Retro: Klíč k volbám pro socky i nesocky

24. 9. 2011

1. Nikdy nepřiznávej, že jsi socka, pokud ti chybí před výplatou pár kaček. Nevaž se, odvaž se. Tobě vždy někdo půjčí. Socky jsou přece ti pod mosty a v ghettech.

2. Nikdy nevol levici. Chce potrestat ty úspěšné – a to ty jsi. Zvýší ti daň a sníží DPH, což bude výhodné akorát pro ty nepřízpusobivé socky. Navíc jim bude rozdávat z tvého jako urvaná z řetězu.

3. Vol pravici.
a. Sníží sice sockám důchody na 3000, ale tobě zbyde více peněz. Na důchod si pak hravě našetříš. Fondy se mohou přetrhnout s výhodnými nabídkami ke spoření na důchody.
b. Zprivatizuje zdravotnictví. Zaplatíš si pojistku a nebudeš muset ležet na pokoji se sockami. Budeš tam mít telku, biftek z restaurace a pivko.
c. Zruší to všeliké pastelkovné, co tak zadlužuje státní rozpočet. Porodné je pro socky, přídavky na děti a mateřská taktéž. Ty to musíš platit a to je nefér.
d. Vysoká škola je beztak na pendrek, tak ať ti pitomci, co tam dávají děti platí, když to tak moc chtějí. Ty dětem chytře zaplatíš hotový diplom, nebo je pošleš studovat do zahraničí, ať se oklepou. e. Pravice nedělá dluhy. A pokud je náhodou dělá, je to proto, že za své vlády levice nenašetřila dost peněz. Dluhoslavové jedni.
f. Pravice nekrade. Za vlády pravice kradou jen bývalí a zakuklení komunisti, co se nacpali do vysokých funkcí. Za to fakt pravice nemůže.

Doufám, že tě ani nenapadlo, že by ses někdy mohl stát sockou, třeba kdybys měl úraz, onemocněl bys nebo šel do důchodu. Na všechno přece myslíš předem. Úrazovou pojistku si platíš na pár miliónů a na důchod šetříš taky poctivě. Tak žádný strach! NEJSI JAKO ONI! Vol ty úspěšné! Vol pravici. Přece nejsi nějaká socka a nikdy nebudeš. To jen ti nemyslící pitomci, co se nestarají o svou budoucnost.

Pokud by ses náhodou za socku považoval, buď moudrý, je to dočasné. Buď pozitivní. Tejk_it_ízi. Nejsi přece žádné béčko. Vol pravici. Proč?

1. Určitě se vypracuješ a zbohatneš, jen jsi měl hubená léta, příjdou tučná. Prostě smůla. S pojišťovnictvím to možná nevyšlo, ale teď se pustíš do realit, ty teď frčí.

2. Pravice oddluží náš stát a přijdou lepší časy. Zatím si ty dávky ber, berou ostatní, tak proč ne ty?

3. Komunisti by ti vzali všechno, co máš, a dali to nepřizpůsobivým, na ty bacha. Nevadí, že skoro nic nemáš, ale třeba by ti vzali to, co budeš mít. A vůbec, kterou rukou si vytíráš zadek?

4. Do důchodu daleko, však to nějak dopadne, možná se jej ani nedožiješ. Tak proč na něj platit?

5. Jsi přece zdravý jako řípa a felčaři jsou podvodníci. A ty na ně doplácíš.

Takže, 😉 , víš co máš dělat, kámo, ne?

Přejít do diskuze k článku