Rakousko má konečně také svého Macrona


Soros na pomoc van der Bellenovi. Už chybí jenom Nero, který jmenoval senátorem svého koně.


Tak se nám ty střípky mozaiky na podporu projektu „Neues Europa“ pěkně skládají dohromady. Jedna vládní krize za druhou. Pouze Německo se zdá být po dalších zemských volbách o tomto víkendu nadále pevně semknuté kolem Angely Merkelové.

Vládní krizi prožívá nejen Česko, ale i Rakousko

Zatímco si čeští lidovci pod velením Pavla Bělobrádka slibují, že by mohli z vládní krize vytěžit maximum, rakouští lidovci se utápějí v dlouhodobé personální a ideologické krizi, která vyvrcholila odstoupením předsedy strany a vicepremiéra Reinholda Mitterlehnera.

Po válce nastolený systém velké koalice přestal být funkční, koneckonců všechny partaje převzaly pouze jediný, tedy neoliberální ekonomický koncept, který se pokouší alespoň trochu brzdit silná lobby odborářů, jež se trochu snaží házet lobbistům ze silné hospodářské komory klacky pod nohy v rámci vyjednávání tripartity. Vedou však nerovný boj. Síla korupce z peněz tisknutých z ničeho, jak přiznává už dokonce i německá Bundesbanka, a to je co říci, je satanistickým nástrojem v boji zla proti dobru.

Strach z voličů a z „populistů“

Za současných volebních preferencí, kdy má na vítězství v parlamentních volbách, které měly původně proběhnout v roce 2018, našlápnuto Strana rakouských svobodných, bylo potřeba zřejmě pořádně šlápnout do pedálů, aby se tzv.“populistům“ prezentovaným Heinzem Strachem a Norbertem Hoferem nezvedaly dále volební preference.

Poté, co Norbert Hofer přišel jen těsně a za velmi podivných okolností o prezidentské křeslo, se v plné nahotě během svých prvních 100 dnů hájení odhalil prezident Van der Bellen.

Straně Zelených, která ho tak silně podporovala, způsobil velké bolení hlavy. A jak se také v průzkumech ukazuje, velmi úspěšně jí pomohl k mohutné ztrátě voličské podpory. Totiž poté, co „všem ženám v Rakousku vzkázal, že je bude muset v rámci boje proti islamofobii požádat, aby nosily na znamení solidarity s islámskými ženami také šátky““.

Navíc se zcela otevřeně a veřejně postavil proti uzavření jižní cesty přes Středozemní moře, která se stala branou do Evropy pro migranty z celé Afriky, o jejichž počtech veřejná média raději aktuálně neinformují. Stalo se totiž veřejným tajemstvím, že pašeráctví a obchod s lidmi podporují politici EU a neziskovky, kterým se otevřel skvělý byznys s novodobými otroky.

Rakušané mají pocit, že byli zneužiti

Nespokojenost obyvatel stále stoupá, stejně jako narůstá počet nezaměstnaných a stále se zvyšující státní dluh Rakouska hnaný do výše nejenom výdaji na bezpečnost, ale i růstem sociálních výdajů v souvislostí s migranty a jejich složitou integrací do rakouské společnosti. Poněvadž Rakousko není pouze Vídeň a velká centra jako Štýrský Hradec nebo Linec, ale také mohutně zastoupený venkov.

Křupani, jak označuje intelektuální zelená městská smetánka hochy, jako je Andreas Gabalier, který je miláčkem lidové pokleslé muzikální rakouské scény venkova, však na rozdíl od hermafroditní LGBT vousaté zpěvačky Conchity Wurst, rakouské děvuchy nenechal ve štychu a v reakci na slova pana prezidenta Van der Bellena vyjádřil solidaritu s ženami touto formou:

Dear Mr. President!

Poté, co podle Vás „ přijde ještě do naší země den, že VŠECHNY ženy budou muset být požádány, aby nosily šátek ze solidarity s jinými kulturami, kterým jejich kultura nošení šátků přikazuje“, rozhodl jsem se dnes ze solidarity s našimi ženami si ho dát na hlavu“

Přitom ještě připíjí místo obvyklým šnapsem dýňovým olejem, jelikož nejenom hlava bez šátku, ale také alkohol není zdravý.

Soros na pomoc van der Bellenovi. Už chybí jenom Nero, který jmenoval senátorem svého koně

Pomoc Van der Bellenovi, jenž by nikdy nejmenoval vládu, kterou by vedli Svobodní, což deklaroval zcela jasně před i po svém zvolení, přišla náhle a jakoby shůry.

Bylo zvláštní pozorovat, jak pomaličku, po krůčcích přebíral rétoriku Svobodných mladý a ambiciózní ministr zahraničních věcí, který se ve 24 letech stal tajemníkem vlády pro integraci a nyní se ve 30 letech stává samozvaným vládcem partaje matadorů a knížat, jak se nazývají v Rakousku lidově zemští hejtmani, kteří musí nyní sklapnout podpatky a podrobit se diktátorským představám svého šéfa o manažerském řízení strany a politiky.

Tento krasavec s pěknou tvářičkou a figurou panny přitom sotva stačil dodělat maturitu. A práva dosud vystudovat nestačil. Nu, asi nemají v Rakousku odpovídající plzeňskou právnickou fakultu pro politické rychlokvašky. Ale abychom mu nekřivdili, kromě hezké a milé tvářičky mu komunikační vlohy a talent k vyjednávání nelze upřít. Jenom bylo velmi podivné sledovat ho vedle takových ostřílených zralých mužů typu Sergeje Lavrova nebo Viktora Orbána.

Sebastian Kurz jako trojský kůň pro odlákání pozornosti od přestavby EU

Podívejme se na seznam členů ECFR, European Council on Foreign Relations, v podstatě dcery americké organizace, která byla založena v roce 2007 a již spolufinancuje náš starý dobrý známý George Soros, jehož univerzitu si přeje do České republiky přesídlit Andrej Babiš. A podívejme se i na česká jména figurující na seznamu. Sebastian Kurz je tam v té nejlepší společnosti, společně s Karlem Schwarzenbergem a Jiřím Pehe.

„Islám patří k Rakousku“, to jsou slova dnešního předsedy rakouských lidovců (ÖVP), strany, která byla kdysi stranou konzervativních katolíků. Časy se mění, když už i lucemburského premiéra a jeho manžela přijímá k audienci bez problémů papež František.

A s krásným Adonisem – Sebastianem Kurzem – budou mladé ženy v Rakousku jásat: O kandidátech do voleb bude rozhodovat šéf sám a zemská knížata mu do toho nebudou smět mluvit.

Ale hlavně: jde také o GENDER. Ne kvalifikace, zkušenosti a vhodnost kandidáta z hlediska demokratického uspořádání, ale pěkně zipová metoda při sestavování kandidátek. Ženy budou šťastné díky poměru 50:50. To je historická změna v rakouské politice a vysněný cíl radikálních feministek. Kurz nás ženy láká a představuje se především jako zastánce sexualizace politiky. Jenom, milé mladé dámy, pozor! Na řadu brzy přijde transgender apod.

Nemám nic proti vzdělaným, zkušeným a moudrým ženám v politice. Neznám ani jednu takovou. Když jde o prachy, tak nemá charakter místo, bojuje se hlava nehlava, vysedává neefektivně po nocích a na nějakou rodinu či vztahy čas nezbývá. Ženy by do politiky samozřejmě měly co mluvit. Zvláště ty, které vychovaly děti.

Sebastian Kurz je však stejně jako Emmanuel Macron či náš Pavel Bělobrádek pouze trojským koněm. Cíl je dán: Rozbít rakouskou národní identitu. V pozadí je přitom přímo fyzicky cítit rukopis mezinárodní černé ruky. Sebastian Kurz by se bez ní nikdy tak daleko nedostal.

DIVIDE ET IMPERA. Nic nového pod sluncem.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 450 Kč
Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Alena
Alena
21. 5. 2017 5:33

Rozbít rakouskou národní identitu?
Vše záleží na výchově mladých. A osobně v ČR Vám velká většina mladých řekne, že se cítí být více Evropany, než Čechy. A to ještě inkluze ani pořádně nenastala. Jak to budou mladí chtít, tak se i stane.

Oldthinker
21. 5. 2017 5:47

Nero ne, Caligula :-)

Béda
21. 5. 2017 6:01

Alena napsal

Rozbít rakouskou národní identitu?
Vše záleží na výchově mladých. A osobně v ČR Vám velká většina mladých řekne, že se cítí být více Evropany, než Čechy. A to ještě inkluze ani pořádně nenastala. Jak to budou mladí chtít, tak se i stane.

Co je cílem inkluze, nucené multikulturalizace …? Odnárodnit, zbavit vlastní kulturní, hodnotové orientace, vlastního zakotvení, přepsat genetický kód populace – „přeprogramovat“, atomizovat , postavit navzájem proti sobě, aby byl „klid na tvůrčí práci“ se dalo se s ovčany lépe manipulovat, lépe je ROZDĚLIT A jim PANOVAT.