Samtrevolution a vůdcem ?
No, asi si Němci budou muset zvykat. Kdyby si zároveň s tím vyřváváním někdo pustil přes aparaturu nějaké své vyřvávání, to už by bylo rušení nočního klidu?
Otázka je, kolik v té čtvrti ještě zbylo lidí, kterým to vadí 🙂
Je to děsivé a neohleduplné…
Od 22 do 6:00 platí minimálně v ČEZku noční klid. Toto kvílení je flagrantní porušování platných norem – asi bude nucena EU udělit vy-jímku(septik).
Kdyby mě někdo takto agresívně budil…
Ty megafony to je přinejmenším nešetrné, pokud ne přímo pohrdavé k mínění nemuslimských obyvatel.