Putin k 80 tisícům Rusům v Lužnikách: Prosím, hluboce se nadechněte a odpovězte…

Stanův komentář: Na tom projevu není nic převratného, dávám ho sem jen proto, že se v Moskvě 18. března 2021 koná shromáždění s účastí 80 tisíc lidí. Naočkováno mají méně než my, statistiky nic moc (56. místo na světě v počtu obětí, tedy těsně za Izraelem a 74. v počtu pozitivně testovaných na 1 mil. obyv., těsně za Německem), ale žádné lockdowny, rozestupy a respirátory. Vědí něco, co my nevíme?

4.8 17 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
27. 3. 2021 9:54

Samozřejmě, že vědí: Případné odpojení od SWIFT proběhne s minimálními problémy. Nekonečné záchudní sankce zapracovaly na ruské imunitě. Vědomí, že záchud především sám sobě naordinoval mrdvolnou existenci, a nehodlá jí v dohledné době ukončit, Rusko samo sobě předepsalo jiné formy – život versus živoření. Nějaký emík na otázku, jak je možné, že Rusko opticky vyhrává kdeco, odpověděl: Oni nejsou lepší než my, ale dělají daleko méně chyb. Covid 19 je experiment, nakolik je možné lidského debila namačkat do malé rakve a k pocitu přižití mu na hubu uvázat svobodně šnuptychl. Rusko nemá důvod vlastní obyvatelstvo podrobovat takovýmto experimentům, když všude… Číst vice »

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
27. 3. 2021 17:46

Oni asi i doktoři ztratili soudnost a normální myšlení. Očkování je v jakékoliv podobě pro organismus zátěž – tedy očkovat lidi s kriticky křehkým zdravím je velmi diskutabilní – a téma pro myslící odborníky. Osobně mohu prozradit, že mám už dost dlouho toho Pfizera (proč ? – no comment). První dávka bez příznaků, druhá – asi 2-3 dny zimnice a něco jako chřipka. Prý normální reakce. Potom už vše OK. Pro někoho ale může být i taková reakce organismu tou pověstnou poslední kapkou. Z veselejšího soudku … Ani Biden to nemá chudák lehké: https://echo24.cz/a/Sbrws/ne-beloch-ale-asiat-nebo-lgbt-biden-je-pod-tlakem-vlastni-strany-kvuli-obsazeni-vladnich-postu No a tuhle pyramidu nás učili… Číst vice »

Botičky od Diora
Botičky od Diora
Reply to  orinoko
27. 3. 2021 11:37

Олег Газманов:
Вперëд, Россия! (Чем выше давление – тем крепче бетон!) https://www.youtube.com/watch?v=r29k_T_o9To
Сделан в СССР https://www.youtube.com/watch?v=coeH02wg4lE

Gatta
Gatta
Reply to  orinoko
27. 3. 2021 17:47

Už nevím z jaké knihy jsem to pochytil …

„Když nepřítel dělá chybu, tak ho neruš“

Aleš
Aleš
27. 3. 2021 17:26

Stane: Rusové nepotřebují vědět něco, co my nevíme. Jen nepřestali používat hlavu k tomu, k čemu byla stvořena. Nejen na to, aby jim nepršelo do krku. U nás ty, co nazývají věci pravými jmény, nálepkujeme nejhanlivějšími označeními. Abychom dehonestovali kritika systému, dnes třeba kritika proticovidových opatření, nám často stačí sebeabsurdnější argumentace. A Rusové tohle prostě nedělají. Poselství hluboce se nadechněte, takto máme rádi svoji vlast, nepotřebuje žádné převratné projevy. Včera jsem viděl plamenný projev našeho ministra kultury. Rozdíl, který vidíte i cítíte. U nás budeme dětem rozbíjet nosní přepážky při fanatickém testování, cestou z obchodu mne domů bude pronásledovat Hamáčkovo… Číst vice »

Dolmen
Dolmen
Reply to  Aleš
28. 3. 2021 7:01

Naši poblitici se přece nevydrápali na vrchol společenské pyramidy proto, aby něco řešili a už vůbec ne proto, aby o něčem přemýšleli. Vyvzlínali tam proto, aby byli blíže plných korýtek a u výhybek nastavujících cesty penízků z veřejných rozpočtů. Někteří při té příležitosti mají ještě možnost uplatnit svojí touhu po moci, kterou doteď nemohli dávat tak najevo – Blatník s Hamáčkem jsou toho živoucími příklady.Tahle situace naprosto jasně ukázala, jaké špičáky geniální si tenhle národ staví do čela. V hlavách mají seno, možná i něco horšího, a nastavší problémy řeší divokou střelbou do křoví – třeba se náhodou trefí. Když… Číst vice »