Retro: Konec asociála z přesvědčení

4. 10. 2012

Dnes oznámil rezignaci ministr práce sociálních věcí Drábek, muž, který byl bytostně přesvědčen o tom, že na chudý lid musí být přísnost, a jehož jméno kongeniálně souznělo s jeho představou o fungování svěřeného ministerstva: dráb a karabáč.

Končí, protože “přijal zodpovědnost” za svého muže Šišku, který byl v těchto dnech vzat do vazby pro podezření z korupce v případě nového informačního systému pro výplatu sociálních dávek, jenž se proslavil tím, že fatálně selhal. Budiž panu budoucímu bývalému ministru Drábkovi přičteno k dobru, že se nevykrucoval a nekličkoval, jak je u politiků běžné, ale jednal. Ale může to být důvod k opatrné radosti, že se poměry v zemi k lepšímu obracejí? Ani omylem, protože ministr Drábek neodstoupil kvůli ponižujícím a diskriminačním reformám, kvůli zavádění nucených prací, kvůli kolabujícím úřadům práce, ani kvůli problémům s vyplácením dávek, ale kvůli jednání svého spolupracovníka, které sice je zavrženíhodné, ale na reálný život občanů má konec konců minimální vliv. Je dobře, že ministr Drábek končí, ale je škoda, že to není kvůli jeho asociálnímu fanatismu, který tím pádem nebyl ani v nejmenším zpochybněn.

Převzato z blogu Tribun

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
orinoko
orinoko
20. 10. 2019 14:14

A léta běží , vazeni. Nebýt tohoto článku , tak už jsem si na toho kretena Drabka ani nevzpomnel. Vzpomínám si, že jsem v souvislosti s ním jednou na OM napsal: Bacha v ceské kotline. Hodlám ji humanitárne bombardovat z výše Drabova duchodu. Nebo tak nějak to bylo. Už je to spoustu let. Česku vládl modrý teror, pricemz pravdolaskari drželi hubu a krok. Ještě měli nějaké sinekury k dispozici. A svého Promo pro chartistu v emerickem zoldu, takto soudruha Vondru, ve vládním angažmá i aranzma. Jj, Drabek… To bylo snad nějaké podnikatelské hovado… mám pocit. Tak to byl clovek v… Číst vice »

idiotronic
idiotronic
20. 10. 2019 18:00

Zajímavé je, že jeho náměstka Šišku odsoudili, ačkoli způsobená škoda činila dvě milardy. Do té doby jsem si myslel, že od miliardy výše začíná beztrestnost….Prostě vidím, že do vyšší politiky ještě nemůžu…
(stíhání Drábka bylo zastaveno)

orinoko
orinoko
21. 10. 2019 14:58

Sem to patri: Novi drabove v éteru aneb Jak hadrak už mlátí do válečných bubnu.
Největší podvod na českém národě… Havloidi mají předepsano konzumovat maximum lustenin. Česká kotlina bude až do konce tohoto roku v rámci sabatu zvaného hadrak pretlakovana sametovými chemickými vzorci.
Kdo muzete, pořiďte si plynovou masku.

https://aeronet.cz/news/video-drsne-stretnuti-mezi-reditelem-ustavu-nezavisle-zurnalistiky-a-analytikem-ceskeho-rozhlasu-vyustilo-v-debatu-o-panu-vk-z-aeronetu-a-skoncilo-konfrontaci-kvuli-otazce-antisemitismu/

orinoko
orinoko
21. 10. 2019 15:11

To je hodně dobry.
Žádám veškeré české pitomce , které napadá , že by mohli kandidovat na prezidenta této zeme v příštích volbách , aby se k této věci vyJADRILI.
Čím drive, tím lepe. Obzvláště se to pak týká zelených mozku, kterým NATO už před časem provedlo příslušnou trepanaci. A jsou humanitárne protezovani k bombardování českých volicu.
Mráz prichazi… Coze? To jsou jen ozvěny Mrazka.
Kdeze! Přichází KATARze.
Vůbec se nedivím husitské dobe. Čekal se velký prelom.
A my jsme teď kde? Dole pod Novomestskou radnici?