Fašismus již tu je milý Bédo. Tyhle kroky jen vedou k tomu, abychom si to vůbec neuvědomovali. Kamarád píšící na om mi nedávno řekl. Z těch českých fašistů a propagandistů si nic nedělej, za chvíli půjdou úplně od válu. Ale. Hitlerovi se svého času taky smáli a kam až to dotáhl. Já bych je pozavíral a bezpardonu, co nakradli, to by měli vrátit. Lidské životy, které to odnesly, už nikdo nevrátí. Zločin a trest. Měli by pykat, pokud tomu tak nebude, krutě se nám to vymstí. Oni se nezastaví před ničím. Oděsa může být jen slabý odvar. Na Kalouska a jeho nohsledy bude platit jen kriminál či jiné ústavy izolující deprivanty. V jistý okamžik již jen dlažební kostky do hlavy či kalašnikov.
Je to zcela jasné, paní Ireno. Oni chtějí nejdřív Evropu zcela zdecimovat, aby mohli zavést fašismus. Včera jsem zde nechával odkaz na video http://www.zvedavec.org/vezkratce/12677/ kde vrchní fašista již zcela otevřeně mluví o tom, o co jde.
Ukrajina a Gruzie, a také obyvatelé Kosova mohou získat právo na bezvízový vjezd do EU v roce 2016 !!!!!!, neboť svou práci udělali, prohlásil zástupce Evropské unie v otázkách rozšíření Johannes Hahn v rozhovoru pro Rádio Svoboda.
Ano, oni svou práci očividně udělali. V Oděse, na Donbasu, v Osetii, v Srbsku. Je načase je „odměnit“.
5 komentáře
Fašismus již tu je milý Bédo. Tyhle kroky jen vedou k tomu, abychom si to vůbec neuvědomovali. Kamarád píšící na om mi nedávno řekl. Z těch českých fašistů a propagandistů si nic nedělej, za chvíli půjdou úplně od válu. Ale. Hitlerovi se svého času taky smáli a kam až to dotáhl. Já bych je pozavíral a bezpardonu, co nakradli, to by měli vrátit. Lidské životy, které to odnesly, už nikdo nevrátí. Zločin a trest. Měli by pykat, pokud tomu tak nebude, krutě se nám to vymstí. Oni se nezastaví před ničím. Oděsa může být jen slabý odvar. Na Kalouska a jeho nohsledy bude platit jen kriminál či jiné ústavy izolující deprivanty. V jistý okamžik již jen dlažební kostky do hlavy či kalašnikov.
http://www.vesti.ru/doc.html?id=2750107
В Москве поймали боевиков, готовивших теракты на майские праздники
Je to zcela jasné, paní Ireno. Oni chtějí nejdřív Evropu zcela zdecimovat, aby mohli zavést fašismus. Včera jsem zde nechával odkaz na video http://www.zvedavec.org/vezkratce/12677/ kde vrchní fašista již zcela otevřeně mluví o tom, o co jde.
Ukrajina a Gruzie, a také obyvatelé Kosova mohou získat právo na bezvízový vjezd do EU v roce 2016 !!!!!!, neboť svou práci udělali, prohlásil zástupce Evropské unie v otázkách rozšíření Johannes Hahn v rozhovoru pro Rádio Svoboda.
Ano, oni svou práci očividně udělali. V Oděse, na Donbasu, v Osetii, v Srbsku. Je načase je „odměnit“.
РИА Новости http://ria.ru/world/20160504/1426008527.html#ixzz47fZzC5LE
To tady asi s radostí uvítáme drogový kartel s Kosova a takovéto miláčky třeba ze Lvova
http://politikus.ru/events/75490-na-lvovskih-vyshivatnikah-pryachutsya-svastiki-i-runy-ss.html
Зязин уже шестой человек, скончавшийся в тюрьме иммиграционной полиции США в текущем году.
РИА Новости http://ria.ru/world/20160503/1425792314.html#ixzz47fZFpzmE