Retro: Nacismus über alles

5. 11. 2014

Nacismus über alles, tedy alespoň ve Spojených státech a v Evropě. Nedávno schválilo Valné shromáždění OSN rezoluci, která vyzývá všechny země světa, aby podnikly efektivnější opatření v boji proti heroizaci nacismu a jiným formám rasové diskriminace, xenofobie a netolerantnosti. V poslední době se to stalo dost aktuální. Rezoluce proti heroizaci nacismu naší televizi ani náš tisk nezajímá. Proto jsme o ní také nic neslyšeli ani nečetli. Rezoluce jim brání v jejich zprávách o událostech na Ukrajině,  ve kterých opěvují ukrajinskou fašistickou vládu. Rezoluci nemají rádi hlavně proto, že ji navrhla Ruská federace. Proto také nepřekvapuje, že proti hlasovaly USA, Kanada a Ukrajina. Státy EU se hlasování zdržely.

Ukrajina nepřekvapila. Tam jsou ve vládě ryze fašistické strany a lidé vzývají nacistické válečné zločince Banderu a Šucheviče. Výsledkem Majdanu je krize ukrajinské státnosti a šíření otevřeně nacistické, fašistické ideologie. Proces šíření neonacistické ideologie ve státních strukturách, které řídí extremistický Pravý sektor nyní sílí. Zástupci Pravého sektoru, to vlastně ani nejsou nacionální radikálové, jsou to otevření nacisté, stoupenci hitlerovské ideologie. Nepochopitelné je, že země, jejíž lid zkusil všechny hrůzy nacismu a přispěl značným přínosem ke společnému vítězství nad ním, hlasoval proti dokumentu, který odsuzuje jeho heroizaci.

Ukrajina nepodporuje jen heroizaci nacismu, Ukrajina přímo podporuje fašismus a nacismus. Takové počínání by nás mělo deprimovat a znepokojit. Bohužel se tak neděje. Naopak, takové kroky ukrajinské vlády jsou přijímány bez námitek a podle výsledků hlasování v OSN asi i s pochopením, ne-li s nadšením.

Spojené státy také nemají nic proti heroizaci neonacismu. Všechny formy nacismu jsou rasistické a v USA dosud nepřekonali svou rasistickou minulost. Oficiálně jsou proti rasismu, ale mezi občany bílé pleti rasismus dál přetrvává a v současnosti spíše roste, když zemi zaplavují miliony barevných imigrantů z celého světa. Ještě nedávno byla bílá rasa v USA majoritní většina, dnes už je stále se zmenšující menšinou. Zrovna teď chce Obama zlegitimizovat pobyt 5 milionům nelegálních imigrantů.

Kanada je malý pejsek, který poslouchá svého pána.

Státy členských států EU se hlasování zdržely. Včetně České republiky. Nám  nějaký obdiv k nacismu a k Hitlerovi nevadí. A ani dalším evropským zemím. Brzy budeme obdivovat německé koncentráky jako sanitární zařízení pro nepřizpůsobivé, pro komunisty a další pakáž.

Britům taky nevadí neonacismus. Vždyť ti nás spolu s Francouzi prodali v Mnichově Hitlerovi, aby mu otevřeli cestu na východ. A podporovali Hitlera do poslední chvíle, dokud si mysleli, že se vrhne na sovětské Rusko. Francouzská vláda neměla nic proti fašismu v Mnichově a dnes nemá nic ani proti neonacismu. Ostatní státy  EU se musely přidat, ať si jejich obyvatelé myslí cokoliv. Tak vypadá ryzí demokracie v EU.

Heroizace nacismu se projevuje  i u nás. Stačí zajít do knihkupectví a najdete tam stovky knih heroizující fašistické generály.

Ať žije naše demokracie a neonacismus.  Ať Rusko vidí, že kvůli němu budeme podporovat kohokoli, kdo narušuje jeho plány.

4.3 6 hlasy
Hodnocení článku
Platby

Líbil se vám článek?
Přispějte, prosím, redakci OM na č. ú. 2900618307/2010, nebo přes následující QR kódy.

QR platba 50 Kč

QR platba 50 Kč

QR platba 100 Kč

QR platba 100 Kč

Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments
Gatta
Gatta
1. 12. 2021 6:53

Problem je, že člověk si pro vše vytvoří nějaký název, který má v danou chvíli svůj obsah, tak jak ho v té chvíli autoři dobové definice toho slova vnímají. Postupně SLOVO zuůstává, ale jeho obsah se ztrácí, či náhodně či záměrně zcela mění dle potřeby situace. Pamatovat si slovo je mnohem jednodušší, než pochopit jeho význam, proč bylo zavedeno. A tak se ze slova stàvá nálepka nebo taky klacek používaný a zneužívaný dle potřeby. Tedy slovo „fašismus“ na nikoho moc dnes nezapůsobí – maximálně si vzpomene na nějaký starší válečný film. Je třeba přestat mluvit v pokřivených nálepkách, ale o… Číst vice »

zart
zart
Reply to  Gatta
1. 12. 2021 8:49

Zcela správně. Abstraktní pojmy se odpoutávají od reality, kterou vysávají a transformují v niveč.Výchova a vzdělání teoretického charakteru bez praktických zkušeností jsou škodlivé, proto jsou dnes jedinou možnou formou vzdělávání a výchovy mladších generací. Spolu s informačními technologiemi, mediálními sítěmi a umělou inteligencí velice agresivně působí jako genocidní zbraně hromadného ničení. Opakování bezvýznamných a bezobsažných slov jako např. „inflace“, „svoboda“, „demokracie“ atd. vede k jejich vulgarizaci (jistě záměrné) a jenom k úpadku jedince a společnosti – bytostně požadovaného jak třídou vládnoucí, tak ovládanou. Pouze možná jen několik jedinců z tisíců se zamýšlí nad obsahem, významem, funkcí a podstatou takových blábolů.… Číst vice »

Irena
1. 12. 2021 11:16

Tohle by se mohlo zdát, že je umírněný názor oborníka, https://www.reflex.cz/clanek/komentare/110463/profesor-jiri-benes-pochybna-vina-neockovanych.html Od lékaře jeho „úrovně“ je to neuvěřitelné, cituji: „V nynější době, kdy je již možné ujišťovat, že registrované vakcíny jsou v krátkodobém časovém horizontu bezpečné,“ Vždyť je to lež jako věž. Kolik těch vakcín už bylo v mnoha zemích oficiálně zakázáno?! Sice se to děje na krátkodobém základě a výběrově – třeba na muže do 30 let a tak dále, ale důvody k tomu přece jsou. Tak o jaké bezpečnosti to tu žvaní? Neviděl ty německé patology? Ať nám hezky řekne, jak je v našem státě zajišťováno sledování vedlejších… Číst vice »

orinoko
orinoko
Reply to  Irena
1. 12. 2021 13:11

Němečtí patologové:

https://rumble.com/votjqn-konference-patologu-a-lekaru-reutlingen-1.html

Takto vypadají covid lejna v praxi. O tom, která mutace právě kde řádí, rozhoduje šváb rotující v prázdné sklenici od okurek:

https://nastub.cz/w/1egwBNgpXE7ZTZZYsMSija

PPK
PPK
Reply to  Irena
1. 12. 2021 17:00

Děsivá místa_ Nemocnice duchů – Jílové u Prahy – EnigmaPlus.cz
To, co komunisté vybudovali, kapitalisté zprivatizovali, protože PRÝ jen soukromník umí hospodařit nejlépe. Takže, zde je jeden z důkazů, že to, co soukromník umí, je leda tak žvanit. A pozor, pan komentátor říká, že takových špičkových a dnes opuštěných velkých nemocnic bylo v ČR prý dvanáct. No, hlavně, že to všechno reportér alespoň hezky okecal, že prý ty nemocnice nikdy ničím nebyly vybavené a zařízení do nich by se vozilo až v době, kdy by vypukla válka. Větší pitomce dělat z lidí snad už ani nelze… 
https://enigmaplus.cz/desiva-mista-nemocnice-duchu-jilove-u-prahy/
https://youtu.be/EDGFTrRMzfA

fajt
fajt
1. 12. 2021 18:11

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-stredni-evropa-za-sireni-dezinformaci-do-vezeni-slovensko-hleda-recepty-proti-covidu-182395#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_req_id=NQKltio7pf3-202112011732&dop_id=182395&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz – takže za vlastní názor 5 let tvrdého žaláře, nová totalita se s tím moc nesere, očekávám, že od basy se rovnou půjde k preventivnímu použití smrtící zbraně samotnou čaputo stráží proti podezřelým, kteří nevykazují dost pokory a nadšení s vládnoucími krypto fašisty. ..)

peter.
Reply to  fajt
1. 12. 2021 18:54

Ahoj fajt ! Tá správa o predávkovaní sa Ivermektínom v Košiciach je výmysel liberálneho,údajne kresťanského webu “ Postoj-konzervatívny denník“. Mimo iné píše,že v jednom prípade došlo k 1000 násobnému prekročeniu povolenej dávky. 1 balenie Ivermektínu obsahuje 20 tabliet s obsahom 3mg účinnej látky.Terapeutická dávka pre 80kg vážiaceho človeka je 12 až 18 mg t.j. 4 až 6 tabliet. No a teraz si to prepočítaj ! Aby sa niekto predávkoval 1000 násobne,tak by musel pohltať 4 až 6 tisíc tabliet,alebo 200 až 300 balení Ivermektínu čo je zjavná blbosť a lož. Veterinárne prípravky obsahujú 0,2mg /1g prášku alebo 0,15 mg/1ml injekčného… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  peter.
1. 12. 2021 20:27

Ahoj Peter, je mi úplně jasný, že ten web vědomě lže, ale žijeme v časech silné válečné propagandy, kdy vládnoucí korporátní ( globální) klika ztratila zábrany a naprosto natvrdo škodí i vlastnímu obyvatelstvu v zájmu chystaného masakru – EU se prostě musí zapojit do ( i horkého) konfliktu s Ruskem, tento tlak na povinné očkování je dozajista příprava na další nutné povinnosti poddaného národa, třebas i branné a jiné válečné činnosti – po druhé světové válce se mnozí lidé ptali, jak se takový národ jako jsou Němci nechali tak lehce a masově zneužít Hitlerem a jeho naprosto nelidskou ideologii, když… Číst vice »

fajt
fajt
Reply to  fajt
2. 12. 2021 5:44

comment image – očekávám, že dalším krokem v kovidovém šílenství by mohla být státem podporovaná noc dlouhých nožů vůči neočkovaným elitám a jejich zastáncům i z řad odborné veřejnosti ( dostatečné umazání a zavinění většinového národa pro neradostné věci příští), pak už je další scénář vcelku znám a reálně prověřen. ..

Dolmen
Dolmen
Reply to  fajt
2. 12. 2021 7:49

Když jsem si dovolil napsat do jedné diskuze na Seznamu, že teď už zbývá jen zapálit Reichstag a ze žhářství obvinit neočkované, tak jsem byl během dvou minut doživotně zabanován.

Gatta
Gatta
Reply to  Dolmen
2. 12. 2021 8:15

Tak nějak jsme si na tu cenzuru – tedy boj s dazinformacemi – zvkli.
Uź nám to připadá skoro normàlní … což ani za komačů …

https://m.youtube.com/watch?v=hh6JfrzB2PU