Prznit nebo neprznit?

Prznit nebo neprznit, taková je zde dnes otázka? A tuto bychom měli přísně vědecky zkoumat bez jakékoliv sentimentality a osobních emocí. Chránit děti před zvrhlostí, lépe řečeno, před tím, co bylo dříve považováno za zvrhlost, se dnes stalo zločinem.

Chce to studovat vědu a konceptuálně myslet, abychom pochopili procesy, kterých jsme obětí, a tak se přestali zbytečně trápit.

V budoucnosti za zločin přežilé staré mravní výchovy odeberou úřady či privátní firmy rodičům jejich děti. Bude to z důvodu jejich pohlavního zneužívání. Potomky pak předají do moderní rodiny, kde se noví náhradní rodiče již řádně postarají o jejich správnou pohlavní výchovu. Může tomu být třeba proto, když biologičtí rodiče odmítnou svým nezletilým ratolestem splnit jejich přání na několikerou změnu pohlaví. Nebo když mu umyjí zadek.

Pokusy s předčasným odbíráním telat kravám probíhaly již v padesátých letech minulého století. Vědci tenkrát hledali způsoby, jak zvýšit hospodářskou výtěžnost hovězího dobytka. Po nabytých negativních zkušenostech, se to unáhleným odebíráním telat kravám přestalo přehánět. Vědci tenkrát zjistili, že když předčasně dají telata do mateřských školek, děti trpí zvýšenou nemocností a mortalitou. A také přišli na to, že dojivost krav, které byly po předčasném odstavení od matky odchovány v teletnících, byla pak v dospělosti nižší.

Věda ovšem od té doby značně pokročila, a tak je dnes normálně možné předčasně narozené děti vložit do inkubátorů, a udržet je na přístrojích až do jejich vysokého věku. Kdo se vyzná ve vědě, jistě chápe, že se jedná o přípravu populace na migrační krizi, která bude expandovat lidi na jiné planety ve vzdálených slunečních soustavách.

Vzhledem k nesmírným vzdálenostem, které na lidskou násadu čekají při jejím vesmírném transportu, budou se celé generace lidí rodit, a žít, hibernovat a umírat v kosmických korábech. Budou tam trvale celý život napojeni na přístroje, které budou udržovat jejich životní funkce.

Musíme se však dívat ještě mnohem dále, až za horizont dočasné a trapné existence našeho lidského rodu. Z našeho starého, omezeného a nevědeckého hlediska hodnotíme prznění dětí vnucováním nových pohlavních trendů možná negativně. Ale z univerzálního úhlu pohledu můžeme pochopit grandiózní kosmický plán, který spočívá v rozpouštění a rozplynutí pohlaví a celého vesmíru, který cyklicky pulsuje, vzniká a zaniká.

Hinduisté zánik vesmíru nazývají pralájou, a my západní vědci Velkým krachem. Cyklickým vznikem, trváním a zánikem posloupných vesmírů se mimo jiné vysvětluje i původ entropie, která je vetknuta již do samotného počátku našeho nynějšího vesmíru.

Ke zkapalnění (likvidaci), rozpuštění a rozplynutí vesmíru musí zákonitě dojít. Náš svět pevného skupenství hmoty vznikl bezprostředně ze skupenství kapalného – tj. vznikl z vody a opět se do ní zákonitě ponoří. Po nás potopa. Existujeme jenom od potopy k potopě světa. Informuje nás o tom nejen naše moderní věda, ale například i Stará závět našich předků (Bible). Čím dříve dojde k zániku, tím lépe, neboť si tak ušetříme spoustu krutého utrpení.

3.8 11 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
J. W.
J. W.
23. 1. 2022 17:49

Vstříc ke hvězdám nebo někam jinam. Omluvte, prosím, autora za nějaké 2 gramatické chyby. Ačkoliv díky vakcínám již 3x změnil pohlaví, přesto nezměnil svoji politickou poslušnost.
Někteří občané hudrují, neboť covid a vakcíny způsobují pohlavní neplodnost. Vadí jim to, neboť mají obavy o své potomky či sperma, ale neuvědomují si ony světlé zítřky, které jejich pohlavní buňky čekají…
Měli bychom radostně děkovat odborníkům, covidářům a vakcinářům, že nás sterilizují, a tak nás, sice nechtěně, nutí k celibátu. Soudě podle našich hlavních (duševních) a pohlavních (tělesných) výlevů, bychom to sami bez pomoci zmíněných odborníků nikdy nedokázali.

orinoko
orinoko
24. 1. 2022 11:01

Kde jsi, kde jsi … volá Delta
volá Omicrona
kde jsi … u čerta

Již se vaří voda na prase!
a ty tu nejsi už zase…
tak kde jsi?
když ráno je jak z vitráže
a poledne dnes ukáže
kolik Vokounů zas
leze z blamáže …
tak kde jsi …….

Je to bída, ale trefovat z rádia znějícího D. Jandu, jako by šlo o předmětný text, není opravdu jednoduché…

peter.
Reply to  orinoko
24. 1. 2022 16:06

Tá muzika ma neberie,ale text je dobrý :
https://www.vimo.sk/watch/8FiliABvfEukthw