Putin je satanský zloduch a ďábelský démon

Velká většina českých žurnalistů a politiků je odkojena filmy s kladným americkým hrdinou Jamesem Bondem, který je také známý jako agent 007, takže není divu, že i V. V. Putina považují a vykreslují jako Bonda, ovšem jako hrdinu záporného a velice negativního, prostě opak Jamese Bonda. Putin je tedy agent 007 s opačným znaménkem.

Takový Jaromír Štětina a jeho kompatrioti (souputníci) zaplňují mediální prostor činy toho satanského zloducha a ďábelského démona. Štětina například popisuje své zážitky z kyjevského Majdanu docela věrohodně, neboť tam byl osobně přítomen a byl ubytován právě v onom hotelu, odkud se střílelo do policistů a i do demonstrantů. Všechno to pozoroval ostřížím zrakem z okna hotelu. Jeho popis události je nejenom zajímavý, ale i originální. Na vlastní oči viděl, jak Putinova ochranka přivádí k hotelu zamaskovaného muže (Putina), jak ho odvedou hlavním vchodem a hlavním schodištěm do čtvrtého patra přesně o okno výše než okno, kterým se díval Štětina.

A na Aktuálně.cz podrobně, ba až detailně popisoval Putinovu střelbu, kterou nejen viděl, ale i slyšel. No, ještěže mezi demonstrujícími už nebyl McCain, Ashtonová, Nulandová a ani náš Schwarzenberg. Co kdyby je taky trefil? To by byl potom u nás státní smutek. Asi dostali od Putina předem echo, aby se z náměstí stáhli, že se bude střílet. Po střelbě zase nenápadně hlavním schodištěm a hlavním vchodem (teď východem) nepozorovaně ochranka pořád zamaskovaného Putina odvedla. Celá ta kremelská skupina vyšla klidně i s odstřelovacími puškami na rameni a ztratila se v davu demonstrantů.

Štětinova verze vidění události je široce rozšířena. Je to už zfilmované? Štětina už asi prodal práva na zfilmování Menzelovi, už se na to těším. No dokázal by to James Bond? Asi těžko. Možná by to dokázal Fantomas.

Ale to není všecko. V Oděse vzal krvavý vrah Putin šňůru od vařiče a uškrtil těhotnou ženu, potom ji polil benzínem a zapálil, tak to prováděl s dalšími padesáti či prý až stovkou přítomných obyvatel Oděsy. Zajisté si to nechal mobilem fotit, no krvavý sadista. Samozřejmě že zase byl dokonale zamaskovaný, ale Štětina podle pohybů a jiných tělesných znaků jednoznačně identifikoval, že je to Putin.

No a sestřelení Boeingu je také naprosto jasné, stejná metoda jako v předcházejících případech. Zamaskovaný Putin se nechal dovézt z Moskvy vojenskou kolonou s třemi Buky na místo, obsluha vše připravila a Putin zmáčkl knoflík a bylo to, potom zase nenápadně kolona Buků odjela do Moskvy a ukryla se za zdmi Kremlu.

Tak tohle vše prováděl ten zloduch, ten masový vrah – stovka mrtvých na Majdanu, padesát až sto dvacet v Oděse, tři sta Malajců v letadle. Nechápu ovšem, proč sestřeloval Malajce, copak mu něco provedli?

No a na Krymu agent 007 Putin přímo zaexceloval, nechal totiž nastoupit obyvatele Krymu do řady a pronesl k nim (samozřejmě zamaskovaný) tento krátký projev: „Teď podepíšete papír, že dobrovolně a rádi vstupujete do Ruska, kdo nepodepíše, bude zastřelen.“ Tak dokázal snadno připojit Krym ke svému impériu.

Putin samozřejmě může i za Libyi – mohl přece přemluvit svého kamaráda Kaddáfího, aby začal masakrovat své teroristy (obyvatelstvo) a zrušil slůvko socialistická v názvu státu, nepřemluvil ho, tak jsme je museli zmasakrovat my z USA a EU. Zde je také naprosto jasná odpovědnost a vina Putina.

Irák má na svědomí rovněž, měl přesvědčit Saddáma, aby zbraně hromadného ničení zničil, neudělal to, nepřemluvil ho, tak jsme to také museli udělat my, vše jsme zničili, i ty zbraně hromadného ničení, takže důkazy o ZHN nejsou k dispozici, ale přesto nám věřit můžete, že my jsme je zničili.

I za zkázu Jugoslávie je odpovědný, nepodporoval ani v nejmenším demokrata a velitele UÇK Hashima Thaçiho, kdyby ho podpořil, tak jsme nemuseli humanitárně bombardovat.

Podobně v Sýrii, kdyby přesvědčil Assáda, aby utekl a nechal na pospas demokratickým silám své obyvatelstvo (které ho z 80 procent znovuzvolilo), nemusela být Sýrie tak zničená.

Veškerá vina za vše výše uvedené padá na Putina. Taktéž Ukrajina je jeho dílo, rozvrtal to tam, no a my to musíme uklidňovat. No a můžete si být jistí, že my (MY!) tedy EU a USA to tam do pořádku uvedeme, nastolíme demokracii a lidská práva, nezapomeneme ani na gaye, ani na polskou šlechtu.

P.S.: Některá naše média jsou schopna Putina obvinit i z toho, že on osobně způsobil zemětřesení v Číně a rozvodnění potoka u nás v Dolní Lhotě.

Foto: Wikipedia

Přejít do diskuze k článku 11 komentářů