Retro: Memoriál české pravice k výročí 11/9

15. 9. 2011

Chtěl bych být v nedělní ráno v chodníku kvádrem žulovým, zpívá česká pěvecká legenda Pavel Bobek.

Arabská a islámská společnost 11/9 oslavovala, a je tedy jasným spoluviníkem, žádné falešné ohledy na ztráty civilistů, nebyli jsme to my, kdo válku zahájil, v Německu operuje tisíc teroristů, Izrael do NATO, to je stručný výtah z brilantního projevu Martina Rejmana, kancléře Konzervativní strany.

Nebát se promluvit pevným jazykem na obranu své svobody, protože odvážným patří svět a Bůh jim pomáhá. Člověk se nikdy nesmí kát za to, že je a cítí se být svobodný a netolerovat netoleranci – něco v tom smyslu říká ministr obrany Saša Vondra za sebe i za svého premiéra. Všichni Usámové, co je za posledních 10 let americké tajné služby stvořily, i Vondrou ocenění Mašínové by s ním jistě vřele souhlasili…

Antiantiantiantiantiteroristé …ta skutečně největší tragédie 11. září podle Jak…, pardon Jocha Romana, poradce premiéra Petra Nečase pro oblast zahraničí a lidských práv. Tenhle projev je obzvláště výživný, vřele doporučuji plný poslech, proto již nebudu více naznačovat…

Bože, ochraň naši zemi před terorismem, dej, aby stoupali spravedliví a klesali svévolníci, modlí se Dan Drápal, senior Křesťanského společenství. A já, nehodný hříšník, který konečně pochopil, že ve skutečnosti žízní po pravdě, svobodě a amerických hamburgerech, po všech těch skvělých projevech před davy nadšených lidí dobré vůle vyzývám naše čtenáře, dokonce i ty nejzarputilejší ateisty, aby se k jeho modlitbě připojili…

Amen.

Zorganizovala: Konzervativní strana

Nahrál a na YouTube vystavil: Neviditelný pes

Pro poučení a nápravu všem kulturním marxistům, sockám, nepřizpůsobivým jedincům, užitečným idiotům a islamomaoistickým antisemitům připravil vrchní plagiátor, dojatý komentátor a již takřka napravený hříšník Stan.

Námět: Seal

0 0 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Admirál
Admirál
25. 9. 2018 19:48

11/9 není jen memoriál české pravice. Levice (pokud se to tak dá nazvat) nezůstala pozadu.

orinoko
orinoko
26. 9. 2018 14:50

http://ceskapozice.lidovky.cz/turecka-krize-se-muze-stat-rozbuskou-na-ekonomicke-sachovnici-p70-/tema.aspx?c=A180920_011247_pozice-tema_lube

Dva velmi zajímavé články. S mnohým nemusíme souhlasit, ale blbe to není. Mne to dalo velmi srozumitelný výklad , jak to, ty vole, s dolacem.
Žádná sláva. A situace českých emerikoprdelNICKU je skoro zoufalá.

orinoko
orinoko
26. 9. 2018 15:06

Ach bože, teprve ted jsem shlédl jádro pudla.
Přehlídka opravdových blbu. Dneska už prakticky nepouzitelnych . A vypadali tak vítězné. Pravicoví svazaci. A teplous mezi pravicaky , to je jako pukavec mezi třidne uvedomnelymi podkladky.
Takto Joch.
Ale co se divit? Teplej byl i soudruh Hoover v Americe, A tak nechal FBI honit emericke teplouse pro neamerickou cinnost.
Jaká ironie dějin!!!
Dneska je teplousstvi hlavni emericka činnost.
A vidíte? Jak se po emericku mění minus na plus, přičemž podstata se nezměnila?

orinoko
orinoko
26. 9. 2018 15:21

Ten emerickej fořt, ten prasečí BOLTec, zase vlastni moulu použil jako naprostou vysernici ala don dzon na Landštejne.
Prý, my si pro tebe dojdeme, Irane.
Emericka adminianal je plna totálně umanutych kriplu. Lze to sledovat cela desetiletí. Přičemž poslední exempláře aspiruji na trojitého Chocholouska.

Tři současné největší emericka politické vysernice:
Retardovaný Fořt, emoslouf Pompeo, a ta pákistánská skura blijici za emeriku v OSN.
SkysRAPPER nějak nestíhá. Je este na živu?

orinoko
orinoko
26. 9. 2018 15:30

Jen tak mimochodem.
V den, kdy byl sestřelen rusky AWACS mel odletět do Moskvy syrsky Asad na tacky s Putinem. O Erdragonovi a Idlibu. On mel byt po odstartování sestřelen. Soudruzi francouzi po tom neskutečně touží.
Dílem okolnosti se věci údajně posunuly … a zbytek znáte.
To prd spiklenecky server.
Chtěl jsem se tu o tom dočíst, a musím to psát sam.

orinoko
orinoko
26. 9. 2018 17:42

Proboha, to je katastrofa. Oficiální webové stránky české armady se stávají čím dal tím větším hnojem. Myšlena diskuse. Český voják disponující tzv. selským rozumem musí vědět, jak se dneska věci maji. Jiný prd.elni otvor není východiskem z českých bezpečnostních naději. S retardovanym emerickym fortem v cele je Česko blíže kanonefutru v emericke válce vice, než kdykoli jindy. Diskuse pod události ruského AWACS je katastrofa. Na webu české army. Obzvlášť já osobně milují slovenské milovníky a lizace emerickych guli. Když poucuji české skeptiky. Tak aby bylo jasno, českou armádu se pokoušejí rozkládat degeni údajně bratrského naroda. Jejich přítomnost je do oči… Číst vice »

Svoboda
Svoboda
29. 9. 2018 10:47

Tyhle zvratky malých, českých neocons dělají také obrovský kus „záslužné práce“ v prohlubující se debilizaci lidí. Hlavně mladých, kteří historii neznají a nechtějí znát. Ale i mnoha starších, prostomyslných, kteří celý život žijí v iluzi, že „pan farář“ případně jiná „církevní autorita“ přece nelže…
U ateistů pak dochází, vcelku logicky, k potvrzení své nenávisti k nadčasové etice Knihy knih a neochoty si ji přečíst, protože pokud se výše uvedení deprivanti ( lživě ) zaštiťují Bohem, tak to je tedy hnus, velebnosti…

Svoboda
Svoboda
29. 9. 2018 11:04

Admirál napsal 11/9 není jen memoriál české pravice. Levice (pokud se to tak dá nazvat) nezůstala pozadu. Ano… Existuje jeden velmi závažný jev, který mě děsí a naplňuje naprostou deziluzí v možnost nějaké nápravy či zmoudření Čechů. Je jím kontrast mezi účastí veřejnosti na demonstracích proti NATO, a jejich účastí v Mošnově na „dnech NATO“. Po dvou dekádách informačního boje přijde na jednu akci kolem čtyřiceti lidí, na druhou kolem dvouset tisíc. A hádejte, která je která… Češi si zřejmě zcela demokraticky přejí umírat v jaderném Armagedonu a ještě k tomu ze zcela vylhaných „příčin“, které ten konflikt budou „odůvodňovat“.… Číst vice »

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
29. 9. 2018 11:31

„Dny NATO“ se staly kultovní záležitostí některých rodinek…
Ano, chodí tam ještě hrstka zájemců o leteckou a jinou vojenskou techniku „bez ideologického vyznání“, jen tak- shlédnout kousek „demokratické zbroje“ na vlastní kukadla. Možná proto, že i Ruské Army šou je dost daleko…
Ale jinak ano, chtělo by to větší účast na skutečně vlasteneckých akcích…
Ovšem „společnost firemní poptávky…“… raději“ bez komentáře…
„Army“ weby české žoldácké skupinky se zelenými ami-žigulíky už fakt přestává mít smysl vůbec číst. A diskutovat Tam?? Nejsem blázen. Jandofilů je i tak všude dost…

Martin (už bez taky m)
Martin (už bez taky m)
29. 9. 2018 11:38

ТРИУМФ ПРОМЕТЕЯ. Как работает так называемая красная кнопка? Документальный фильм
https://www.youtube.com/watch?v=TL-CDjHDYAA
Без объявления войны. Летающая крепость. Выборы в Грузии. Выпуск 858 часть 1 (22.09.18).
https://www.youtube.com/watch?v=ixoqiU5gpHM
Дневники АрМИ—2018. День 14
https://www.youtube.com/watch?v=HQDDJADRLBo

orinoko
orinoko
29. 9. 2018 13:57

Další vývoj na Středním východě:
Rusko varovalo izraparchanta před testováním svých možnosti v nových podmínkách na uzemi Libanonu. Ani záminka boje proti Hizballahu nebude mít ospravedlnijici relevanci.
– Libanonské info zdroje.

orinoko
orinoko
29. 9. 2018 14:37

Do finále vstupuje volební bitva o Brazílii. Retardovany pytlák a Fořt v trumpotove týmu ma napilno. Ma palouk pěkně v nadhledu a s prstem svým na spouští …. diva se do houští.
Ve hře je i brazilská ropa.
Zdroj? Pevnost Rusko.

orinoko
orinoko
29. 9. 2018 14:58

Já to proste nechapu , Lavrov se sejde s emosloufem , takto Pompeodronem, a jiný Rus s uchylakem, z něhož po jaderné válce zůstanou viset ve vesmiru lebeční dutiny, což Klingonum způsobí velké archeoastronauticke problémy, jak to bylo s big bangem.

orinoko
orinoko
29. 9. 2018 15:16

Další prasečí souvislosti.
Francouzi jsou dobytek, který snad nemá konkurenci.
http://www.voltairenet.org/article203038.html

orinoko
orinoko
29. 9. 2018 15:25
orinoko
orinoko
29. 9. 2018 15:49

Tak … a jsme na svých. Trump je debil … nikterak nevybočuje z emerickych prezidentistickych prasat … a jeho vlastni válka teprve přijde.
Bože můj, kde jsou všichni prezidentistovi advokati?
Mám problém najít ekvivalentní smíru ala Bila zemljanka.
Trumpifajksl nebyl a není žádný Andropov. Nikdy nic nepochopil a nikdy nicemu nerozumnel kromě jediného – jak emericky finanční KSICHT je schopen znovu financovat defraudanty a devianty.
Rec toho emeri clowna v OSN údajně popřela všechna očekávání. Emerika půjde do Venezuely a Íránu.
Tak , co nám povité, trumposoudruzi?